Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

562.5 TL Ceza Yedim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Alıntı serhat92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    eyw saolasın..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    geçmiş olsun öncelikle

her ne olursa olsun suçlusun ruhsatsız ehliyetsiz kullanarak ama çoğu kişi vaktinde ehliyetsiz motor sürmüşdür fazla üstüne gidilmemesi gerekli

ama siz yinede üstüne gidinki tamam bundan sonra binersem iki olsun durumu oluşsun ve yararlı olsun bu tepkiler

Ahmet Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Dink 150
    Alıntı BiLaL_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEnim olayım ne dalga qecmekti nede baska bişi idi ha ben bu motoru hiç tanımasam daha ii olcak bu konuda o suclu bu sucluda yok orada belki o belki ben sucluyum ama motor deil can saglıqı daha önemlidir diyiceksinz ki sen ehliyetsiz insanların canını tehlikeye atıorsn o genede sizin düşünceniz dir burada bir arkadasımızmıdır abimizmidir tanıyamadıqım için bişi diyemicem o koymus bendemi koysaam acaba dediqim için koydum gecmiş olsn dienler için tesekkur ediorum ama birazda motoru deil insan saglıqını düşünelim..[COLOR="Silver
    Ne güzel yazmışsın bak. Önemli olan insan sağlığı. Her haltı ye. Ondan sonra birde ahkam kes, millete. Türkiye'de yaşadığına dua et. Avrupa ülkelerinde bu tarz davranışlar toplum suçu sayıldığı için direk ceza ve tedavi (psikolojik) gerektiriyor. Türkiye'de ikinci kere alkollü yakalanırsan anca psikolojik tedavi görüyorsun. Çok yazık.
    Grand Dink 150cc

Motosikleti
    transalp yavrusu
    hiçbişey yok genede çok az ceza yemişsin polis torpilmi geçti yoksa.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı lucky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün açılan bir başlık vardı böyle,yoksa bizimle dalgamı geçiliyor??? ehliyet yok,ruhsat yok,plaka yok???? nasıl rahatlık bu anlamadım gitti??? keşke 5 katı ceza yazsalardı...burası dalga geçilecek bir yer değil,paylaşımlarında bir seviyesi olduğunu düşünüyorum...
    Lucky; Bilal_22 arkadaşımız hakkındaki görüşlerinize sizler gibi düşünen tüm arkadaşlara katılıyor ve de bu konudaki hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum.. Bilmem bunun övünülecek , sitede konu edilecek neresi ?
    Kusura bakma arkadaşım. Senin yaptığın örtbaz edilecekken tersini yapıyosun. Allahtan kadının değirmencisine denk gelmemişsin.!! Önce eğitimini al. Arkasından ehliyetini. Sonrada senin gibi gençlere yakışan topluma saygılı davranışlarınla sitemizde hep beraber olalım..

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    Alıntı BiLaL_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 Gün önce MotorLa eve Giderken ara sokaktan cıktı dedimki sol dan gitsem eve hemen gidicem sag dan gitsem 1 tur atıp gitmiş olucam dedimki soldan gidiyimde bir tur atim aTmaz olaymısım Önüme Kadın bir Fırladı Soldan qeLirken Kadın Hep Sagına bakarak bir cıktı cıkmaz olaymıs kadına carptm genede kadında bişi yoktu ama bende de yoktu olan bizim cebimize oldu bende tabi ehliyet yok plaka yok ruhsat yok ceza yedm Genede Diyorum Verilmiş Sadakamız varmıs genede hızlı olmadıqım halde kadın ın biraz karnı ezildi benimde kafam biraz vuruldu ..
    Valla üzücü bir kaza Allahtan kimsede birşey yok.Gerçi sende ehliyet yok ruhsat yok vede plaka yok.Anladığım kadarıyla bir motor var.Bence çok dikkat etmek lazım özelliklede ehliyetin yoksa suçu hiçbir zaman karşındakinde arama sen o motora ehliyetsiz binmekle suçlusun öncelikle.O sağa bakmış sola bakmamış çokta önemli değil bence önce kendimizde sonra karşımızdakinde arayalım kusuru.

tekrar geçmiş olsun
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    ehliyet yok ruhsat yok.......ne diyelim yazık....sen du et birine çarpmamışsın yoksa cezaevine direk geçiş yapardın....
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Hey Allahim... Bugün çıldırmayacağım diye kendime söz verdikçe karşıma neler çıkıyor Ve İlginçtir bu tiplerin hepsi v yerine w, g yerine q kullanıyor
    Bana da soldan soldan geldin şimdi Tur atmadan doğruca geç çabuk
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Motosikleti
    125 ZN...
    walla geçmiş olmasın bence. Umarım bir ders çıkarmışsındır. Bu bir bilgisayar oyunu değil hayatın ta kendisi. bakkala giden 3 yaşındaki bir çocuk da olabilir di bu? ya o çocuk senin kardeşin olsaydı ? yada yeğenin ? Affedebilecekmiydin kendini ? Annen amcan teyzen affedebilecekmiydi seni ?

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Nekadar çok delikanlı olmuş millet. Adam sabahtan beri özür diliyor ama sokakda kendi gölgesinden korkanlar burada ahkam kesiyor.

Adam başından geçen bir olayı ve yaptığı hatayı sizlerle paylaşmış. Bundan ders çıkarması gerekenler ders çıkarsın diye. Hatta hatasını bile kabul edip edebini bozmamış. Ama bazı arkadaşlar dürüstlük abidesi olu vermişler. Kaç motorcu var hız limitlerini zorlayan. Kaç motorvar gürültü kirliliği yapan. Kaç motor var emniyet şeridini hızlı bir şekilde seyir eden. Kaç motor ar arabaların arasından vızır vızır geçen.

Bunların çoğunda ehliyet ruhsat plaka ve kask var ama onu süren bilal gibi hatasını anlayan adam yoktur.
    Bilal kardeşim geçmiş olsun umarım bu sana ders olmuştur.
    Bak benimde ehliyetim yok motorumun muayenesi vs yok ama ben kullanmıyorum. Sadece çalıştırıp sokak içinde bir ileri bir geri gidiyorum. Sende dikkatli ol

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    Alıntı teccol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nekadar çok delikanlı olmuş millet. Adam sabahtan beri özür diliyor ama sokakda kendi gölgesinden korkanlar burada ahkam kesiyor.

[/B]
    ...............
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    geçmişi olsun dostum bende yedim ceza ehliyetsizlikten. ama suç bizde =)
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç biriniz gençken mobilet kiralayıp gezmediniz sanki. Biz gençken bu kadar çok motor yoktu piyasada, olanlara da imrenir bakardık. Tırım tırım mobilet kiralayan yer arardık. Çoğu motor ustası böyle köşeyi dönmüştür o yıllarda. Çuvaldızı başkasına batırırken iğnenin varlığını da unutmamak lazım.
    geçmiş olsun kardeşim, en kısa zamanda evraklarını tamamlayıp öyle çık trafiğe.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Kanunlara, kurallara uymayanlar bedelini öder. Fakat ya can kaybı veya sakatlık olursa!
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    yok
    geçmiş olsun
    Life is what happens when you are busy making plans

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ben bi şey sormak istiyorum. ehliyetin olmamasını az çok anlıyorum, sebeplerini tahmin edebiliyorum, pahalıdır, almamışsındır, yaşın tutmuyordur almamışsındır ya da ne bileyim kursa yazılmışsındır da süresini bekliyorsundur filan(her ne kadar hiç biri geçerli olmasa da...). ama bunlar dışında anlamadığım ve sebebini merak ettiğim 2 soru var :

1) niye plaka yok?
    2) niye ruhsat yok?

üşengeçlik mi, umursamazlık mı, başka bi sebep mi?

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Marifet gibi konu açıp, anlattın ve başın daha çok göğe erdi.

Aferin, devam et. Tövbe tövbe...

ati_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun..ehliyet şart

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lucky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün açılan bir başlık vardı böyle,yoksa bizimle dalgamı geçiliyor??? ehliyet yok,ruhsat yok,plaka yok???? nasıl rahatlık bu anlamadım gitti??? keşke 5 katı ceza yazsalardı...burası dalga geçilecek bir yer değil,paylaşımlarında bir seviyesi olduğunu düşünüyorum...
    tamamen katılıyorum...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler