Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

az önce başıma gelen olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Bu sabah işe giderken anayoldan edremite gidiyordum, hızım yaklaşık 120 / 130km, arkamdan da beni 50mt mesafede takip eden iki otomobil var, birden bire bir kadın yolun ortasına kendini atıı, ve sanki gezi yolunda yürür gibi yürümeye başladı, korna basıp uyarıyorum hala yürümeye devam ediyor, bunun duracağı yok diyip bende kadını sol taraftan geçeyim dedim, ve ben tam kendimi sola attım, bu sefer kadın beni görüp ilk önce yolun ortasında durdu, sonra gerisin geriye koşmaya başladı, inanırmısınız kadına vurmam an meselesiydi, motosikleti aynası kadını teğet geçti, neyse kazayı atlattım az ilerde durdum sen manyakmısın gerizekalı kadın, az kalsın ikimzide ölecektik dedim, kadının bana söylediği söz ne biliyormusunuz, burada motorla gidilirmi, bide küfür ettiçok zoruma gitti, dua edeceğine bana küfür etti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Geçmiş olsun dıyecek cok soz var ama yerı burası degıl

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşım senin bu edremit dediğin yer Van ilinde mi?
    eğer öyleyse normaldir.
    ben burda içinde hasta varken ve sireni çalan ambulansa çarpıp üstelik şoförünü dövmeye kalkanı biliyorum sen motosiklet diyosun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    soraydın ne ile gidiliyormuş. kadın büyük ihtimalle korkudan ne söylediğinin farkında değildi.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım senin bu edremit dediğin yer Van ilinde mi?
    eğer öyleyse normaldir.
    ben burda içinde hasta varken ve sireni çalan ambulansa çarpıp üstelik şoförünü dövmeye kalkanı biliyorum sen motosiklet diyosun
    van değil balıkesir edremit

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Dostum sen gene sıyırmışsın. Aynı durumda ben yayaya vurdum. Adamın ayağı kırıldı benimde elim parçalandı. Motorumun halini sen düşün... Benim çarptığım yaya;

1- Sabahın 10'unda 165 promil alkollü,
    2- Trafik ışıkları kendisine kırmızı yanıyor
    3- 15 metre ileride üst geçit var

Ben sağa kaçıyorum o sağa geliyor, ben sola gidiyorum o sola geliyor. En sonunda ortada buluştuk.

Sonradan öğrendime göre; aynı yerde 2 tane daha kazaya sebebiyet vermiş. Ve polisler bunu bilerek para koparmak için yaptığı söylediler.

Sonuç: motosikletin masrafları bana kaldı, paşa paşa ödedik, sezon ortasında 1 ay motora binemedim....

Bununla geçmiş olsun...
    Okan ACAR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen gene sıyırmışsın. Aynı durumda ben yayaya vurdum. Adamın ayağı kırıldı benimde elim parçalandı. Motorumun halini sen düşün... Benim çarptığım yaya;

1- Sabahın 10'unda 165 promil alkollü,
    2- Trafik ışıkları kendisine kırmızı yanıyor
    3- 15 metre ileride üst geçit var

Ben sağa kaçıyorum o sağa geliyor, ben sola gidiyorum o sola geliyor. En sonunda ortada buluştuk.

Sonradan öğrendime göre; aynı yerde 2 tane daha kazaya sebebiyet vermiş. Ve polisler bunu bilerek para koparmak için yaptığı söylediler.

Sonuç: motosikletin masrafları bana kaldı, paşa paşa ödedik, sezon ortasında 1 ay motora binemedim....

Bununla geçmiş olsun...
    kardeş geçmiş olsun senin durumun daha kötüymüş, böyle tipler dediğin gibi para koparmak için yalana yatıyor, başına gelen olay çok kötü keşke adamları mahkemeye verseydin, ama adamın nesi var nesini alacaksın

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    E kadın haklı... Orada motor yada arba ile gidilmez. Otoyollar yayalar elini kolunu sallıyarak karşıya geçsin diye yapılmış yerlerdir. Bunlar hala bilmiyorsan senn ayıbın.. Menopoza girmiş galiba...

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Geçmiş olsun,var böyle dengesiz kişilikler ,parkta yürür gibi karşıya geçmeye çalışanlar...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava Alanı mı orası tabi ya motosiklet geçecek ya taksi vs. Allah Allah
    Kamyoncu ya denk gelse onun aklını alırda

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    geçmiş olsun kadına vurup başın derde gırmemıs cok şükür.
    kadının kım bılır ne derdı vardı da dalgın dalgın yola çıktı.sen bı garıp sevındır kardesım tekrar geçmıs olsun
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah işe giderken anayoldan edremite gidiyordum, hızım yaklaşık 120 / 130km, arkamdan da beni 50mt mesafede takip eden iki otomobil var, birden bire bir kadın yolun ortasına kendini atıı, ve sanki gezi yolunda yürür gibi yürümeye başladı, korna basıp uyarıyorum hala yürümeye devam ediyor, bunun duracağı yok diyip bende kadını sol taraftan geçeyim dedim, ve ben tam kendimi sola attım, bu sefer kadın beni görüp ilk önce yolun ortasında durdu, sonra gerisin geriye koşmaya başladı, inanırmısınız kadına vurmam an meselesiydi, motosikleti aynası kadını teğet geçti, neyse kazayı atlattım az ilerde durdum sen manyakmısın gerizekalı kadın, az kalsın ikimzide ölecektik dedim, kadının bana söylediği söz ne biliyormusunuz, burada motorla gidilirmi, bide küfür ettiçok zoruma gitti, dua edeceğine bana küfür etti
    Edremitli senin her günün vukuat mı be kardeşim?
    Trafiğe çıkmak öküz sürüsüne dalmak gibidir ve buna göre tedbir alman gerekirr,aksi halde bundan çok kötüleri ile karşılasırsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edremitli senin her günün vukuat mı be kardeşim?
    Trafiğe çıktığında kendini öküz sürüsüne dalmış gibi hissetmen ve tedbir alman gerekir,aksi halde bundan çok kötüleri ile karşılasırsın
    kardeşim sen istediğin kadar tedbirli ve dikaktli ol, karşındaaki dikkatli değil benim bu olayda yapacak hiçbir şeyim yoktu, kadına belki vurabilirdim, niye vukuat olsun insanın başına herşey gelir dikkat et birgün seninde başına gelebilir, sen haklı olsan vukuat işlemişsin desem tepkin ne olur? çok iğneleyici konuşuyorsun

geçmiş olsun

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    Düşünsenize motosiklet için ayrı bir yol yapıldığını valla denecek söz kalmazdı heralde üzmeyin benim yaşlı teyzemi o ne diyorsa o ;)

Geçmiş olsun kardeşim.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    vursaydın sende...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardeşim sen istediğin kadar tedbirli ve dikaktli ol, karşındaaki dikkatli değil benim bu olayda yapacak hiçbir şeyim yoktu, kadına belki vurabilirdim, niye vukuat olsun insanın başına herşey gelir dikkat et birgün seninde başına gelebilir, sen haklı olsan vukuat işlemişsin desem tepkin ne olur? çok iğneleyici konuşuyorsun
    iğneleyici konuşmuyorum,yazılanları duygularınla okuyacağına öfkelerinden arındırılmış olarak okumanı tavsiye ederim
    ben 25 yılda yollarda 1.500.000 km yi devirdim.Nasıl sağ kaldığımı zannediyorsun?
    okuduğunu anlamamakta ısrar ediyorsun.
    Vukuat lafı geçince kendini kusurlu sanıyorsun.
    Kusur kimde olursa olsun bir vaka'dır,yani vukuat vardır.
    Trafikte karşındakilere öküz muamelesi yap demek istiyorum ben.
    İşte o zaman kendini koruyabilirsin.
    Senin önüne de bir dişi öküz çıkmış işte.Ama kendini de kusursuz zannetme.
    Sen kadına çarpsaydın 120 km süratle kusurun ne kadarını sana yazacaklarını da tahmin edersin artık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm gecmıs olsun bu tıp karekterlı yaratıklarla 6 gun once aynısı benımde basıma geldı ama durup ugrasacak vaktım yoktu benım suratım okadar hızlı degıldı, trafikte karşıdan karsıya gecmesını bılmıyor, mal gıbı dırek onune bakıyor. bildiğin öküz dahi azda olsa yolun sagına soluna bakar emınım
    Akrabalık baglarımız artıyor ama ne yapabılırsınkı trafıkte 000000 sıfırız ne yazıkkı daha dikkatlı olalım tekrar gecmıs olsun

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    çarpıp sadece onu öldürsen adam yerine koyup bide üstüne sen suçlu olup aldığın cezayamı yanarsın haksızlığa uğradığına mı çektiğin vicdan azabınamı neyse allah onu değil seni korumuş
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı GTim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünsenize motosiklet için ayrı bir yol yapıldığını valla denecek söz kalmazdı heralde üzmeyin benim yaşlı teyzemi o ne diyorsa o ;)

Geçmiş olsun kardeşim.
    kadın bence korkusundan ne diyeceğini bilemedi, yaşlı bir kadında değildi, iyi giyimli aklı başında bir kadına benziyordu, ama bu yaptığı hareket çok cahilceydi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler