Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

az önce başıma gelen olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böylelerine öküz dememek lazım, yollarda gördüğümüz öküz, manda, camış, teke, koyun, sıpa gibi aklı kıt hayvanlar korna sesini duyduklarında dört nala kenara kaçıyorlar.

Hemşerim geçmiş olsun, yalnız sen sen ol yerleşim yerlerine yaklaştığında ve uzaklaşırken hızını daha makul seviyelere indir. Bırak arkandaki otomobiller seni geçsin gitsin. Gözün arkanda değil böyle yerlerde önünde olsun. Allah korusun önüne her türlü mahluk çıkar.

Not: Savaş Bey avukattır, vukuat kelimesini ikiniz farklı anlıyorsunuz.
    evet haklısın, sen Ayvalıklısın sanırım, geçen hafta ordaydım, gezdim dolaştım, deniziçi cafede oturdum, savaş abide Ayvalıktanmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Böylelerine öküz dememek lazım, yollarda gördüğümüz öküz, manda, camış, teke, koyun, sıpa gibi aklı kıt hayvanlar korna sesini duyduklarında dört nala kenara kaçıyorlar.

Hemşerim geçmiş olsun, yalnız sen sen ol yerleşim yerlerine yaklaştığında ve uzaklaşırken hızını daha makul seviyelere indir. Bırak arkandaki otomobiller seni geçsin gitsin. Gözün arkanda değil böyle yerlerde önünde olsun. Allah korusun önüne her türlü mahluk çıkar.

Not: Savaş Bey avukattır, vukuat kelimesini ikiniz farklı anlıyorsunuz.
    öküz manda kornadan anlamıyor.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ben bu olaya daha farklı bir pencereden bakıyorum.otoyollarda ve böyle yollarda,çok çeşitli hırsızlık veye soygun olayları duyuyoruz.mesela özellikle bayan sürücülere,arkadan yanaşıp,tamponuna hafif tıklayarak,sanki kaza yapmış gibi davranıp,kadın durduktan sonra o panikten faydalanıp,ya soygun yapılıyor,yada arabayı gasp ediyorlar.anlatırken ''benim arkamdan 50 mt.mesafeden takip eden arabalar'' derken,biraz huylandım doğrusu.insanlara böyle bir pozisyon yaratıp,durup söylenme sırasında,arkadan gelen arabalardan inenler,kötü niyetlerini aktif edebilirler.eğer şüphelerim doğruysa,çok ucuz kurtulmuşsun arkadaşım.hayatta herşey insanın başına gelebiliyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Savaş Bey'i bilmem ama ben Ayvalıklıyım. Geçen hafta Akçay sonra Edremit çarşıyı dolaştım, orada İst.arkadaşlarım vardı. Gelirken poyrazdan iyi dayak yedim, dönüşte barıştık.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum.2 ay kadar önce anlattıgın olayın aynısı benim başımdan geçti.link altta

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...-eziyodum.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Savaş Bey'i bilmem ama ben Ayvalıklıyım. Geçen hafta Akçay sonra Edremit çarşıyı dolaştım, orada İst.arkadaşlarım vardı. Gelirken poyrazdan iyi dayak yedim, dönüşte barıştık.
    aynı şekilde poyraz benide tokatladı bi dahaki sefere edremite gelirsen sanayi sitesine beklerim garajın 150mt ilersinde trafonun karşısında güneşlik sistemleri yazan bir tabela görürsen orda ben varım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:00 PM ----------

Alıntı apithin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum.2 ay kadar önce anlattıgın olayın aynısı benim başımdan geçti.link altta

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...-eziyodum.html
    evet dostum çok dikkat etmemiz gerekiyor, çingenler bu işi bahane edip kapkaç yapanlardaa var

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Cok geçmiş olsun. Benzer olayla bir kaç defa ben de karşılaştım...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu olaya daha farklı bir pencereden bakıyorum.otoyollarda ve böyle yollarda,çok çeşitli hırsızlık veye soygun olayları duyuyoruz.mesela özellikle bayan sürücülere,arkadan yanaşıp,tamponuna hafif tıklayarak,sanki kaza yapmış gibi davranıp,kadın durduktan sonra o panikten faydalanıp,ya soygun yapılıyor,yada arabayı gasp ediyorlar.anlatırken ''benim arkamdan 50 mt.mesafeden takip eden arabalar'' derken,biraz huylandım doğrusu.insanlara böyle bir pozisyon yaratıp,durup söylenme sırasında,arkadan gelen arabalardan inenler,kötü niyetlerini aktif edebilirler.eğer şüphelerim doğruysa,çok ucuz kurtulmuşsun arkadaşım.hayatta herşey insanın başına gelebiliyor.
    gerçekten allah korudu, ya abi doğru diyorsun, bizim burda bi tane çingen karısı elindeki çocuğunu yola atıyor, araba çarpsında para koparayım diye

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250

evet dostum çok dikkat etmemiz gerekiyor, çingenler bu işi bahane edip kapkaç yapanlardaa var

Haklısın.Ama artık işi ögrendim ben.Görünce yol vericeksin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler