Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

600 cc Alacaklar Dikkatli Olun.Okumadan Geçme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    arkadaşlar uzun zamandır 600 cc motor bakıyorum malum.birçok motora baktım.sorguladım.ilanları hep ezberledim.bazı dolandırıcılık.yahut patlak km si geri çekilmiş motorlar var.bazılarının linki paylasacam dikkatli olalım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2013-honda-600-rr-3.750-km-boya-kaza-yok-orjinal-169036365/detay

bu motor antalyada satılıyordu ılan resım acıklama aynı.%90 kapora dolandırıcılı.sakın kapora yatırmayın.bende aradım zamanında kaporaya çevirdi işi.dikkat

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-600rr-166998798/detay

sadece kafa grenajı boyalı denıyor ama.önden büyük kazası var.ön tarafta değişmeyen kalmamış.şase alıp hondadan sorgulatın göreceksiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-yamaha-yzf-r6-bakmadan-gecme-166769331/detay

bu motor en son muayene 36 bin km de girmiş.ve 1 adet hasar kaydı var.km geri çekilmiş.bunuda şase no alarak sorgulayabilirsiniz.

daha birçok ilan varda.bir kısmını ekledim.

ilan sahibleri ilanlarını burda görürde dediklerimin aksini idda ederlerse buyursun.yanlışsam haram a girmiş olurum.kul hakkına girmeyin ey müslüman kardeşlerim...
    ismeter, cool113, Camo ve 12 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda
    eyvallah osıns

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    sahibinden de bir cok ilan bu şekilde. temiz motor satan arkadaşlarımızda dosta gider diyip tanıdıklarına veriyorlar zaten motorlarını
    ENGİN REİS bunu beğendi.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    reis bilgilendirme için teşekkürler gerçekten o kadar piyasada dolandırıcı varki insan 2. elden soğuyo
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    arkadaşlar aylardır motor bakıyorum yahu Allah için 1 tanede düzgün olmaz mı ya.olanda çok uzakta.dıyorum ki makınanın degeri 20 bin ben 21 veya 22 verım ama temiz olsun oda yok.biride demiyor ki motorda şu şu şu var.hep yalan dolan.hepsi full bakımlı zaten.ulan arkadaş satacagım makınaya ne diye o kadar bakım yapacam ki.alan yaptırsın

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Engin reis... işin zor valla 2.el'de temiz ss çok zor. 3 yıl önce bende aradım arkadaşın birini! 2005 repsol'dü makina. sahibinden'de görmüştüm ilanı,eleman dedi'ki abi makinayı bir gör leke yok leke. tabi öyle deyince bi acabamı dedim ama yakın olduğuna gittim 60km mesafedeydi bana. Ustamla beraber gitmiştim. daha makinayı karşıdan gördüm!! depo,grenaj,jant'ların turuncuları birbirini tutmuyor

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece pazar günleri binilmiş buna ayar oluyorum sallarken dengeli salla
    serdar22 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    ah ah valla ne yapacam bilmiyom para olacak 0 alıp dalgana bakacanda o kadar yok.naked sevsem alırım 0 naket kafa rahat ama bılmıyom napcam.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bişey sorucam şase no ile nereden nasıl sorguladınız acaba servisi mi arıyarak sordunuz?

Motosikleti
    Honda
    evet yousuffer bıde hasar yazıp 5664 e mı ne gonderıyoruz ordan

serdar22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750x
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah valla ne yapacam bilmiyom para olacak 0 alıp dalgana bakacanda o kadar yok.naked sevsem alırım 0 naket kafa rahat ama bılmıyom napcam.

Ben sana başımdan geçen bir olayı anlatayım. Biraz uzun olucak ama dikkatli ol diye yazıyorum. 2012 yılında aldım bu makinayı 2006 model 26bin km'de. Tabi ustamla gittim yine baktı etti test sürüşüne çıktı falan tamam dedi yapalım pazarlığı. Neyse anlaştık aldık makinayı geldik. bizim usta yetinmedi orda baktığınla dükkanı açtı gece bütün grenajları söktü tekrar baktı makina süper saat gibi çalışıyor. tabi usta bakınca öyle benimde içim rahatladı. Arkadaşın biri bu 5664'e mesaj olayını söyledi bende ya atayım bi mesaj bakayım dedim. Gelen mesaj aynen şöyle!! 17-07-2007 tarihin'de bir adet kaza: 8035tl hasar kaydı. tabi ben tutuştum hemen bizim ustaya gittim dedim usta böyle böyle mesaj bu. oda şaşırdı bu makina'da o kadar hasar olucak pert olması lazım makinan'da değişen yok senin dedi bide yetkili servise gösterelim dedi gittik. Servisin dediği lokal boya var ama değişen yok. lokal boya olduğunu ustam söylemişti bana zaten orada sıkıntı yok. Aradım eski sahibini ya arkadaşım böyle böyle bir durum var falan tabi sonuç valla benimde haberim yok ben 2. sahibiydim ama makina ortada arkadaşım sende bindin gördün falan dedi. tabi aldık artık alırken aklın neredeydi dedim kendi kendime. geçen ay sattım makinayı. bu 2 yıl içerisinde rutin bakımlarından başka hiçbir arıza çıkarmadı bana. Gelelim nasıl sattım. Bir arkadaşım aradı makinayı satacakmısın? tanıdık bi abi honda 1000rr arıyo dedi. bende zaten bu kıştan beri aklımda hep tarz değişikliği vardı! dedim satarım. bak dedi abi yanımda veriyorum telefona.Durumu aynen anlattım kendisine isabet o ya polismiş abi sen bana eski plakasını ver dedi yeterli söyledim plakayı 2 gün sonra aradı beni. kardeşim ben geliyorum alacam makinayı sanada hasar olayını anlatıcam dedi.tabi makinanın a'dan z'ye herşeyini öğrenmiş resimlerde var elinde.2006 yılında fuardan alınmış yüksek bir fiyata kasko yaptırmış ilk sahibi. parayı kurtarsın diye kamyonun altına koyup fotolarını çekmişler ve parasını fazlası ile geri almış. diyeceğim ben bu şanslıydım yoksa o hasar kayıdı ile kimse almazdı benden makinayı. o yüzden benim artık 2.ele pek güvencim kalmadı(şahsi fikrim) bu motorumu sıfır aldım. kafam rahat. Çok dikkatli ol derim inşallah istediğin makinayı en kısa sürede alman dileği'ile
    cece89, hyo kenan, ENGİN REİS ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uzun zamandır 600 cc motor bakıyorum malum.birçok motora baktım.sorguladım.ilanları hep ezberledim.bazı dolandırıcılık.yahut patlak km si geri çekilmiş motorlar var.bazılarının linki paylasacam dikkatli olalım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2013-honda-600-rr-3.750-km-boya-kaza-yok-orjinal-169036365/detay

bu motor antalyada satılıyordu ılan resım acıklama aynı.%90 kapora dolandırıcılı.sakın kapora yatırmayın.bende aradım zamanında kaporaya çevirdi işi.dikkat

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-temiz-600rr-166998798/detay

sadece kafa grenajı boyalı denıyor ama.önden büyük kazası var.ön tarafta değişmeyen kalmamış.şase alıp hondadan sorgulatın göreceksiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-yamaha-yzf-r6-bakmadan-gecme-166769331/detay

bu motor en son muayene 36 bin km de girmiş.ve 1 adet hasar kaydı var.km geri çekilmiş.bunuda şase no alarak sorgulayabilirsiniz.

daha birçok ilan varda.bir kısmını ekledim.

ilan sahibleri ilanlarını burda görürde dediklerimin aksini idda ederlerse buyursun.yanlışsam haram a girmiş olurum.kul hakkına girmeyin ey müslüman kardeşlerim...

Çok yararlı bir paylaşım teşekkürler.
    ENGİN REİS bunu beğendi.
    Drift religion

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    aman kardeş dikkatli olun. güvenilecek kimse kalmamış.

ikinci el cbf 150 aldım. temiz, efendi bir arkadaşa benziyordu, güvendim. ilk sahibiyim, sıfırdan aldım dedi güvendim. mekanikten anlarım biraz, kendim sağına soluna baktım, binip kullandım ve kafama takılan bir şey olmadı. biraz da "yahu cbf'in parçaları falan gayet uygun, en fazla 500 tl kazık yemiş olurum" dedim ve ustaya göstermeden aldım.

kurye çıkması imiş. komple motor yaptırdığım gibi, bir ay kullanmadan ön amortisör masrafı çıkardı.

büyük motor satarken kimbilir ne yalanlar söyler, ne hileler yaparlar siz düşünün artık. kulağınıza küpe olsun, ekspertiz yaptırmadan ikinci el motor almayın. babanıza bile güvenmeyin.
    ENGİN REİS bunu beğendi.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Konunuzu Çok samimi buldum.Böle durumlar için tuzakları engellemeniz çok güzel.Yanlız sadece 600 cc 'ler için deyil 50 cc olsa bile bu tür tuzakları bildirmek ,bi kardeşimizin daha mağdur olmasından kurtulması anlamına gelir.Paylaşalımki çakallar ürümesin.
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Trasabaglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr 150
    Burdan Modlara Oplara yani site yöneticilerine sesleniyorum bir Hall of Shame bölümü yapın sorunlu motorlar sorunsuz gibi satmak isteyen ilan ve kişileri burada ifşa edelim insanlar motor almadan önce bakarız arada kontrol ederiz bu adamlar sürekli bunu yapıp bu işten para kazanmaya çalışan insanlar çalınan motorunu kimseye satmasınlar diye sahibindene ilan açan adamı bile dolandırdılar be bunları isim foto ve ilan linki ile ifşa edicek bir bölüm yada başlık yapın ecnebiler böyle yapıyor

ek olarak buna servisler metwork marketing siteleri parçacılarıda ekliyelim

Hall of Fame bölümüde olsun burdada iyi satıcılar parçacılar ve ustalarıda oraya yazalım olmaz mı ?
    ENGİN REİS ve yusufozugenc bunu beğendiler.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden.com 'dan örnek verirken lütfen ekran görüntüsünü paylaşın. Sizin verdiğiniz linkler 24 saat sonra muhtemelen uçacak ve bu konunun da hiç bir anlamı kalmayacak.
    ENGİN REİS bunu beğendi.

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    maddiyat da önemli olmakla birlikte bu tip dolandırıcılar çoğunlukla yaşı genç kardeşlerimizin veya yaştan da bağımsız motora ilgi duyan insanların hayallerini çalıyor. Adam belki aldığı yamuk motorla bu işten soğuyor ve bir daha binmiyor
    ENGİN REİS bunu beğendi.
    az daha koy ybr al

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    2. el motor almanın hiç bir mantığı yok, motorların km si ne hikmetse yerinde duruyor,hepsi olduğu yerde devrildi,hepsine daha bi hafta önce 2500 tl ahrcandı balataları yagı bujısı değişti =) ya bırakın bu hikayeleri.. bir tane sağlam motor yok hepsi patlak..

1 yıl kadar tamirhanede takıldım,bu tip ilanlardan ''benzini koy git'' sloganıyla aldıkları motorlara hep 2-3 bin tl masraf ediyorlardı çok üzülüyordum. almayın arkadaş 2. el, gidin gücünüzün yettiği sıfır km yi alın..

sıfırı 12.000 olan motorun ikinci eline 11.500 istiyorlar =) hatta mt7 de sıfır ile aynı parayı istiyorlar =) pulsar200 de sıfırda fazlasını istiyorlar =) sizce değer mi? milletin patlak turşularını almaya? yahu aynı paraya yada 1000-2000 fazlasına gidin sıfır km alın. zaten o parayıda vade farksız 9 a bölüyorlar ;) hee 12.000 lik motorun düzgününü 9.000 a bulursan o ayrı ama nerdee?
    ENGİN REİS ve acayüp bunu beğendiler.

Camo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Aslında bu tarz bi sabit konu açılıp sitede sürekli yayınlanmalı gerçekten dolandırıcı veya yalan yanlış bilgi verenleri aramızda ihbar etmeliyizki en azından MT üyeleri zarar görmesin inşallah adminler bu yazımı ciddiye alır ve bu tarz bi konuyu fixleyip üst sırada tutarlar.Sadece 600cc için değil motor ile ilgili tüm satış ilanları için....
    ENGİN REİS bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)