Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

monero 100cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Arkadaşlar benim çok yakın bir arkadaşımın monero 100'lük 4 vitesli yarı otamatik ; motorunu satıyor motora benim için 700 lira dedi ben motorun her yerini inceledim motor temiz görünüyor ama motor 14.000 km'de sizce 2007 model bir motor için çok fazla değilmi motor yüksek devirde kullanıldığında 100'ü görüyor bana yeter yeni başlayan biri için. Motoru üstüme yapacakmışım alırsam bide 20 tl sigorta varmış o kadar yani devri felan bana 900 liraya geliyo sizce aradığımı buldummu ? nedersiniz???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    monero markası hakkında bilgim yok ama 2007 model bir motor için 14.000km gayet normal 100lük olması da iyi vergiden muaf fiyatınıda uygun tutmuş motoru görmeden birşey denmez ama temizse bu kriterlere göre alınabililecek bir motor

noter işlemlerine yüzde 50 zam gelmiş diye duydum.devir işlemlerin 300 lira olabilir . sana 1000 liradan aşağı patlamaz o motor . zaten o motolar taş çatlasın 800-900lira arası satılıyor.

kampanya bitmediyse mondial de 24 taksit var . peşin fiyatına sanırım. ayda 30 lira benzin parası ödersin. 70 lira da taksit ödersin rahat rahat. fiyatı 1600 lira

şimdi sen bu moneroyu aldığında gidersin bir zincir ön arka dişli alırsın. sonra ön arka fren balatası alırsın. akü de eskimiştir muhtemelen . 2 tane de lastik alsan. bir de yağ buji subap ayarı. bu dediğim parçaları mutlaka alırsın 1-2 ay içinde . 200 lira masraf edersin yine de 0 moto gibi olmaz

not:bu motolar 15000-20000 arasında segman istiyor yağ yakmaya başlar ona göre

Motosikleti
    seneye...
    alemdar2442 sana bu motoru al derim..2007 olmasına görede 14,000 km iyi ayrıca motoru incelemişin..ama yinede bi ustaya göstert
    *KyMcO[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]*:bounce:[U][/U]

Motosikleti
    Honda
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    noter işlemlerine yüzde 50 zam gelmiş diye duydum.devir işlemlerin 300 lira olabilir . sana 1000 liradan aşağı patlamaz o motor . zaten o motolar taş çatlasın 800-900lira arası satılıyor.

kampanya bitmediyse mondial de 24 taksit var . peşin fiyatına sanırım. ayda 30 lira benzin parası ödersin. 70 lira da taksit ödersin rahat rahat. fiyatı 1600 lira

şimdi sen bu moneroyu aldığında gidersin bir zincir ön arka dişli alırsın. sonra ön arka fren balatası alırsın. akü de eskimiştir muhtemelen . 2 tane de lastik alsan. bir de yağ buji subap ayarı. bu dediğim parçaları mutlaka alırsın 1-2 ay içinde . 200 lira masraf edersin yine de 0 moto gibi olmaz

not:bu motolar 15000-20000 arasında segman istiyor yağ yakmaya başlar ona göre

ama motor 0 km motosiklet gibi olmasada iyi gidiyo tabi sizin tecrübeleriniz varsa bilemem . Peki başlangıç için bir türlü karar veremedim ikinci elde nelere dikkat ediyim 15000 - 20000 arasi segman değişir felan bunun gibi başka nelere dikkat ediyim bu arada çok teşekkür ederim .

Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama motor 0 km motosiklet gibi almasada iyi gidiyo tabi sizin tecrübeleriniz varsa bilemem . Peki başlangıç için bir türlü karar veremedim ikinci elde nelere dikkat ediyim 15000 - 20000 arasi segman değişir felan bunun gibi başka nelere dikkat ediyim bu arada çok teşekkür ederim .
    bir de kazalı olmadığına bak . eğer önden darbe yemişse hiç alma. ön maşalarda ve şase de yamukluk varsa gidon titrer ve çeker sürerken.

benim demek istediğim büyük moto olsa mesela sıfırı 15000lira olsa 2. eli 8000-9000 lira olsa 400lira devir masrafını verip 2. elini alırsın sonrada geri aldığın fiyata yakın satarsın iyi olur

ama şimdi 300 -500 lira kazanç olacak diye sıfırı 24 ay taksitli 1600 ken 1000 liraya 2007 model moto almak çok riskli ve sinir bozucu.

ama çok para vermeyeceğim diyorsan alabilirsin tabi hatta çok ta memnun kalırsın yani güzel motodur. sonuçta her türlü ulaşım ve zevkini alırsın

Motosikleti
    Honda
    bir de kazalı olmadığına bak . eğer önden darbe yemişse hiç alma. ön maşalarda ve şase de yamukluk varsa gidon titrer ve çeker sürerken.

benim demek istediğim büyük moto olsa mesela sıfırı 15000lira olsa 2. eli 8000-9000 lira olsa 400lira devir masrafını verip 2. elini alırsın sonrada geri aldığın fiyata yakın satarsın iyi olur

ama şimdi 300 -500 lira kazanç olacak diye sıfırı 24 ay taksitli 1600 ken 1000 liraya 2007 model moto almak çok riskli ve sinir bozucu.

ama çok para vermeyeceğim diyorsan alabilirsin tabi hatta çok ta memnun kalırsın yani güzel motodur. sonuçta her türlü ulaşım ve zevkini alırsın

peki pazarlığı nasıl yapmalı bir kaç arkadaş kışı bekle satamazsa sn 600'e felan alırsın dediler. motoru satan arkadaşım 700'den kuruş aşağı inmem diyor ama ?

peki pazarlığı nasıl yapmalı bir kaç arkadaş kışı bekle satamazsa sn 600'e felan alırsın dediler. motoru satan arkadaşım 700'den kuruş aşağı inmem diyor ama ?
    devrini alacak mısın. almayacaksan cebinden çıkart 650 lirayı ver motoru de parayı görünce verir

devrini alacaksan devir işleminin 100 lirasını da sen ver de kabul etmesi lazım

Motosikleti
    Honda
    devrini alacak mısın. almayacaksan cebinden çıkart 650 lirayı ver motoru de parayı görünce verir

devrini alacaksan devir işleminin 100 lirasını da sen ver de kabul etmesi lazım

yaşım 17 devrini seneye almayı düşünüyorum ama motoru aldığımda almamı istiyo yoksa bi güvensizlikmi var ?

yaşım 17 devrini seneye almayı düşünüyorum ama motoru aldığımda almamı istiyo yoksa bi güvensizlikmi var ?
    garantiye almak isteyebilir işi.

şimdi ehliyetin yoksa polis motoru çekse 600 civarı sana ceza 250 civarı moto sahibine cezası var.

Motosikleti
    Honda
    minareyi çalan kılıfını uydurur 1 sene idare ederiz artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler