Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

diger topicleri okudum kıralık makıne arıyorum elden ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni tiger05 dı. şimdi 92 integra
    slm lar gecen yaz sonu benım tıger ı sattım alana hayırlı olmustur umarım..yaz geldi içim depreşti duramıyorum 136hp lık makıne var lakın 4 teker ıgrenc onu yonetmek hıc haz vermıyo sadece sıkıntı verıyor....sozun kısası benzer kıralık motor ılanlarını topıclerını okudum ama bı sonuca varamadım bu ısı yapan bmw var profosyonelce lakın bı yerın muduru olmak lazım kıralamak ıcın...ufak tefek fırmalardan korkuyorum yanı patlak motoru bana kıtleyıp masrafını yuklerler daha once bı dostuma olmustu garıbım boynu bukuk odedıı masrafı
    benım ıstegım elden kıralamak ya bı yere de gıdecek degılım su depresmıs duygulara bıraz gem vurmak nıyetım
    anadolu yakasında 500/600 naked kıralamak ıstıyorum ama elden olmalı gelsın yerımı yurdumu yedıgımı ıctıgımı gorsun veya ben gelım yanı kacak gocek olmasın .....
    bıraz dagınık bı yazı oldu ama benı anlamıssınızdır yardım beklıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:35 PM ----------

yook mu bı cvp ...
    markası modeli önemli degil asıl önemli olan ::: istedigin zaman...istedigin sekilde...istedigin yerde olman....özgürlük...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    http://www.motosiklet.net/forum/alma...-ariyorum.html

bu başlıkta benzer bi konu tartışılmıştı motor kiralama işi genelde yaş
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Motosikleti
    kanuni tiger05 dı. şimdi 92 integra
    topıc ı ınceledım ama bı sonuc bulamadım sadece scoter var benım arzum kemıklı vıteslı bı motor...
    markası modeli önemli degil asıl önemli olan ::: istedigin zaman...istedigin sekilde...istedigin yerde olman....özgürlük...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler