Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alcam Yardım Lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Selamlar

Belki gereksiz bir konu actım ama kafam cok karısık yardımlarınıza ihtiyacım var

Ben bir motor almak istiyorum ama elimde nakit yok ama düzenli bi gelirim var 700 lira maaş alıyorum 18 yasındayım hiç bi giderim yok ev derdi falan yok yani. En kısa zamanda motor almak için ne yapmalıyım sizce taksitemi girsem yoksa biraz dişimi sıkıpta peşin paraylamı alsam ? Hergün motor üstündeyim ama kendme ait bi motorum olmasını istiyorm :( düsündügüm motorlarda apache,ybr 125,cbf 150. sizce ne yapmalyım arkadaslar ?

He bide unutmadan EHLİYETİM VAR 3 SENEDİR MOTOR KULLANIYORUM TECRÜBEM VAR yani sonra ehyetn varmı fln demeyn arkadaslar simdiden teskkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    tvs hepsının elıne verır ama , hondanın sağlamlığı tartışılmaz ybr de öyle
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs hepsının elıne verır ama , hondanın sağlamlığı tartışılmaz ybr de öyle
    Bencede Sınıflarına göre TVS baya güçlü ama bi o kadarda titremesi var ama yüksek devirlerde tutmassan süper bir motor durusu flnda süper

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    benım tercıhım tvs olurdu goruntu olarak cok iyi ama cbfde olabılır

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha
    yavhu herkez motor tercihini söylemiş çocuk burda asıl benim nakitim yok azıcık dişimi sıkıpta beklesem mi yoksa taksit işinemi girsem demiş ilk derdi ''o''.bi bilmişiniz ilki he:D

bence dostum sen 1000tl biriktir git ver gerisini taksitlendir.sanırım senetle veriyolardı.cbf150 birde ybr125 te peşin fiyatına 0 olarak çok kanpanya çıkıyo onları bi araştır derim.

is bankasi suan masrafsiz 1,54 ile 36 aya kadar kredi veriyor.. sahsen motor icin bende kredi cekecem

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    anne ,baba yanında oturuyorsan. (yani tam pansiyon kalıyorsan )biraz da masraflarını kısabiliyorsan ayda 250 TL yi harcama bu sezonu motorsuz geçir. öbür sezon başında elinde nakitle istediğin motoru al. hem boşuna faiz ödemezsin hem de cebinde nakit olduğunda iyi bir indirim alırısn.

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Ben gittim kredi çektim aldım aynı senin durumundaydım.Biriktiremedim valla borç sahibi olmadan mal sahibi biraz zor olunuyor bizim ülkede.
    MoToCroSS RuLeZZ

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    babana veya sana maddi yardım yapacak birine sor, takside girsem bana yardım eder misiniz diye, tamam derlerse takside gir, gerçi biraz saçma oldu, ama saçma bir soruya da makul bir cevap olmaması makul değil mi?
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    bence biraz dişini sık para biriktir sonra bir ybr al derim
    Yüksek Kalite Üstün Performans

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkadaşlar para biriktirmek o kadar kolay değil malesef ..Çelik gibi sinirler gerektiriyor.. Yani sabırtaşı olmanız lazım ...
    Bi arkadaşın dediği gibi yap 1ooo tl falan biriktir gerisini taksitlendir ..Çekeceğin kredi miktarını minumum düzeyde tut ..

HIZLICAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E
    Borçlanmadan mal sahibi olunmaz. Maaşanı aldığın gün önden biraz ver geri kalanını takside böldür ya da kredi çek al bi ybr öbür sezonu beklersen para biriktireyim dersen yatar bu iş vakit kaybetmeden git al derim ben.
    [b][u][i][center]"MOTORCU OLMAK BİR AYRICALIK OLACAK"[/center][/i][/u][/b]

Motosikleti
    CBR 125 R
    Ben böyle bi konu açtım diye üç gün yasakladılar ilginç...

Bence Honda servis ağı geniş, kalite açısından daha iyi ve alımı olduğu kadar satımı da kolay. TVS aldın gelecek sene büyük motor istedin nasıl satcan onu düşün.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim 1. tercihim cbf 150 2. tercihim ybr 125 3. tercihim tvs olurdu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:52 AM ----------

yanlız birşey var 3. sıraya tvs yazdım diye sakın kötü sanmayın tvs apache yolda hepsinin eline verir buda bir gerçek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler