Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

600 tl ceza yedim:(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha xt125r
    bence cok iyi cesaret ama yalnış bir yerde ve yalnış bir şekilde...neyse geçmiş olsun ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Başlığı açan arkadaşımız hatasını anlamış ve gerekli açıklamaları çok güzel bir şekilde geçen sayfalarda yapmış. Buna rağmen ağır ithaflarla yüklenmeye devam etmenin anlamı yok. Sadece ilk mesaja göre yazmaya devam etmeyelim lütfen. Hala hakaret seviyesinde açıklamalar yapıyorsunuz ve buna rağmen, ixeywent kabalık etmeden cevap yazıyor. Abartmayalım lütfen.

Muğla yöresine yönelik konuşanlar olmuş. Herkes kendi yaşadığı şehre baksın. 20 yaşına kadar Datçada kaldım. Ailem hala orda. Türkiyenin birçok yerinde 1 haftalık bile olsa kaldım ve insanların tavırlarını takip etme fırsatım oldu. Türkiye'de bu yörenin insanını(özellikle deniz kenarı ilçelerinde) tek geçerim. Muğlalı olmasanda bir süre buralarda yaşayıp adapte olman yeterlidir. Herneyse uzatmayayım. Muğlaya da muğlalıya da laf ettirmem. Zaten özlemişim memleketimi. Günleri zor sayıyorum.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanunlar neyi gerektiriyorsa onu yapmışlar,çok da güzel yapmışlar.Emniyet ekiplerine teşekkürler.
    Umarım yeterince bilinçlenmeniz uzun sürmez.

Konu iyi örnek olmaması ve tartışmalara neden olması sebebiyle kilitlenmiştir.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler