Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Kask aldım,ARAİ RX-7 Corsair

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    bu kaskın sharp testlerinde 3 yıldız aldığını biliyorsundur umarım http://sharp.direct.gov.uk/search/details/?id=9 , üstelik bu kadar pahalı bi kaskın 1.35 kg olması biraz garip...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bu kask ne malı?üzerinde amerikan bayrağı tarzı bişi var?allah cc bizi emperyalizmden korusun
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun güzel kask almışsın Asfalt yüzü görmez, hep böyle yeni kalır İnşallah.

Şu ABD bayrağını da sevemedim gitti.. Neyse, zevk meselesi tabiiki, güle güle kullan.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    "1790tl normal satış fiyatı ama daha düşük bir fiyata aldım" diyorsun. Hadi 1000 tl'ye aldın diyelim. Yine bence fazla.Güvenlik testlerine bakıldıgında fiyatı kadar güvenligininde üst düzeyde olmadıgı görülüyor.

Umarım 1000 tl'den az vermişsindir.

Hayırlı olsun.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    kilo ve güvenliği iyi değil diyorsunuz fiyatına göre .
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    kardeş motorumu sattım yazmışsın, kaskı başına güneş geçmesin diyemi aldın

Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motorumu sattım yazmışsın, kaskı başına güneş geçmesin diyemi aldın

evet ya bende aynı şeyi sölicektim, hem motoru satmışsın hem o kadar paraya kask almışsın, askere giderken yanında mı götürecen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı Ofelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ya bende aynı şeyi sölicektim, hem motoru satmışsın hem o kadar paraya kask almışsın, askere giderken yanında mı götürecen
    askerde kep yerine giyecek heralde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:16 PM ----------

fiyatı 1790tl mi benmi yanlış anladım 10,000tl motora para verriim ama, kaska maximum 400tl den fazla para vermem

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Hayırlı uğurlu olsun..Sağlıcakla kullan ...Fiyatıda çok UYgunmuş.Beleş

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Cok paraymış ya degermi yorum yapmıyorum
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Bence arkadaş en fazla 600-700 vermiştir.

Hoş kask hele bir motoru alayım 2 tane kask yapıcam biri karpuzdan biri kavundan ha birde kabaktan etti 3 hergün başka kask.

Motosikleti
    :"/
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kaskın sharp testlerinde 3 yıldız aldığını biliyorsundur umarım http://sharp.direct.gov.uk/search/details/?id=9 , üstelik bu kadar pahalı bi kaskın 1.35 kg olması biraz garip...

Malum sitede schuberth s1 pro'da sadece 2 yıldız alabilmiş..Halbuki motorrad testinde yanlış hatırlamıyorsam 1. olmuştu...(Kardeş model olan S1) S1 ile S1 pro arasında güvenlik açısından fark olacağını düşünmüyorum...Kime güvensek bu konuda anlamadım...

Fiyat konusuda gelince bence aşırı pahalı....Sanırım 2008 model,bunuda göz önüne alırsak "fiyat almış başını gitmiş".........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nE ?????

Yanlış yazdın sanırım
    arkadaşlar daha pahalılarıda var mesela bendeki kask 1000 euro + KDV tabi benimki sıfır değil artık ikinci el oldu çizikleri falan var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:17 PM ----------

Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    askerde kep yerine giyecek heralde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:16 PM ----------

fiyatı 1790tl mi benmi yanlış anladım 10,000tl motora para verriim ama, kaska maximum 400tl den fazla para vermem
    neden allah korusun bir kazada seni öldürecek olan motor koruyacak olan kask bu yüzden kaska verebildiğin kadarıyla ver...

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    arkadaşlar deiştirdim kaskımı ARAİ Rx-7 Gp Diamond White aldım 2 hafta falan sonra elime geççek inşallah bende bayraktan haz duymadım geri verdim elmaslı beyaz aldım .

kolay gelsin

Motosikleti
    :"/
    Arai'nin kaskları yurt dışındada pahalı diğer kasklara göre fakat türkiye ve yurtdışı karşılaştırılması yapıldığında bu fark daha göze batar hale geliyor...Şuan arai'nin kendi sitesinde 900 dolar olarak gösterilen Corsair-V model kaskı 1500 civarı turkıyede satsalar içim yanmaz...

Alıntı t00t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar deiştirdim kaskımı ARAİ Rx-7 Gp Diamond White aldım 2 hafta falan sonra elime geççek inşallah bende bayraktan haz duymadım geri verdim elmaslı beyaz aldım .

kolay gelsin

bence de bu beyazı daha güzelmiş, ama ben hala motoru sattıktan sonra bu kaska niye bu kadar para verdiğini anlamadım

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence de bu beyazı daha güzelmiş, ama ben hala motoru sattıktan sonra bu kaska niye bu kadar para verdiğini anlamadım
    başka motor alır .....olamazmı almazsada evinin vitrinine koyar para adamın zevk adamın ...siz neden bu kadar takılıyosunuz anlamadım..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka motor alır .....olamazmı almazsada evinin vitrinine koyar para adamın zevk adamın ...siz neden bu kadar takılıyosunuz anlamadım..

para adamın tabi istediğini yapar, ama adam askere gidecem diye motorunu satmış, gitmiş kask almış, tuhaf geldi, merak ettim sordum.
    sen niye savunmaya girdin ki onu anlamadım

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    para adamın tabi istediğini yapar, ama adam askere gidecem diye motorunu satmış, gitmiş kask almış, tuhaf geldi, merak ettim sordum.
    sen niye savunmaya girdin ki onu anlamadım
    savunmuyorum her şeyide anlamana gerek yok zaten..........sen fikrini sölemişsin bende kendi fikrimi okadar..başka bişi yok...ben de sana neden adama saldırıyosunuz mu demem lazım ozaman...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savunmuyorum her şeyide anlamana gerek yok zaten..........sen fikrini sölemişsin bende kendi fikrimi okadar..başka bişi yok...ben de sana neden adama saldırıyosunuz mu demem lazım ozaman...
    ya ben adama fikrimi soruyorum, sen de adama kendi fikrini söle, sana ne kardeşim benim yorumumdan.
    neyse daha fazla ikili muhabbete girmek istemiyorum, bi problem varsa pm atarsın, bu kadar basit

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler