Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2004 Bandit almak üzereyim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    İyi akşamlar dostlar. Evet nihayet motoru büyütmenin zamanı geldi hatta geçiyor bile. Konuyu açmamın nedeni pazarlık aşamasındayım ama yine de siz forumdaşlarımın bir fikrini almak istedim.
    Eeeee nasıl bilirsiniz 600 lük Bandit'i?
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    bence çok güzel makina...
    teknik konularını pek bilmem ama hakkında kötü bişey duymadım, tipi çok güzel

alınca resimleri bekleriz, hayırlısı olsun
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 Silindirli biliriz Anladın sen onu

http://www.motosiklet.net/forum/moto...00-yardim.html

İncele bu topici işine yarar bilgiler bulabilirsin

Şimdiden yeni alacağın motor hayırlı olsun
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Olmadı...Tek silindirliden 4 silindirliye... Olmadı şimdik... Önce 2 silindirli lazım sana...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    yok

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    on numara makina, az yakar çok gider, sağlamdır, yağ soğutmalıdır hararet derdi olmaz, sarf malzemeleri orjinalse uzu ömürlüdür, her türlü parçasını rahatça bulabilirsin olmadı tarık abi vasıtası ile 1 hafta..
    israrla tavsiye bile edebilirim, mekaniği yürüyü gerçekten çok sağlam makina..
    GKN MOTORS

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    iyi yapmak uzeresin..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bir cbf 500 elbette 8000 tl ye alınıp daha kısa zamanda satılabilir ancak uzun süre binmeyi düşünüyorsan iyi bir sibop ayarı ve düzenli bakımla en az 50.000 km sorunsuz gider ( eğer müzmin bir arızası yoksa! ) hayırlı uğurlu olsun
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehiriçinde dezavantaj olsada yola çıktığında YBR 125'den sonra yüzünde tatlı bir gülümsemeye sebep olacak bir motordur.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmadı...Tek silindirliden 4 silindirliye... Olmadı şimdik... Önce 2 silindirli lazım sana...
    Hmmm o zaman bi tane de 250 lik alayım bari araya sıkıştırırız onu da...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:51 AM ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir cbf 500 elbette 8000 tl ye alınıp daha kısa zamanda satılabilir ancak uzun süre binmeyi düşünüyorsan iyi bir sibop ayarı ve düzenli bakımla en az 50.000 km sorunsuz gider ( eğer müzmin bir arızası yoksa! ) hayırlı uğurlu olsun
    Uzun süre binmeyi düşünüyorum. Bandit benim yazdan yaza sene de belki 1 hafta ya da 2 hafta sırf uzun yol gezilerinde kullanacağım motorum olacak. Yoksa şehir içinde ybr ye devam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:53 AM ----------

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    on numara makina, az yakar çok gider, sağlamdır, yağ soğutmalıdır hararet derdi olmaz, sarf malzemeleri orjinalse uzu ömürlüdür, her türlü parçasını rahatça bulabilirsin olmadı tarık abi vasıtası ile 1 hafta..
    israrla tavsiye bile edebilirim, mekaniği yürüyü gerçekten çok sağlam makina..
    Verdiğin bilgiler için teşekkürler GKN.. Tarık abiyi tanımıyorum ama galiba tanışacağız.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:57 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:55 AM ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehiriçinde dezavantaj olsada yola çıktığında YBR 125'den sonra yüzünde tatlı bir gülümsemeye sebep olacak bir motordur.
    Gülümseme mi... Kahkaha diyelim şuna...

Motosikleti
    ybr 125
    Niyet BANDİT e kısmet TDM850 ye imiş. Sevgili arkadaşlarım. TDM850 ile pazarlığı bitirdim. Nasipse salı ya da çarşambaya alıp geleceğim. Ayrıntılı fotoromanı artık bu konu üzerinden yayınlarım. İnanın şu an çok mutluyum inşallah bir aksilik çıkmaz. Gönlüm tdm den yana idi. Allah da gönlümdekini nasip etti. Allah sizlere de gönlünüzdekini versin.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    hadi hayırlı olsun ozaman TDM güzel makina bendede endurosu var super tenere yani motorlar aynı sadece 100cc fark var ve tipleri değişik ama seni üzmiceini söyleyebilirim.sadece biraz seridir alışana kadar gaz koluna dikat et yeter.
    senede bir iki hafta binecem demişsin ama ben inanmam buna bence YBR ye senede bir iki hafta binecen bu gidişle.
    tekrardan hayırlı olsun bol kilometreler dilerim.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Motosikleti
    ybr 125
    Bugün kavuştum "Sarı fırtına"ma. İnanılmaz seri ve keyifli bir makina. Bu kadar muhteşem bir alet beklemiyordum doğrusu. Tdm almayı düşünenler kesinlikle düşünmesinler. Alsınlar.

Sevgili Aslan Kardeşim. Çok samimi ve gerçek bir motorcu. Motorun eski sahibi. Motorun sevinci bir yana onun gibi bir dost kazanmaktan dolayı da çok mutluyum.

Çorum da mola verirken.

Bu resmi çekinirken. Aklıma rahmetli Ertuğrul Öz geldi. Nur içinde yatsın onun avatarında motorun üzerinde elinde kasıyla pozu vardı.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel makina..Güle güle bin ...Hayırlı olsun.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Emeğine sağlık 100 rep..

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    allah kazasız belasız binmek nasip etsin arkadaşım.. bu sezon binmek nasip olmadı belki diğer sezona artık...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    ybr 125
    TEşşekürler arkadaşlar. Bir kaç gün sonra bi tdm850 sayfası açarım artık heerrhalde yok gördüğüm kadarıyla.
    İnşallah sizlerinde istedikleriniz olur.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar dostlar. Evet nihayet motoru büyütmenin zamanı geldi hatta geçiyor bile. Konuyu açmamın nedeni pazarlık aşamasındayım ama yine de siz forumdaşlarımın bir fikrini almak istedim.

hocam iyi biliriz.. hatta geçen gün ulusta bir noterde alıcısı ve satıcısı ile karşılaştım. karşılaştım derken vatandaşları motosikletle görünce lafı açtım.
    2004 bandit, 21000 km civarı, 6,400 e satıldı. en azından bilgin olsun diye yazıyorum. temizde görünüyordu motosiklet.

tdm ye gelince hiç b fikrim yok. size keyifli sürüşler dilerim. kazasız belasız güle güle binmek nasip olsun.

Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam iyi biliriz.. hatta geçen gün ulusta bir noterde alıcısı ve satıcısı ile karşılaştım. karşılaştım derken vatandaşları motosikletle görünce lafı açtım.
    2004 bandit, 21000 km civarı, 6,400 e satıldı. en azından bilgin olsun diye yazıyorum. temizde görünüyordu motosiklet.

tdm ye gelince hiç b fikrim yok. size keyifli sürüşler dilerim. kazasız belasız güle güle binmek nasip olsun.
    Hayırlı olsun alana da satana da. Evet muhtemelen gördüğün motosiklet benim talip olduğum makina idi. Kısmet değilmiş... Olsun ben makinamı buldum ve eminim banditten alacağım keyiften fazlasını tdm den alıyorum.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullan.Her ikiside 10 numara makinalar.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler