Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ikinci dersimi aldimmmmm... yuppiiiiiiiiii

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Var
    Slm arkadaslar. Gecen haftadan yazimi okuyanlar hatirlar.. Bugün yani dün cuma ikinci dersimi alicam... Saat 15:45 te dersim basliycak. 15:45 18:00 arasi dersim var.Saat 13:30 da gök gürültüsü ile uyaniyorum...Camdan disari bakiyorumki yagmur basliyor. Karsimdaki kiliseye bakip bunu bana yapamassin diyorum. Yatiyorum yeniden ama uyumak mümkünmü. Yagmur durmassa ne olucak benim halim diye düsünmekteyim. Kalkiyorum yine. yarim saat sonra yagmur diniyor. Dualarim kabul oldu diyorum.. Ders bitene kadarda yagmiycak.. Saat 15:35 gibi okulun önündeyim. Bizim hoca yine yok.. Cingene karilarini gecti bu adam yaaaa.. Okulun önünde, bürodaki bayanla ehliyet yapicak kiz konusuyorlar. Bende sohpete giriyorum ister istemez. O sirada bizim hoca geliyor ders verdigi kizla. Kizcaz cok acemi sanirim.. Park ederken zorlaniyor.. Ben gülümsüyorum.. Oraya koca TIR i sokarim.. Ama birden aklima geliyor benim motor üzerindeki halim.. Dayanamayip iki resim cekiyorum

Bunlarda büroda calisan bayan(soldaki) ve araba ehliyeti yapan kizcaz.

Mavisimi inceliyorum bu arada.. Gecen carsambadan beri düsen olmusmu diye.. Olmamis. Sanki motor benim.. O gözle bakiyorum artik motora.. Bir resmini cekiyorum kizimin.

Sonunda arabayi par ettiler hocam geliyor.. Kaskini kulakligini tak gidiyoruz hemen. Takiyorum.. Birde üzerime kirmizi bir yelek variyor hocam.
    -" Bunu giymesem olmazmi"?
    -"Biliyorsun bu senin hayat sigortan".
    Biliyorum biliyorumda omu beni hep kil edicek azicikta ben onu edeyim . Yola cikiyoruz. Gecen sefer o götürmüstü panayir alanina motoru. Bu sefer ben götürücem. Trafikte sürmek benim icin cok ama cok daha kolay. Dönüp durmuycam yerimde hep. heheheheh.. Makineyi hocamin eline veriyorum.. Bol bol cek.. Arabanin altinada girsem üstündende ucsam cek.. 112 yi aramadan önce cek resim. (112 ilkyardim) Düsünsenize ilk kendi ucarken resmini buraya aktaran bir salak .. Acayip havam olu yani. Hehehehe.Trafige cikiyoruz.. Hocam gecen seferki gibi pinti degil.. Cekmis birkac resim..

Lambada bekliyorum pasa pasa

Panayir yerine kadar 2 resim daha cekmis.. Sanki parasiyla.

Ve panayir yerine geliyoruz. Benim icin trafikte kullanmasi cok ama cok daha kolay. Birazdan beni dolandiracak yine. Biliyorum bunu. Hay panayir yerinin. Dolapci beygiri gibi dolandiracak beni az sonra yine.

Panayir yerine geldik.. O arabasini ben motorumu park ediyoruz..

Sonra basliyorum yine son kaldigim yerden. Dön babam dön. Ilk baslarda hocanin yere bakma dedigini unutmusum sanirim Cayirlardan dönüyorum

Artik hocanin dedigini radikal olarak yapiyorum.. Sola dönerken kafami okadar sola ceviriyorumki.. Hersey harika.. Saga dönerkende saga.. Dizinle yöneticen motoru diyor bana.. Sola dönerken okadar dönüyrumki sag dizim motoru yatiriyor sola... Saga dönerkende sol dizim yatiriyor motoru. Hocanin dedigi bu bana.. Konusmasi kolay.. Dizlerinin yapamadigini direksiyonla yapman gerek diyor.. Buda hos degil.. Daha zor diyor. Park eden kiz aklima geliyor.. Ona gülmüstüm. ama dizlerimle motoru yatirmayi ögreniyorum sonunda. Dizlerinizin yapamagini direksiyonla yapmaniz gerek.. Bu cok daha zor.. inanin.. artik biliyorumda konusuyorum.. Hehehehehe.. Birkac resim..

180 derece dönme isimiz burada bitiyor.. Ögrendim artik dizimle motoru yatirmayi.. Oh be... Yeni dersimiz basliyor.. Of yaaaa... Simdi burada yola cikarak duba lari sagli sollu gecicem.. Geri gelirkende düz gelip fren yapicam. hiz 40 km/h falan geri dönerken.. Ama baslarken sol sinyal omuzdan sola bakis.. Kimse yok hocam bizden baska kime bakicam. Kime sinyal vericem..
    Imtahanda yapmassan kaybedersin diyor.. Almanlara bazen okadar kiziyorumki.. Kimse yok ben sola bakicam sinyal vericem.. Hocam sagolsun bunlar icinde birkac resim cekmis.. Sanirim ilk resim diyen sapik benim.. wallahi.. Giderken sag sol geri gelirken hizlan fren yap.. Bazen geri dönerken hizimi fazla arttirip fren yapiyorum.. Bana diyorki.
    -"fazla hizlanmana gerek yok bu makine senin yapabileciginin cok daha fazlasini yapar. Hay anasini hocaya ne yapsak yaranamiycaz. buyrun

Burada dersimiz bitiyor.. Ögeln yagmis yagmurun burada eserleri duruyor. Son turlarimi ceviriyorum alanda

kirmizi yelegimi giyiyorum ve geri dönüs.

Birkac km geliyoruz hoca bana telsizde haber veriyor... Telinden seni bir Nuri ariyor.. Bütün herseyim hocanin arabasinda.. Sigaralarim telefonum anahtarlar.. Bana yük olmasin diye onun arabaya koydum herseyi.. Telden seni bir nuri ariyor diyor.. Okadar tatli söylüyor nuri yi, bu ismi ilk duysam asik olurum.. Sol elimi kaldirip kapa isareti yapiyorum.. Anliyor hocam.. Gerek yok o kapadi diyor bana.. 5 dakika sonra bana diyorki yine ariyor Nuri.. Bu senin sevgilinmi falan.. Cildiricam.. Karizmayi cizdiricez.. Kafayi saga sola öyle salliyorumki hocanin gülmesini duyuyrum kulagimda.. Nuri allah belani versin hep böyle gereksiz yerlerde ararsin zaten.. Geliyoruz okula...
    Plana bakiyoruz.. Carsambaya yazmis hocam beni... Busefer devlet yoluna cikicaz.. Dolap beygiri gibi dolanmiycam.. Oh be.. Ohhhhhhhhhhhhhhh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hocam baya baya sağlam iş yapıyor bu adamlar. Bizim kurs henuz tek tur attırmadı. aha saat 12 de sınav olacak kendi motorunu al gel diyorlar.
    bu arada eklemeden geçemeyeceğim:
    nuri burdan sana sesleniyoruz yapma böyle şeyler
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi bakalım tay tay ilerliyosun....sonun da artık trafikte geziyorum demeni sabırsızlıkla bekler olduk..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

asklapios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apollo
    ayni egitim standartlari atom-karinca soner hoca tarafindan ankarada verilmektedir...
    ilgilenenlere duyurulur...
    YOL DOSTLARINA SELAMLAR

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    sen şimdiden böyle fotolar çekiyosan ehliyeti alınca almanyanın her köşesini çekersinn.
    iide olur tabi..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    ne kadar güzel yerler gelde istanbulda sür bakalım, bir sürü kara cahil taksici, minibüsçü, sürücü offf offf ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yav o "nuri" değil "huri", "yanlış kaydetmişim telefona" deseydin hocaya...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    "üçüncü dersimi aldimmmmm... yuppiiiiiiiiii" konulu başlığını da merakla bekliyoruz sevgili kardeşim Üşenmeyip bu kadar ayrıntı ile bizimle paylaştığın için teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 150
    benım merak ettıgım iki konu var 1.si motor parcaları sınavda cıkıyormu 2.si saglık kurulunamı gırıyonuz yoksa saglık ocagındanmı saglam raporu alınıyorr ehlıyet içinn

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    şimdiden bol şanslar umarım alırsın ehliyeti.ama gerçekten türkiye nin ne kadar rezalet bir eğitim sistemi olduğunu bir kez daha anlıyoruz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    aynı benim aldığım gibi olmus
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler, güzel anlatım teşekkürler
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Anladım ki Avrupa'da adamlar çok ciddiye alıyor bu işi... Her sene 100'lerce 1000'lerce kişi boşuna ölmüyor demek ki bizde... Neden? Çünkü ciddiye almıyoruz...

Bana bile sadece 2 gün ufacık çakıl alanda 10+ senelik kırık dökük bi Honda Kineticle sürüş yaptırdı kurs o kadar. 3-4 defa daha ben özellikle üstelemesem ders için, onlar tenezzül bile etmeyeceklerdi, sınav için bu kadar yeter diyorlardı. Gerçekten de yeterdi A2 ehliyeti almak için. Ehliyet almak böyle komik derecede kolay olduğu sürece daha çok can kaybedeceğiz
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hoca harbi çimriymiş ama lan sanki onun makinası da çek dedin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Vay be mütiş bişey bu eğitim valla taktir ettim adamları

Motosikleti
    Var
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen şimdiden böyle fotolar çekiyosan ehliyeti alınca almanyanın her köşesini çekersinn.
    iide olur tabi..
    Su ehliyeti bir alayim bakicaz. Kendim sürerken belki herseyi unuturum ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:03 AM ----------

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav o "nuri" değil "huri", "yanlış kaydetmişim telefona" deseydin hocaya...
    Nuri yi bilmeyen huri yi nereden bilsinki?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:07 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:04 AM ----------

Alıntı mexplayer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım merak ettıgım iki konu var 1.si motor parcaları sınavda cıkıyormu 2.si saglık kurulunamı gırıyonuz yoksa saglık ocagındanmı saglam raporu alınıyorr ehlıyet içinn
    Motor parcalarini sormuyorlar sizdeki gibi.. Sansiman yagi yada bobin sorulmuyor.. Tamirci olmiyacagiz sonunda dimi? Sagliga gelince..
    Sadece göz kontrolu.. Zaten sagliksiz bir kisi motor kullanamaz dimi..
    Hoca zaten sizden emin olunca imtahana sokuyor sizi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:08 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:07 AM ----------

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım ki Avrupa'da adamlar çok ciddiye alıyor bu işi... Her sene 100'lerce 1000'lerce kişi boşuna ölmüyor demek ki bizde... Neden? Çünkü ciddiye almıyoruz...

Bana bile sadece 2 gün ufacık çakıl alanda 10+ senelik kırık dökük bi Honda Kineticle sürüş yaptırdı kurs o kadar. 3-4 defa daha ben özellikle üstelemesem ders için, onlar tenezzül bile etmeyeceklerdi, sınav için bu kadar yeter diyorlardı. Gerçekten de yeterdi A2 ehliyeti almak için. Ehliyet almak böyle komik derecede kolay olduğu sürece daha çok can kaybedeceğiz
    Malesefki burada motorsikle ölen cok.. Biryerde okumustum.. Ortalama hergün 3 kisi... Senede 900 küsür kisi falan.. TR de bu durumu bilen varmi arkadaslar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:11 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:08 AM ----------

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca harbi çimriymiş ama lan sanki onun makinası da çek dedin
    makina benim cimri adam... ama onada birsey demiyorum.. Adam banami dikkat etsin komutmu versin resimmi ceksin ..

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    yupppiiiii demenden hatırladım
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Paylaşmak bu olsa gerek Teşekkürler.
    Birde medeni ülkelerde işler adam gibi nasıl yürüyor canlı olarak görüyoruz.
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Yani kafaya koydun .Ben bu işi bitiririm diyorsun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Var
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani kafaya koydun .Ben bu işi bitiririm diyorsun.
    Bitiremessem ölürüm daha iyi..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler