Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu JInlun 250 alınır mı fikirleriniz önemli..

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Bu motor bu fıyat..ben gordum motoru bıraz masrafı var ama yururu fena degıl..bıraz emek harcandıgı takdırde pırıl pırıl olur..sız ne dersınız gırılırmı boyle bır makınaya..

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bence bulaşma 600 tl ye vermesinin başka nedeni vardır yada 250 tl den daha fazla masrafı vardır.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    çok ucuzmuş git bak fazla masrafı yoksa al gayet ucuz iyi kacan bi motor o ama arıza cıkarırsa yandın parcası yok
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    YAMAHA DRAGSTAR
    Ewrak problemi yoksa düşünme al... Parçası yokmuş bozulursa ver hurdaya 600 tl bisiklet alınmıyor bu devirde ....
    ÖNEMLİ OLAN NEREYE SÜRDÜĞÜNÜ BİLMEDEN SADECE SÜRMEKTİR.....:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    600 e imkansız
    ya bi yerden bedava bulmuştur ya çalmıştır ya da 250 den fazla msarafı vardır..
    ben uzak dur derim

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yarın bır bakıp kendı ustama goturucem..sanırım ne oldugunu yarın ogrenıcez..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    çin malı alma not ekliyim ille almayı düşünürsen al fiyatı uygunmuş ama, masrafı fazla olabilir, 600tl riske atılacak bir rakam sonuçta bu motora 2 sene binsen yeter 600tl alınabilir

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilandaki resimlere aldanma, çünkü resimler yaklaşık 1 yıllık, bence motor şu anda o halde değildir.
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

Motosikleti
    Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı alma not ekliyim ille almayı düşünürsen al fiyatı uygunmuş ama, masrafı fazla olabilir, 600tl riske atılacak bir rakam sonuçta bu motora 2 sene binsen yeter 600tl alınabilir
    Ya çok masrafı varsa ...600 tl herkeze ucuz gibi gelebilir .büyük bir problem olmasa satıcı demezmi 600 e çok ucuza veriyorum 1000 tl den aşağı satmayayım diye
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    dıştan diri duruyor ama sanırım kesin devir sorunu vardırr..
    sadece tahminn
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dıştan diri duruyor ama sanırım kesin devir sorunu vardırr..
    sadece tahminn
    Evet devir problemide olabilir.Ne bieyim rehinli falan onada dikkat et alırsan şase numaralarını,motor numarasını falan.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    ben bu motoru bi kere daha görmüştüm sahibnden. com da fiyatı 1,200 liradan 600 liraya çekmiş motor çok güzel harika ama işi bilen biriyle git bak sen genede eğer para hazırsa parayıda koy cebine para cebinde bilen biriyle git bak eğer motor güzelse sorun yoksa hemen al hiç kaçırma yaklaşık bi 7 8 ay dır duruyor hala satılamamış bunu da bi düşün dediğim gibi eğer pek vazla sorunu yoksa al işlem alım satım problemi varsa iyice araştır ama tamir gerekiorsa al altında bulunsun motor bu güzel bişey yavaş yavaş yaptırırsın ha bu arada bu motoru ben alıcaktım ama parayı denkleştirememiştim

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu motoru bi kere daha görmüştüm sahibnden. com da fiyatı 1,200 liradan 600 liraya çekmiş motor çok güzel harika ama işi bilen biriyle git bak sen genede eğer para hazırsa parayıda koy cebine para cebinde bilen biriyle git bak eğer motor güzelse sorun yoksa hemen al hiç kaçırma yaklaşık bi 7 8 ay dır duruyor hala satılamamış bunu da bi düşün dediğim gibi eğer pek vazla sorunu yoksa al işlem alım satım problemi varsa iyice araştır ama tamir gerekiorsa al altında bulunsun motor bu güzel bişey yavaş yavaş yaptırırsın ha bu arada bu motoru ben alıcaktım ama parayı denkleştirememiştim
    yarın gidip bi bakıcam detaylıca..zaten benım ustamda orada Ulusan Motor Ank.arkadaşlar bılır..beraber bır gıdıp bakıcaz..nakıtım var ama parçası yok dıyorlar bu motorlar ıcın benı bır an dusunduren bu..

Motosikleti
    MCX 150
    ya tam tersi ben yalovadayım parçası en çok olan motor sikletlerden 1, si sora 250 mct mondial gelior ankarayı bilmiyorum ama iyidir jinlun 250 daha önceki motorsiklet tecrüben ne kaç cc deki motorları kullandın

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ya tam tersi ben yalovadayım parçası en çok olan motor sikletlerden 1, si sora 250 mct mondial gelior ankarayı bilmiyorum ama iyidir jinlun 250 daha önceki motorsiklet tecrüben ne kaç cc deki motorları kullandın
    zc benım 4.cü ve bındıgım en ufak hacımlı motor..zc den önceki motorum KLR650 idi..

Motosikleti
    MCX 150
    bende mt 03 honda shadow mondial 250 mct jinlun 250 mobilet motorsiklet bi hastalık ve ben bu hastalığın pencesindeyim

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bende mt 03 honda shadow mondial 250 mct jinlun 250 mobilet motorsiklet bi hastalık ve ben bu hastalığın pencesindeyim
    mantıklı oldugu surece guzel ve eglencelı bır hastalıktır..Kazasız belasız bınersin inşallah motorlarına

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilan 1 seneyi geçmiş, şimdiye kadar satılmış olması lazım. Ama satılmadıysa da niye şimdiye kadar satılmadı diye düşünmek lazım. Bence uzak dur derim.

Motosikleti
    Fazer 800
    Bana çok güven vermedi.Çok dikkatli ol.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben alma derim. vatandaş amme hizmetimi yapıyoda bu kadar ucuza bırakıyo. 600 lira 250de masrafı 850 etti, o fiyata onu vermezler normal şartlarda. kıllan. alma. alırsan hakkımı helal etmem
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler