Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

a2 ve b ehliyetiii

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar ben bu ehliyetin ikisinede yazıldım ama geçen sınavda b ye girdim ağüstosdada a2 ye giricem şimdi ayın 1 inde direksiyon sınavı var b ehliyetinin b ehliyeti ne zaman elime geçer a2 ile birliktemi vverirler bi yaardım edin. şimdiden teşekürler
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    b istersen 10 ağustosa kadar çıkar ama a2 yi çıkartırken tekrardan para ödersin bizim arkadaş a2+b ye yazıldı ikisini aynı anda çıkarttımı yanlış anlamadıysam 160 lira ucuza geliyor dedi
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    b istersen 10 ağustosa kadar çıkar ama a2 yi çıkartırken tekrardan para ödersin bizim arkadaş a2+b ye yazıldı ikisini aynı anda çıkarttımı yanlış anlamadıysam 160 lira ucuza geliyor dedi
    aynen öyle, en az 100-150tl cebinde kalır. onun için ikisini de aynı anda çıkarmaya bak. şansen ben öyle yapıcam
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

Motosikleti
    honda cbr125 istiyorum.(kısmet belki birgün olur)
    bende aynı şekilde aldım ehliyeti B ehliyetin tüm sınavlarını geçtikten sonra A2nin sınavlarınada gireceksin ve aynı anda alıcaksın ikisi bir ehliyette oluyo zaten kolay gelsin sana şimdiden
    Ben rüzgarı değil,artık rüzgar beni takip etsin.....

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Benim ehliyetimde B-A2 yazıyor. Tek ehliyet, acele etme.
    Orhan KÖNİ

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    teşekürler arkadaşlar
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

arkadaşlar a2+b ikisini toplam ne kadara alabilirm tüm masraflar dahil ve ne kadar sürer. bir de Konyada kursa yazılıp Ankarada sınavlara girme ihtimalim var mı? Ramazanda Konyadayım tekrar Ankaraya gelecem Ramazan boyunca kursa gidip dönüşte Ankarada sınavlara girsem diye düşünüyorum.

213 harç + 40 kart ücreti 253 bunlar hak ettikten sonra dosyanı alırsın. Maliyeye 213 emniyete 40 verip alırsın. Birde kurs ücreti var o da B+A2 için 600 800 arasında anlaşmana bağlı. Ben 650 kurs + 253 olarak 900 e anlaşıp aldım. geçen ay.

Motosikleti
    (Yakında) Honda Cbr 125
    Alıntı fersuh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar a2+b ikisini toplam ne kadara alabilirm tüm masraflar dahil ve ne kadar sürer. bir de Konyada kursa yazılıp Ankarada sınavlara girme ihtimalim var mı? Ramazanda Konyadayım tekrar Ankaraya gelecem Ramazan boyunca kursa gidip dönüşte Ankarada sınavlara girsem diye düşünüyorum.
    hayır, kursa yazıldığınız şehirde giriyorsunuz sınava.

sürekli sorular çıkıyor düşündükçe. ben sağ ayağımdan özürlüyüm geçen yıl aldığım kurul raporunda %18 olarak belirlenmişti özürlülük oranım amaçsız alındığından net olarak doğru olmayabilir bu oranın biraz aşağı veya yukarı kayma olasılığı var. 1) h sınıfı ehliyet almak zorundamıyım? 2) h sınıfı motosiklet ve otomobil için ayrı ayrı mı? 3) h sınıfı almak zorunda değilsem h ın a2+b ye göre bir avantajı olur mu çünkü ötv, mtv gibi indiimlerden bahsedilmiş 4) h sınıfı alabilmem için bir oran var mı %40 gibi 5)birde h sınıfı için direksiyon ve yazılı sınavların her ikisinede giriyor muyum. bu 5 sorunun cevabını öğrenmek istiyorum ehliyet kursundakiler çok rahat yalan söyleyebiliyorlar burdan cevabı öğrenmek daha uygun babama a2 ve b'nin birlikte alınamayacağını söylemişler. sağ ayağım sola göre kas kemik yapısı olarak biraz zayıf aracı kullanmamda felan sorun olmayacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

birileri cevap verirse bugün sevinirim yarın finallerim bitiyor memlekete gidiyorum yarın kursa yazılma ihtimalim bile var veya perşembe ona göre karar vercem

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    Fersuh senin gibi benimde sorunum var.Aynı soruların cevapları nı bende bekliyorum.
    Ben şu an E sınıfı sürücü belgesine sahibim.Ama aşa yukarı 5 yıldır İşitme cihazı kullanıyorum.Her iki kulağımda da işitme kaybı var. %43 kayıp var.
    a2 ehliyini zamanında motorum yok diye almadım.Şimdide geç kaldım.Çünkü doktor raporu alamazsın dediler.Elimdekini kaybetmemek için bir daha üzerine düşmedim.
    Üstelik yıllardır şöförlük yaparak ekmek yedim.Şu anda hala çalışıyorum.Yani sonuşta ne olacak bilmiyorum...

acelem olduğundan başka bir foruma konu açtım engelliler için pmden attım sizde bi konu açın veya araştırın bulabilirsiniz belki

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    s.a,
    arkadaşlar ben 1-2 ağustos direksiyon sınavını kaçırdım bidahaki direksiyon sınavı nezaman bilen varmı.?

merhaba arkadaşlar b ehliyet lii suruculerin 125 cc ye kadar motor kullanabildiklerini duydum dogrumu?

Motosikleti
    Mondial 125 Znu
    bende b ahliyetinden a2 ye geççektim ama toplam masraf 650 lira tuttu almadım bi adki sefere ama motoru alıp kaçak kullanacagım :DDDDD

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı exper038 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende b ahliyetinden a2 ye geççektim ama toplam masraf 650 lira tuttu almadım bi adki sefere ama motoru alıp kaçak kullanacagım :DDDDD
    Çok tutmuş... 400 civarı olmalı...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler