Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hala Kararsızım Hala Kararsızım..!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    Ya gözünüzü seveyim benim aklıma bi chopper motor sokun ya mesela bi regal raptore heves ediyorum bi araştırıyorum yok motor yere yakın yok artçıyla binmeyecen.. eywallah diyorum keewaye göz kestiriyorum tam heves ediyorum bi araştırıyorum yetkili ervisi nadir buraya çok uzak oda yaş yani..eywallah diyorum yav abiler ablalar kardeşler bu motorları bu kadar kötüleyen war madem bakıyorum millet vızır vızır biniyo ya bana sağlam bi chopper söyleyin bıktım artık bu dertten ya virago gibi sağlam bi motor önerin beni yarı yolda bırakmayan yok tutusu ii olan yedek parçası kolay ve sağlam olan ucuz olsada olur yani motora binince hiç bi arıza olmasın 0 alacam beni bi 20 000 kmye kadar götürsün ya cokmu zor abi böyle bi motor piyasada o kadar dandik chopper war ki ya insan bıkıyo artık ben tam bir chopper manyağıyım ama bulamıyorum ne işse lütfen bi yardım edin walla canıma tak etti..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daha değil =)
    Ben de aynı durumdayım. Fazla bütçem yok ikinci el alıcam.

Motosikleti
    hocam ben 0 nı bulıyımda iş 2. ele kalsın 1 yıldır araştırıyorum yeminle sinirden pc yi kırdım mönitör falan tüm parça parça walla nasıl bişey bu ya

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    bn kewayden kanuniye gectim ikiside ücretlerini karşılıo arkadaslar. ikisinde de özellikli bir parca olmadıgı için genel olarak servislerin tamamı anlıo. aklınıza takılan bişey varsa sorabilirsiniz, konyada faciada vardı keeway sl150 kız gibi yapmıştı motoru ama yakın zamanda ayrıldı forumdan
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yav arkadaşlar bende bir aralar sizin gibiydim ama bu iş böyle pc başında kafa kırmakla olmuyor..bir kere düşündüğünüz motosikletleri biryerlerde bulup binmek gerek üstlerine sonra da gerçekten gözü karartıp almak gerek..yoksa inanın yaş iş..kendimden biliyorum yani

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşlar bende bir aralar sizin gibiydim ama bu iş böyle pc başında kafa kırmakla olmuyor..bir kere düşündüğünüz motosikletleri biryerlerde bulup binmek gerek üstlerine sonra da gerçekten gözü karartıp almak gerek..yoksa inanın yaş iş..kendimden biliyorum yani
    kesinlikle katılıyorum biraz cahil cesareti gerekiyo sadece, fiyatı yüksek olmayan makinanın bakımıda yüksek olmuyo. gönlünüzden gecene gidin bakın kullanın içinize yatarsa istediginiz gibiyse gidin alın. aralarında dış görünüş haricinde fazla bi farkta yok emin olun.
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Motosikleti
    kanuniye geçen dostum bana biraz bilgi verir misin motorun hakkında yakıt durumu vibrasyon olayı memnun olmadıgın yerler neresi

gerçektende deli cesareti falan lazım onun icin su ehliyetimi alana kadar bi karar verebilsem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:08 AM ----------

nahzuvay aynenn katılıyorum ama işte yinede insan bi ama.. diyor..

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Ramzey QM 250 Cruiser al kurtul
    ben memnunum en son 35 tl ye 12,5 lt benzin aldım 420 km. yaptım, şu son zamlardan sonra 41 tl doluyor depom. hem servisi çok hemde sürüşü iyi ha biraz titriyor oda 3.250 tl'lik motor için görünmeycek bir şey ama sen sen ol mondial'e bulaşma sakın.
    alacağın çin malı motorlarının neredeyse hepsi aynı ama ramzeyin servisi her yerde var ve bence mondial den çok çok daha iyi. bu arada verdiğim bu rakama kredi kartına 12 taksit bile yapıyorlar.
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

Motosikleti
    Alıntı banalazim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramzey QM 250 Cruiser al kurtul
    ben memnunum en son 35 tl ye 12,5 lt benzin aldım 420 km. yaptım, şu son zamlardan sonra 41 tl doluyor depom. hem servisi çok hemde sürüşü iyi ha biraz titriyor oda 3.250 tl'lik motor için görünmeycek bir şey ama sen sen ol mondial'e bulaşma sakın.
    alacağın çin malı motorlarının neredeyse hepsi aynı ama ramzeyin servisi her yerde var ve bence mondial den çok çok daha iyi. bu arada verdiğim bu rakama kredi kartına 12 taksit bile yapıyorlar.
    hocam yakıt durumı nedir bide vibrsyon war dedin ne kadar bir vvibrasyon war yani etkiliyormu sürerken rahatsız edicimi yoksa normal hissedilmez bir bicimde mi??

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bisan roadstar
    Ledow
    Keeway
    yukarıdaki 3 markada herşeyi ile aynı
    Parçaları kolay bulunur..
    Bunlardan birisini al sıralıları düşünme bile..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    hissedilmez demek yalan olur çünkü uzun yolculuklarda malesef biraz kollar uyuşuyor diğer yandan yakıt konusunda ben çok rahatım uzun yoluculuklarda benzin endişem olmuyor hiç.
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    tiger ı düşün bence....kanuni tiger...2. el olarakta tam donanımlı aksesuarlı bakımlıları var piyasada...fiyatları iyi...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    20 000 km ne ki?bakımlı bir çin malıyla fazlasını görürsün 30.000 de Bisan Roadstar'lar var yollarda

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    para durumun iyiyse GV250 derim

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    Hyosung GV250 veya Kymco Venox250 al kafan rahat etsin, diğer arkadaşlarına göre pahalılar ama güzel makinalar. klasik istiyorsan: GV250 spor istiyorsa Venox250...

bende venox var. mutluyuz..
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

carasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150
    abicim carasal 200 hakkında bilgisi olan varsa beni olumlu olumsuz aydınlatmanızı rica ederim

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    hyosung gv 250 alabilirisin temiz ikinci elleride mevcut..Benim choperlara alakam olsaydı hyosung veya keeway alırdım..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    arkadaşıııımmm ( MeTaFiZiK ) sen bakma kimseyeeee okadar yazmışlar sana
    biride dememişki sana HONDA Shadow vt 750 c2 spirit !! fiyatıda uygun 0 km 15 bin lira eğer maddi durumun müsaitse ...
    ha durumum gerçekten iyi diyorsan bir üst modeli vt 750 c al.. o da 19 binlira
    hondanın sayfasını gezmeni tavsiye ediyorum ısrarla...
    ÇİN MİN sakın alma
    saygılar

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 14 bin km Hyosung gv 250 kullandım.Bence o fiyatlara gayet alınası bir motosiklet.Gücü dengesi işçiliği gayet iyi kullandığım süre boyunca hiç sorun yaşamadım.Ben GV250 derim.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

arkadaşım bu en iyisidr bana göre satma sebebim sadece cc büyütmek ve tarz değiştirmek.
    Forum üyelerine ciddi bir indirim yaparım
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler