Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tek suçlu otomobil sürücüleri değil.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    celedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada XR150 efi
    arkadaşlar bugün tanık olduğum bi olay beni biraz üzdü.
    forumda hep okuyoruz otomobil sürücülerinin yaptığı hıyarlıkları ve kızıyoruz bunlara, haklıyızda ama bugün gördüğüm olay tam tersiydi izmir 1. kordonda amcam harleyinin üzerinde tümyolların hakimiymişgibi araçların önünü kesip duruyodu imkanım olsa uyaracaktım ama amcayı yakalamak mümkün değil.(ben dolmuştaksideydim) işin özü şu. hep otomobilciler suçlu değil . bu gibileri bizi lekeliyor.
    Celedin
    Özgürlüğü damarlarımda hissetmek gibi bir şey.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    sonradan görmelik saolsun

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Onlar apaçi motorize değil..

Motosikleti
    yok
    Alıntı celedin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gibileri bizi lekeliyor.
    Life is what happens when you are busy making plans

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onlar apaçi motorize değil..
    sonuna kadar katılıyorum bugün öss tercihlerimi yapmak için bi okula gittim iki eleman binmişler cbr 125 e ama üzerlerinde değil kask mont hiç bişey yok bi t-shirt bi capri war ışıkta durunca dedim giyinsenize bana ne deseler beğenirsiniz sen iki kişilik giyinmişsin ya arayı kapatıyoruz ihtiyar dediler ve basıp gittiler
    bu olayın en kötü kısmı ise işimi bitirip evime geri dönerken onları birinin elinde ön tekerlek diğeri iste tutmuş önü yere deymeyecek şekilde motoru götürüyorlar durdum yanlarında çıkardım kaskımı dedim sizin gibiler yüzünden benim ailem şu anda nerde olduğu düşünerek tansiyonunu fırlıyor dedim we ewime gittim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun ruhunda asilik vardır. 2X2=4 hatırlayın eski filmleri elinde zincirle motorcular jönün kız arkadaşını ve ya kızkardeşini taciz eder.. serseriyi tanımlayacaksanız bi deri ceket bi kot bide altına motor işte sana serseri .. bu yüzdendirki anne babalar günümüzde evlatları zincirle kız taciz etmesin diye motora binsin istemez

çünki motora binen kafadan serseridir.. uyumlu naif bir genç neden motora binerki

Bizler bu izlenimi yıkmaya çalışıyoruz .. İşallah yeni çekilen filimlerde kızı taciz eden 4 tekerlilerden bizler kurtaracaz
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

teskocu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ruhunda asilik vardır. 2X2=4 hatırlayın eski filmleri elinde zincirle motorcular jönün kız arkadaşını ve ya kızkardeşini taciz eder.. serseriyi tanımlayacaksanız bi deri ceket bi kot bide altına motor işte sana serseri .. bu yüzdendirki anne babalar günümüzde evlatları zincirle kız taciz etmesin diye motora binsin istemez

çünki motora binen kafadan serseridir.. uyumlu naif bir genç neden motora binerki

Bizler bu izlenimi yıkmaya çalışıyoruz .. İşallah yeni çekilen filimlerde kızı taciz eden 4 tekerlilerden bizler kurtaracaz
    abi kopardın beni burda yaa inş. dediğin gibi olur bu son filmler 4 gözle bekliyorum

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    eskiden hakkaten serseri, deli dolu adam işiydi bu motorlar
    insanlar özendi, şartlar iyileşti... artık orta halli(psikolojik manada) insanlar da biner oldu.
    şu da var ki motorcunun yolda yediği her halt %90 ihtimalle kendine zarardır, kendini riske ettiği için de çok ta hakir görmemek gerek; lakin küfür de yememek lazım değil mi

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    Alıntı celedin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün tanık olduğum bi olay beni biraz üzdü.
    forumda hep okuyoruz otomobil sürücülerinin yaptığı hıyarlıkları ve kızıyoruz bunlara, haklıyızda ama bugün gördüğüm olay tam tersiydi izmir 1. kordonda amcam harleyinin üzerinde tümyolların hakimiymişgibi araçların önünü kesip duruyodu imkanım olsa uyaracaktım ama amcayı yakalamak mümkün değil.(ben dolmuştaksideydim) işin özü şu. hep otomobilciler suçlu değil . bu gibileri bizi lekeliyor.
    katılıyorum arkadaşa ve itiraf ediyorum sizi lekeleyenlerden biride benim
    abi geliyor geliyor arada bi benimde trafikte saçmaladığım oluyor ne yalan söleyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler