Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ybr125 = taxi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey Qm250
    arkadaşlar ybr ciler neden motorları taksi gibi kullanıyor annamıs degilim yardırA yardırra gidiyorlar zaten motorda sette war ses esen biton muzik desen son ses motor arkadaşlar bu motor yani sakin sakin gidelim basacak yerde basalım basılmayacak yerde aralardan geçmek için çaba harcamayalım bizimde adımızı kırletmeyelim. adımızıla bırak kendinize acımıyomusunuz hergun 1 tane ybr kazası goruyorum ya adamın kafa çatlamıs kol kırılmıs motor onemli diil kendinize acıyın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:54 PM ----------

yani cbf 125lerde oyne bu klasmandaki motorlardan bahsediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    onlar genelde kuryelerdir.

Adam gözümn önnde 70le kaldrmdan 2 teker havada iniyor sanki altında cross var
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Kawa ZX636
    eet ybrliler genelde toplu taşıma aracı olarakda kullanıolar motoru genelde 3 kşiler minimum

Motosikleti
    CBF250
    Ybr çetesi )
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    ramzey Qm250
    ole diilmı ama:D yani bi bakıyorum adam bana bile makas atıyo :D kalkalımmı diyo klasmanlar farklı diyorum bende:d

Motosikleti
    xl650 transalp, ybr 125
    Arkadaşlar bence genelleme yapmayalım, kurye arkadaşların çoğu da dikkatli gidiyorlar. Unutmayalım ki onlar bu işten ekmek yiyorlar ve bunun da farkındalar. Diğer ybr kullanıcıları da bilinçli motorcular oldukları için ybr alıyorlar. Düşüncesiz ve dürtüsel hareket etmek isteyen tipler buna daha uygun motorları pekala tercih edebilirler. Bir kaç problemli sürücü üzerinden genelleme yapılması durumunda halkın motorcular için Amerikan filmlerinden esinlenerek genelleme yapmalarından farkımız kalmıyor gibi geliyor bana.

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı ozankosker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ole diilmı ama:D yani bi bakıyorum adam bana bile makas atıyo :D kalkalımmı diyo klasmanlar farklı diyorum bende:d
    )) Bende trafikte sıkıldığım zaman elime geçen kuryeyle kapışıyorum bazen çok fenaları çıkıyor...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    )) Bende trafikte sıkıldığım zaman elime geçen kuryeyle kapışıyorum bazen çok fenaları çıkıyor...
    honda serisi ile hayatta kapısmam , ybr 125 hafif gelir :D

az önce lpg li şahinin eline verdım
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    ramzey Qm250
    aynen şahin doğan era 1.6 motorlar kalkısta gelin:D

Motosikleti
    İnş Gv 250
    bizim üst katta biri war gazete dağıtıcısı 23-24 yaşlarında ondada ybr var adam sanki tır kullanıyor gece 2-3 gibi gazete almaya gidiyor galiba bir aragaz veriyor duymalısınız
    [B][I][U]TEK RAKİBİM THY[/U][/I][/B]

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    genellikle kuryeler o şekilde kullanır bazen benide gaza getiriyolar ama çok güzel kullanıyolar aralardan fln geçselerde hataları yok ekmek parası işte napsın adamlar
    Motosiklet mucidi

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    bazıları gerçekten felakat kullanıyor.
    makasta iyiyim derdim.can adında bi acil ecza kuryesini görene kadarybr dile gelecek sandım
    Orgazma Dudak Büktürür

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    cbf 125 nasıl bişey oluyor)
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda serisi ile hayatta kapısmam , ybr 125 hafif gelir :D

az önce lpg li şahinin eline verdım
    Arabalar la trafikte kapışmak ayrı bir zevk zaten ))
    benim için fark etmiyor trafik olsun Race le de yürüyorum yeterki adam fazla usta olmasın işin sonunda hüsrana uğramak da var

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    Alıntı ozankosker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr ciler neden motorları taksi gibi kullanıyor annamıs degilim yardırA yardırra gidiyorlar zaten motorda sette war ses esen biton muzik desen son ses motor arkadaşlar bu motor yani sakin sakin gidelim basacak yerde basalım basılmayacak yerde aralardan geçmek için çaba harcamayalım bizimde adımızı kırletmeyelim. adımızıla bırak kendinize acımıyomusunuz hergun 1 tane ybr kazası goruyorum ya adamın kafa çatlamıs kol kırılmıs motor onemli diil kendinize acıyın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:54 PM ----------

yani cbf 125lerde oyne bu klasmandaki motorlardan bahsediyorum
    arkadaşım lütfen ybr cilerin geneline hitap etme
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    GIXXER
    Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır ki; tüm ybrciler genellemesini kabul etmiyorum...
    Bnde ybr 125 sürüyorum kmde az yaktığı ve ucuz olduğu için işe gidip gelirken ideal bir motor eskişehir yolunda manyak ego otobüslerinin altına girmiycek kadar hızlı 90-100 şehir içinde 5.000dd civarında sıkıştırmadan kullandığında bir o kadarda cimri bir motor...
    Peki nedir bu paketçi ybr kültürü ? Bu yazdıklarım benim gözlemlerimdir...
    Egzozu delmek,hava filtresinin yarısından fazlasını sökmek veya hiç takmamak,siperlikle gösterge arasına motordan pahallı pioneer mp3 çalar takmak, paket için kullanılan çantanın içne amfi ve üstüen 6x9 hoparlör,heryerine saçak takmak koruma demirinin üstüne kilim sermek, deponu üstüne halı koymak,siperliğe ekleme yapıp üstüne eşkiya,kabus benzeri isimler yazmak, neon lamba takmak, bu kadar elektrik tesisatı yüzünden ikide bir tesisatı yakmak, olur olmaz her yerde tek teker yapmak, motorda yağ değiştirmemek, buji değiştirmemek ellerinden gelse benzinde koymıycaklar ama genelde hep bi benzin dipte muhabbetidir gider, hemen hemen hepsinin ybrsi 4.viteste 100km görür yada öyle olduğunu iddia ediyorlar, kesinlikle kask takmamak, mont giymemek, yaz kış jöleli saçlar, kışın bere artı atkı vsvs...
    Bunlar onların bileceği iş... Biz kimsenin kötülüğünü istemeyiz bn yolda gördüğüm zaman özellikle 30dk pzzacılarıan mutlaka yol veriyorum...
    Ama bunları sadece ben görmüyorum motosikletle hiç alakası olmayan biri bile bu olayların farkında motorun ismi kötüye çıkıyor paketçi motoru ismi alması hiç hoşuma gitmiyor.Aslında bir ülkede en iyi binilecek motor paketçinin en iyi binilecek araba ise plasiyerlerin arabasıdır.Çünkü firmalar kalite/ekonomi yönünden en iyisini seçerler..Allahtan plasiyerlerde araçları bu şekilde garip hale getirmiyorlar...
    Yoksa memlekette adı çıkmamış ekonomik araç kalmıycak
    #46#_PSYCHEDELIC RIDER_#46#
    İMAM GAZLARSA CEMAAT YANLARR :)

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    yazmayım diyoom ama genede kendimi tutamıyom..

@ozankosker
    motosiklet sitesinde motorcuların eleştirilmesi hiç hoş olmuyor arkadaşım..

zaten makasa giriyoruz hızlı gidiyoruz diye 4 tekerciler yan bakıyor ,

lütfen bide kendi içimizde birbirimize savaş açmıyalım..

aralardan geçiyorlar diye kızıyonda ne yapsınlar arabaların arkasına yanaşıp

onların gitmesini mi beklesin ybr ci kardeşim..? almıssın altına kocaman motor gidemeyince

gidenlere sarkıyon..al sende hareketli bi makina keyfine bak..ama ramzey alma

kuryeleri anlamanın en iyi yolu ;kendini onların yerine koymaktır..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 PM ----------

Alıntı PsyRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Egzozu delmek,hava filtresinin yarısından fazlasını sökmek veya hiç takmamak,siperlikle gösterge arasına motordan pahallı pioneer mp3 çalar takmak, paket için kullanılan çantanın içne amfi ve üstüen 6x9 hoparlör,heryerine saçak takmak koruma demirinin üstüne kilim sermek, deponu üstüne halı koymak,siperliğe ekleme yapıp üstüne eşkiya,kabus benzeri isimler yazmak, neon lamba takmak, bu kadar elektrik tesisatı yüzünden ikide bir tesisatı yakmak, olur olmaz her yerde tek teker yapmak, motorda yağ değiştirmemek, buji değiştirmemek ellerinden gelse benzinde koymıycaklar ama genelde hep bi benzin dipte muhabbetidir gider, hemen hemen hepsinin ybrsi 4.viteste 100km görür yada öyle olduğunu iddia ediyorlar, kesinlikle kask takmamak, mont giymemek, yaz kış jöleli saçlar, kışın bere artı atkı vsvs...
    ay kusucem şimdi bu nası bi zevktir böle
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    xl650 transalp, ybr 125
    Alıntı PsyRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dahil tüm genellemeler yanlıştır ki; tüm ybrciler genellemesini kabul etmiyorum...
    Bnde ybr 125 sürüyorum kmde az yaktığı ve ucuz olduğu için işe gidip gelirken ideal bir motor eskişehir yolunda manyak ego otobüslerinin altına girmiycek kadar hızlı 90-100 şehir içinde 5.000dd civarında sıkıştırmadan kullandığında bir o kadarda cimri bir motor...
    Peki nedir bu paketçi ybr kültürü ? Bu yazdıklarım benim gözlemlerimdir...
    Bunlar onların bileceği iş... Biz kimsenin kötülüğünü istemeyiz bn yolda gördüğüm zaman özellikle 30dk pzzacılarıan mutlaka yol veriyorum...
    Ama bunları sadece ben görmüyorum motosikletle hiç alakası olmayan biri bile bu olayların farkında motorun ismi kötüye çıkıyor paketçi motoru ismi alması hiç hoşuma gitmiyor.Aslında bir ülkede en iyi binilecek motor paketçinin en iyi binilecek araba ise plasiyerlerin arabasıdır.Çünkü firmalar kalite/ekonomi yönünden en iyisini seçerler..Allahtan plasiyerlerde araçları bu şekilde garip hale getirmiyorlar...
    Yoksa memlekette adı çıkmamış ekonomik araç kalmıycak

Arkadaşa katılıyorum. Başka şehirleri bilmiyorum ama İstanbulda benim gördüğüm kadarıyla YBR kullananlarda özel bir hassasiyet var. Daha dikkatli ve korunaklı dolaşıyorlar. Bu bahsedilen tiplemeye de pek rastlamadım. Sanırım bu durum motor kültürünün oturmuş olması ile ilgili. Ayrıca İstanbuldaki kuryelerin çoğu da tam koruma dolaşıyor, çünkü akşam evde bekleyen çocukları var.

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazıları gerçekten felakat kullanıyor.
    makasta iyiyim derdim.can adında bi acil ecza kuryesini görene kadarybr dile gelecek sandım
    Aynen kuryecinin biri biz ağır ağır girioz bir viraja girdi yanımda today tarzı bir motorla ufacık bişi motoruda bir yatırıor adama race versen moto gp şampiyonu olur heralde kopuom kuryecilere psikopat kullanıolar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:40 PM ----------

Alıntı ofdmed adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşa katılıyorum. Başka şehirleri bilmiyorum ama İstanbulda benim gördüğüm kadarıyla YBR kullananlarda özel bir hassasiyet var. Daha dikkatli ve korunaklı dolaşıyorlar. Bu bahsedilen tiplemeye de pek rastlamadım. Sanırım bu durum motor kültürünün oturmuş olması ile ilgili. Ayrıca İstanbuldaki kuryelerin çoğu da tam koruma dolaşıyor, çünkü akşam evde bekleyen çocukları var.
    Sen Antalya'daki YBRcileri bir gör en az 3 kişi binerler

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    normaldır artık ybr bile para etmıyor her kesım alabılıyor sırf satması kolay oluyor dıye mıllet alıyor hiçbirinde ekipman felan yok işin serserılıgınde olan onlara oluyor aklı baslarına gelmıyor zaten motoru araba olarak goruyor böle gittıkce bu mıllet uslanmaz
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler