Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

eniyi Chopper / Cruiser hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    celedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada XR150 efi
    Alıntı AHMETSERDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 yılında 0 km. regal aldım şimdi ise 20000 km oldu şu ana kadar hiç arıza problemi yaşamadım. Ayrıca hem ucuz hem de en büyük ve gösterişli. Parçaları çok ucuz. Dünyadaki en iyi çin malı olduğu söyleniyor ben şahsen türkiyedeki en iyi çin malı olduğunu herkesten duyuyorum. Ankarada yaşıyorum burada daha hiç parça sıkıntısı çekmedim.
    Selam dostum ben konuya farklı bi soru sorarak dalıyorum, kusura bakma senin regal kaç cc birde klometrede nekadar yakıyor. bende skygo var 250 cc sanırım 90 ile 100 kr arası yakıyor daha 2000 de tam anlayamadım çokmu yakıyor normalmi bilgi verirsen sevinirim.
    Celedin
    Özgürlüğü damarlarımda hissetmek gibi bir şey.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    en iyi derkene başkanıııııım
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı celedin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostum ben konuya farklı bi soru sorarak dalıyorum, kusura bakma senin regal kaç cc birde klometrede nekadar yakıyor. bende skygo var 250 cc sanırım 90 ile 100 kr arası yakıyor daha 2000 de tam anlayamadım çokmu yakıyor normalmi bilgi verirsen sevinirim.
    Celedin Kardeşim,
    9 ile 10 kuruş yazacaktın herhalde.Öyle ise çok çok normal hatta az bile denilebilir.Yok gerçekten 90-100 kuruş ise büyük bir acaiblik var senin motorda.
    Benim 1600 cc Ford Focus 30 krş.yakıyor.Regal de 250 cc.dir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler