Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzine bir zam daha!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle die die bu hallere geldik :D
    NE YANİ BENZİNE ZAM GELDİ DİYE VATANIMIZIMI SATALIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NE YANİ BENZİNE ZAM GELDİ DİYE VATANIMIZIMI SATALIM
    Tepki veren Kimsenin vatan sattığını veya satması gerektiğini sanmıyorum. Her cümlenin bir yeri vardır. Cepten çıkan para hem çalışan insanın hem de 3 kuruşu denklemeye çalışan öğrencinin parası. Vatanı çok düşünen insan muhtemel benzin zammından önce gittiği her parti mitinginde, her kurultayda "benzini şu kadar indirdik" diye şov yapmayacak, dürüst olacak o zaman. Zammın bir mantığı varsa da yoksa da evimize, okulumuza, işimize gitmek için mecbur bu parayı ödüyoruz hamdolsun
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

ozankosker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey Qm250
    asgari ücrete 19lira zam benzinin litre fiyatına 20kuruş hesapla satarmısın satmazmısın herkes senin kadar çok kazanmıyor be

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hayırlısı
    GKN MOTORS

Motosikleti
    yok
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkmenistan gibi bi ülke bile motosiklet kullanıcılarına her ay 40 litre bedava benzin dağıtıyor..
    Bu yönetimi başa çıkaranlar utansın ne diyim..
    Ama kime sorarsamda ben çıkarmadım ben bunları sevmiyorum diyorlar..
    Peki nasıl geldi bunlar başa abi kimse sevmiyosa kim çıkardı bunu başa...
    Şimdi kimse üstüne alınmasın ama bunları başa geçiren tabanın büyük çoğunluğu zaten internet kullanmıyor.Dolayısıyla onları buralarda görmende genel olarak zor. Onlar kömüre razı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 AM ----------

Birde şöyle düşünmek lazım. Acaba vergilerimizi düzgün versek ve devleti ÖTV'ye mecbur etmesek o zaman bu kadar yüksek olur muydu benzin fiyatları. Biraz da kendimize batırmak lazım çuvaldızı.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı onuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi kimse üstüne alınmasın ama bunları başa geçiren tabanın büyük çoğunluğu zaten internet kullanmıyor.Dolayısıyla onları buralarda görmende genel olarak zor. Onlar kömüre razı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 AM ----------

Birde şöyle düşünmek lazım. Acaba vergilerimizi düzgün versek ve devleti ÖTV'ye mecbur etmesek o zaman bu kadar yüksek olur muydu benzin fiyatları. Biraz da kendimize batırmak lazım çuvaldızı.

herkes vergi veriyor , elazığın doğusu hariç . Büyük bir fabrika küçük bir atölye kadar vergi gösterirse bunlar meydana gelir
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Nedesek boş.Nefret ediyorum artık birçok şeyden.Beddua ediyorum.Başkada birşey gelmiyor elimden.off ulan ooooffff.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şaka, şaka rüya bu uyanınca hepsi bitecek dün notere gittim noter masraflarına %17 zam gelmiş neyse dedim trafiğe gittim oda ne trafikteki devir alma işlemlerinede %50 zam gelmiş şaka yapıyorlar sandım ama gerçekti

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Kendini rüyada zannedenler çimdirerek itinayla uyandırılır..
    Böylelerine prim verenler ya beyni yıkanmıştır ya da kendi çıkarına geliyodur yapılanlar ...
    Hoşş herşeyi yüzde elli gibi zamla almak hangi mazoşiste refah verir bilinmez ama ...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yok yok, birkaç tane vardı bu tebaadan bizim sitede de, şimdi selerini çıkaramıyorlar tabi, öyle uzaktan izliyorlardır yazılanları.. Böyle zamanlarda ortadan kaybolurlar zaten.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

Ağlamayan çocuğa meme verirlermi? Devlet alsa ya çok kazanandan vergiyi söke söke Ben memurum maaşımdan çoğu tüccarın verdiği vergiden daha fazla vergi kesiliyor bu sadece kesilen birde harcarken verdiğimiz vergiler var(benzindeki vergi,sigaradaki vergi,faturalardaki vergi) daha söylenecek çok şey var ama konu değişecek her neyse genede Vatan sağolsun önce biraz yadırgar ama sonraALIŞIRIZ bu millet nelere alışmadıki BÖYÜKLERİMİZ EN EYİSİNİ BİLİR

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    simdi bu benzin tankerleri var ya, istasyonlara benzin goturen.. turkiyenin her yerinde es zamanli operasyon yapip 20 - 30 motor tanker basina organize olup kacircaz o tankerleri, sonra bedava dagitcaz o petrolu.. Mad max - Robin hood karisimi oldu biraz ama fena plan diil..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simdi bu benzin tankerleri var ya, istasyonlara benzin goturen.. turkiyenin her yerinde es zamanli operasyon yapip 20 - 30 motor tanker basina organize olup kacircaz o tankerleri, sonra bedava dagitcaz o petrolu.. Mad max - Robin hood karisimi oldu biraz ama fena plan diil..

Bence Bu Kadar Riski Göze Alamya Gerek Yok Bu Tankercilerin Kamyoncuların Bir Huyu Vardır Depodan Aşırırlar Yükü Boşalttıktan Sonra GEri Dönüşte Yolda Sağa Çekip Vanalarda Kalanları Süzüp Satarlar Burda Kaçak Benzin Satan Yer Var Litresi 1.80 Çokda Ucuz Benzin Nerden Geliyor Derseniz Bu TAnker Şöförlerinden

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    kimse kusura bakmasın ama olayın özeti şu;
    "hepimiz eşeğiz" . bu kadar basit (bende dahil tabiki) (ki zammı yapanlarda böyle düşünüyo)
    yoksa nası bi insan bu kadar zamma sessiz kalır,evinde anca internette konuşur, sokağa dökülmez. nası bi insan cebindeki para zorla alınırsa sesini çıkarmaz. böyle bi insan bilmiyorum ben. siz biliyosanız tanıştırın beni belkide teş eşek benimdir, bişeler kaparımda insan olurum
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bir önceki http://www.motosiklet.net/forum/moto...buyuk-zam.html topiğinde yazdığım gibi ZAMLAR birbirini takip ediyor arkadaşlar şimdide milliyetteki şu linke; http://www.milliyet.com.tr/Ekonomi/S...ekonomi&b=Yeni zamlar kapida bakarsak işimiz dahada zorlaşacak.

Akaryakıta, suya, harçlara, şekere vs. zam yap emekliye, asgari ücrete, memura gıdım para ver..

Sonrada "kriz teğet geçti" hikayesi anlat ama ne hikmetse bu masallara hala inananlar var.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    şu siteden atılmayacağımı bilsem analarını avratlarını soylarını soplarını 7 cedlerin toplar babasın tecavüz eder analarıyla poker oynarım ama isde ne yapa bilirizki sitede bunlar yasak...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    yok ebesinin aaaaaaaaaaaaaaaaağzı!!!! Nasıl bir ülke oldu beeeeee, üzüntü vericii

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    ha ha ha.... Şimdi tam zamanı arkadaşlar toplu gösteri düzenleyelim.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

ozankosker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey Qm250
    ankaradan ozan ben güven parkta patlatalım olayı

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu ülkede insan yaşamıyor. Siz insan değilsiniz. Ben de değilim. İsyanı olmayan, kavgası olmayan insan olur mu ? En ufaktan sokağa dökülüp sesimizi çıkarmaya cesaret edemiyoruz. Bizler zombiyiz. Korkak zombiler.
    Alıntı triumph_1942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vezirler huzura çıkmışlar:

- Padişahım, hazinede para kalmadı.Yeni vergilere ihtiyacımız var, diyerekten...

- Padişah, kavuğunun altından kafasını kaşımış,

- Eeee! Ne vergisi koyalım?, demiş...

- Köprülere adam koyalım, geçenden bir akçe alsınlar!

Padişah,

- Tamam, demiş.

Aradan bir süre geçtikten sonra sormuş vezirlerine:

- Tepki var mı?

- Hiç bir tepki yok!

- İyi o zaman köprünün diğer tarafına adam koyun, çıkandan da bir akçe alsın!

Aradan bir süre geçmiş, Padişah:

- Var mı şikayet?

- Yok!

Halkının tepkisizliğine kızan Padişah, gürlemiş:

- Köprülerin ortasına da adam koyun, gelip geçeni becersin!

Aradan birkaç gün geçmiş, hala bir tepkinin olmamasına içerleyen Padişah, çağırmış vezirlerini,

- Köyün birine gidelim. Halkı dinleyelim hele bir, demiş.

Gitmişler köye,

Padişah sormuş: - Var mı bir şikayetiniz sıkıntınız?

Ses yok.

Padişah: - Var mı şikayet?

Konuşun yoksa, taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmayacağım, diye gürleyince arkalardan cılız bir ses duyulmuş:

- Padişahım, o köprünün ortasındaki adam var ya..

-Eeee!, demiş Padişah, bir umutla...

- Akşamları çok kalabalık oluyor, sıra uzuyor, bir adam daha koysanız...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler