Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Ybr ile Keeway Speed 150 ARASINBDA KALDIM help he

Motovento
    REKLAM ALANI

ben 1-2 aya kadar motosiklet alacam ama 2 motor arasında kaldım :(
    ilk başta ybr alacaktım ama keeway da bana cazip geliyor bide arka freni disk fren
    ybr den hızlımı?
    ybr den güvenlimi?
    bunları bilmiyorum cevaplayacak olanlar varmı acaba...
    =)
    siz olsaydınız hangisini alırdınız
    bide 2 el ybr 125 2,100 den başlarken 2. el speed 150 1400 civarında başlıyor...
    arka amarsitörlerinde titreşim emici var jigle direksiyonda ve daha ergonomik bir depo ve depo kapağı var, direksiyonu racing direksiyonlarına benziyor direksiyonu ybr nin direksiyonunda daha güzel gözüküyor....
    ybr bi yandan keeway bi yandan .. ben ortada kaldım =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla bende ybr125 ve cbf 150 arasında kaldım.çinliden uzak dur kardes.
    Koşulların mükemmel olmasını beklersen hiçbir zaman harekete geçemezsin.

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    keeway italyan malı değilmi :S

hayır macar patentli
    ona bakarsan bi çok ünlü marka çinde üretiliyor ör: yamaha ybr made in chine :D
    arkadaşlar keeway mı ybr mi

#Silwes düşünmeden ybr al :D yok gönlüm cbr de dersen hemen al çünkü ben cbr yi yeni sattım :D
    aga hiç düşünme cbr al ybr ile kıyaslama bence :D hemen cbr ne kavuş ;)
    ben sattım çünkü: daha farklı bişiler denemeye karar verdim :D keeway yada ybr den birini aldıktan sonra biraz kullanacam R1 alacam :D o zaman alayına isyan :D
    sen mutlaka cbr al öneririm :D

Motosikleti
    MoNDİaL KH 100
    keeway macar malı kardeşim ayrıca titreşimi sıfır olan bi motor.ama ybrninde markası varr...keewaylar son hız olarak 115falan ama ybryi açarsan 130u rahat buluyo ama zaten bu kadar hızada gerek yok.bence (ekonomik olarakta düşünürsen)keeway derim ama param var dersen ybr al derim.ama unutmaki bunun kasskı montu....da var motoru almakla iş bitmiyor son olarak ben olsam keeway alırdım(tamamen duygusal)...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    sallama necati keewaya binmemişsin belli ama madem binmedin ne boş boş konuşup milleti yanıltıyorsun

kardeş sana gelince sakın diskine miskine aldanma görüntüsüne aşık olma al bi ybr kafanda cebinde rahat etsin keway yada benzeri çinlilerin ortak sounları öldüresiye titreşim var ve git gide artıyor hatta bende takıntı oldu ve sırf bu yuzden elden çıkardım ayrıca çok sık arıza verıyorlar benimkinin iki kez deposu catladı tıtreşimden elektrik tesisatı yandı iki kez alarmı bozuldu ha bire ampül değiş servisle uğraş aaammaaan hatırladıkca sinirleniyorum

boşver al bir ybr hız istiyorsan da cbf150 al kafan rahat etsin

ben kanuniye biniyorum her ne kadar çınlı olsada arkasındaki firma sağlam motorda tıtreşim sıfır ve oldukca sağlam bir modeli çirkin olduğu için kimse almıyor ama benim ihtiyaçlarıma cevap verdiği için biniyorum sana tavsiye ettiklerimden de hızlı illa performans disk falan diyorsan kanuni fredom200 var bir bak duşun hemen herkesin dediğinede aldanma

usta sen keeway in ii yonlerini yazmissin dokmussun-yamaha yı yok saymıssın-hıc arada kalmısa benzemıon-karar vermıssın ıste sen! ama benım tavsıyem yamaha ybr 125 olur tabıkı-keeway nedir ya! arka fren in disk olması çooooook buyuk artı deıl bence-onun dısında her konuda yamaha çakar zaten!

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşım Türkiyede Arçelik ile Beko'nun aynı olduğu gibi saydığın her iki model de çinde aynı fabrikadan çıkyor. İnanmazsan araştır. Sorun şu olacaktır keeway ithalatçısı Motomax'ta bile kalmadı siz nereden buluyorsunuz?
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    speed 150 naked
    ben bir speed 150 kullanıcısı olarak tarafsız ve açık konuşacağım kardeşim...
    ben motordan anlamazdım 6 ay önce öle birden esti motor almak için antalyada bildiğim en büyük motosiklet bayisine gittim ordaki satış elemanına vitesli bir motor almak istediğimi ileride büyütmek istediğimi ve kolay kullanabileceğim bir model vermesini söyledim 5 liraya kadar gözden çıkarmıştım...

orada ybr 125 i ve speed 150 yi inceledim honda bayisi değillerdi cbr125 ve cbf 150 den o zaman haberim yoktu gerçi ybr ve speed di de bilmiyordum ilk kez orda tanıştım.

sonuç olarak satış temsilcisi abi al sen şu speed i bin kalan para cebinde kalsın ybr125 le arasında uçurum fark yok seni üzmez titreşimsiz bir motor arkasında motomax var falan dedi ikna oldum 1 saatte karar verip satın aldım.

5 aydır falan kullanıyorum acayip derecede memnunum çok rahat bir binimi var gaza verdiği tepki mükemmel seside bence çok güzel çarşıda trafik ışıklarında durduğumda yanıma durup markasını modelini fiyatını soran motor üstündeki insanlardan sıkıldım artık herkesin çok hoşuna gidiyor kalkışta ybr lere en az 2 boy fark atıyorum max. hızı 110 falan ancak o hıza 10 saniye gibi bir sürede ulaşıyor 1.6 focus astra golf lerle kaldırdım başa baş gidiyorum.500 km de ilk bakımına gittim 15 ytl tuttu.2500 km de 2.bakımına gittim 45 ytl tuttu şu an 2800 km de ve çok sorunsuz seyrediyor ve keyif alarak biniyorum motoruma en ufak şikayetim yok.

sanada tavsiye ederim kardeşim gözü kapalı satın alabilirsin siyah rengi çok karizma arkasında tutamakları falan sökersen daha spor bir hal alıyor bana 6 ayda çok şey öğretti ön maşası eğik olduğu için virajları zor dönüyor buda seni usta motorcu yapıyor ybrininki daha dik ve zahmetsizce dönebilirsin ancak kendini geliştirmen daha uzun sürer...

eğer bunu istediğim fiyata satabilirsem cbf 500 yada fazer almayı düşünüyorum o zamana kadar 2400 ytl istemeye devam edeceğim çünkü keyifle biniyorum en ufak memnuniyetsizliğim yok...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    güzelim ybr dururken keeway i ne yapcan.hem bulamazsın o motoru.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    speed 150 naked
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4507591

buda benim makinenin sahibinden.com daki ilanı orada da açıklama kısmında bilgileri mevcut bilgi sahibi olmak istersen sana yardımcı olur bayiye takasa vermek için de küçük scoterlarla takas edebilirim....

Alıntı eradnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalkışta ybr lere en az 2 boy fark atıorm...
    yok 8973 boy fark atıosundur-astra yla golf le fln da kapısıomussun zaten senhelal sana

Motosikleti
    speed 150 naked
    Alıntı ardito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok 8973 boy fark atıosundur-astra yla golf le fln da kapısıomussun zaten senhelal sana
    yalan söylemek yada yanlış yönlendirme yapmakla kendime bi yararım dokunmaz kimseyle de öle senli benli konuşmadım dikkat edersen

yalan solemedigine eminim ama astra yla golf le kapisiom lafi pek gercekci gelmedi bana! biraz abarti var sanki!

Motosikleti
    speed 150 naked
    kapışıyorum yada ellerine veriyorum demedim zaten, 100 km hıza ulaşana kadar başa baş gidiyorum arkada kalmıyorum dedim...

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    evet katılıyorum polemik yaratma bence ardito

Motosikleti
    CBF150 olacak inşallah
    bak güzel kardeşim sen turkishpsychoyu dinle speed 150 yi kafandan sil. fiyatı ucuz tabi ybr ye göre ancak ybr yamaha be kardeşim . Arada dağlar kadar fark var.

KESİNLİKLE YBR125 gerekirse 2. elini al ok
    :bounce: önemli olan yolda olmaktır

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı the turk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır macar patentli
    ona bakarsan bi çok ünlü marka çinde üretiliyor ör: yamaha ybr made in chine :D
    arkadaşlar keeway mı ybr mi
    Öncelikle ünlü markalar kendi fabrikalarında ürettiriyor. Sadece fabrika çinde. Keeway gibi bir markayı bence yamahayla kıyaslamak hiç doğru olmaz.

Soruya gelince ybr derim. Keeway bu aralar düşüşte. Eski satışları olmadığı için birkaç sene sonra sorun yaşayabilirsin.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    bende YBR 125 diyorum.eğer biraz daha bütçeni zorlarsan cbf 150 al.Keeway kötü marka değil fakat bir yamaha hondada değil malesef. 2.el bence yrb 125 alabilirsin. 10bin i geçmemiş.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende YRB 125 diyorum.eğer biraz daha bütçeni zorlarsan cbf 150 al.Keeway kötü marka değil fakat bir yamaha hondada değil malesef. 2.el bence yrb 125 alabilirsin. 10bin i geçmemiş.
    erdo abi.. sen bir kez de şu YBR'nin adını doğru yazsan tam süper olacak..
    Yahu YRB degil .. YBR.. 3 defadır YRB yazıyorsun yaw

Bu arada bence de YBR ....
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler