Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzin zammı protesto...

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de anladım merak etme
    Buradan bi cacık çıkmaz,acı gerçekler ....
    Beni sitede tanıyan tanıyor zaten nasıl birisi olduğumu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benzıne daha yenı zam geldı + kopru karayolları + ehlıyet + motortasıtvergısıne buyuk zam 1 hafta ıcınde meclısden gecıyor haberınız olsun.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hey allahım ne saçma fikirler var buralarda Nasıl yapıcaksınız anlatırmısınız

Sen motoruna kaç lt benzin alıyorsun söylermisin, ben söyleyeyim gidip 10 milyonluk alıyorsun adam o 10 milyona muhtaçmı hiç de deil... Düşünsenize istanbulda 1000lerce halk otobüsü minübüs taksiler ticari araclar kamyonlar adamlar akşam oldumu akın ediyor benzin istasyonuna 500-500-500-600 benzin alıyorlar yani hiç hefesinizi kırmak istemem arkadaşlar ama bu konu 100 kere acıldı ve bi 1000 kere daha sizin gibiler araştırma yapmadan açar.. Bravo biraz mantıklı düşünün devenin yanında cüceyiz imkansız denen bir şey var oda budur..
    sana katılmıyorum arkadaşım neden mi?
    1.otobüs bedavamı taşıyor
    2.minübüs bedavamı taşıyor
    3.taksi bedavamı taşıyor
    4.ticari araç ve kamyonlar bedava çalışıyorda bizmi bilmiyoruz
    adı üstünde ticari araçlar yani hizmet karşılığı ücret alan araçlar,ucu yine garibim vatandaşa dokunuyor.
    herkes kendi çapınca akaryakıt kullanır ,parası o kadar önemli değil,önemli olan sesin çıkmadıkça zam zam zam yersin durursun;bir gün bakmışsın senin de canın yanıyor dersiniz buralarda hadi pretosta yapalım,o zamanda size derler başka işim mi yok,sizin dediğiniz gibi.ufak, büyük insan elinden geldiğince bu zamlar karşısında bir şeyler yapmalı.zam sadece benzine gelmediki zaten.ama yok benim param çok zam beni etkilemez diyorsanız orası başka tabi.böyle bir şeyler yapmak isteyen insanlara karşı çıkmak yerine yardım etmek bence daha mantıklı,hiç yoktan fikir verilebilir.
    bende varım her türlü protestoya ekleyin benide.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Hey allahım ne saçma fikirler var buralarda Nasıl yapıcaksınız anlatırmısınız

Sen motoruna kaç lt benzin alıyorsun söylermisin, ben söyleyeyim gidip 10 milyonluk alıyorsun adam o 10 milyona muhtaçmı hiç de deil... Düşünsenize istanbulda 1000lerce halk otobüsü minübüs taksiler ticari araclar kamyonlar adamlar akşam oldumu akın ediyor benzin istasyonuna 500-500-500-600 benzin alıyorlar yani hiç hefesinizi kırmak istemem arkadaşlar ama bu konu 100 kere acıldı ve bi 1000 kere daha sizin gibiler araştırma yapmadan açar.. Bravo biraz mantıklı düşünün devenin yanında cüceyiz imkansız denen bir şey var oda budur..
    komiksin . . .
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Var
    Benzin nekadar su an Tr de? Kac tl?

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı remzi66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin nekadar su an Tr de? Kac tl?
    Benzin şu anda Tr de 3.20 tl
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bence cok ilginç bi fikir te ses getireceğini düşünüyorum. Olayın mizahi boyutu tüm tvlerde ve halkın dilinde konuşulacagi kesin... Ayrıca motorsiklet bilinci konusundada güzel bi reklam olabilir... Keşke askerde olmasaydim kesinlikle katılırdım...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cok ilginç bi fikir te ses getireceğini düşünüyorum. Olayın mizahi boyutu tüm tvlerde ve halkın dilinde konuşulacagi kesin... Ayrıca motorsiklet bilinci konusundada güzel bi reklam olabilir... Keşke askerde olmasaydim kesinlikle katılırdım...
    abi askerdesin nası giriosun ya :D yeni nesil :D saolasın gelemesende aramızdasın..

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi askerdesin nası giriosun ya :D yeni nesil :D saolasın gelemesende aramızdasın..
    Yaa işte motor tutkusu böyle bişey... :-D insana neler yaptıryo... Bi şekilde giriyoruz... Yarıladik... Bir sonraki sezona bomba gibi geliyorum...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hahahaaa süper

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Arkadaşım sen ne kadar zekisin İflas ettiremezsinki istesende Güldürme böyle konuşarak konuştukca dahada çok batıyorsun... İttir bakalım nereye kadar ittireceksin Kim takar sence bi düşün bakalım

arkadaşım yaşadığımız ülkede hiç bir zaman olmayan yapılmayan halkın sesini duyurmadığı kendi ezilmişliğiyle daha çok ezildiği bi zamandayız.... önemli olan sesimizi birilerinin bizim hatta 1 tek kişinin bile bir şekilde duyurmasıdır... yani halkın bir şey karşısında memnun olmadığını bi şekilde belirtmesidir.... dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz ama hiç kimse ağzını açıp konuşmuyor birşeyler yapmıyor... ağlamayan bebeğe mama vermezler...... önemli olan 1 avuç insan dahi olsa bundan memnuniyetsizliğini duyurmasıdır.... biz yıllardır susuyoruz sadece memur zammını işçi zammını oda sendikalar sayesinde protesto ediyuoruz.... memlekette seni beni ailemizi tüm sülalemizi ilgilendiren o kadar önemli olaylar cereyan ediyorki vatandaştan 1 kişi bende dahil çıkıp hoppp arkadaş ne oluyoruz biz bu şekilde yaşamak istemiyoruz neden böyle oluyor demiyor... eğmişiz başımızı önümüze önümüze ne korlarsa onu yiyoruz..... adı protesto.... 1 kişi ile 1000 kişi ile farketmez yeterki zamanlama doğru olsun yeterki medyaya duyurulsun......
    http://www.turkchopper.com

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    +1
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    +1

Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ormanı yakan küçük bir kıvılcımdır. bunu unutma. halk bu konuda bir hareketlenirse bunun önüne ne asker nede polis geçebilir. bu nedir böyle vermedigini almaya kalkan bir hükümete karşı daha ne kadar beklenecek. yakalım motorları zaten bu zamlardan sonra binemeyiz. evde bir motor var fada olsun böyle eyleme.
    arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum protesto edelim bende varım

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Toplu olmasada trafikte dolaşırken üzerimize asacağımız dövizlerle dolaşsak nasıl olur. bir matbaa ile anlaşılsa iyi bir sloganla toplu olarak alınacak neticeden daha iyi bir sonuç alınabilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:45 PM ----------

Kesin buda yasaktır ama
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

Motosikleti
    MartianX 2009
    Bencde ittirerek protesto çok orjinal bi fikir.yer we zaman belirtilsin katılalım. en azından bizde burdayız deriz.birlikten kuvvet doğar derim.hergün boş oturuyoruz kayıtsız kalıyoruz olanlara.bikerede biz ses edelim.

duysalarda...duymasalarda...
    Hayatın Anlamı Senin ona Verdiğin Anlamdır...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    bencede itme fikri güzel arkadaşlar bu protesto gerceklestirelim ama bi maruzatım var ehliyetimi daha alamadığım icin yürüyerrek katılacağım...

Motosikleti
    MartianX 2009
    bende aynı dertten yakınıyorum arkadaşım.ama buluruz bi hal çaresini artık azmin elinden kurtulamaz :D deilmi?
    Hayatın Anlamı Senin ona Verdiğin Anlamdır...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı martiANiL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aynı dertten yakınıyorum arkadaşım.ama buluruz bi hal çaresini artık azmin elinden kurtulamaz :D deilmi?
    yani azimle .. tası deler :D sonucta ama yapalım yapalım yapalım... benim peder arabayla gideriz diyoo ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler