Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dışarda Herhangibi Bi Motor Size Nasıl Bi His Uyandırıyo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tiger800
    soyle güzel bisey glrgum mu 600f rr felan off oofff diyorum benim ne zaman olacak diye soruyorum kendim:D tani onları ızlemekten bigün kaza yapacam ama allhtan fazla yok trb de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer tabanvay yada otobüs ile gidiyorsam motor sesini duyar duymaz nazar değdirmemek için 'maşallah' deyip bir bakıyorum, varsa yanımdaki arkadaşıma 'inşallah yakın bir zamanda bende çift teker gidicem' diyorum. Cidden Allah nazardan saklasın tüm motorcu dostlarımı özellikle bayan kardeşlerimizi; cidden çok saygı duyuyorum hepsine
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    ben motor gördüğümde hiç utanmadan sıkılmadan bızıklamaya başlıyorum sökesim dağıtasım sonra toplayasım geliyor bir gün motorunuzula 5 yaşında çocukmuş gibi oynayan birini görürseniz bilin ki o benim
    Master of Davar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yaa bu besiktastaki balikcilar pazarnin onundeki kirmizi cbr 600rr kiminse lutfen oraya park etmesin yakinda 1 tur kaicirp binip yerine koycam haaaaa

Motosikleti
    şu anda yok
    Hangi tip motosiklet olursa olsun mutlaka kornamla selam veririm....İşte benden biri derim kendi kendime..

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    o gördükleriniz duyduklarınız benim duyduklarım gördüklerim inşallah elbet bi gün altımızda olacak.. sonra yine sitemizde paylaşırız

bugün bi motor gördüm aklınız gider farklı ama güzel ben el yapımıymış hatta evvelsi gün sahibinden sitesinden ilanını gördüm bulıyımda linkini verem size çok farklı bi alet..
    linki bu
    Yamaha > XJR 1200
    http://www.sahibinden.com/turkiyede_...XQQdisplayitem
    9bin TL. ye satıyomuş
    [B]:bounce: [COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyene[/COLOR] :bounce: [/B]

Motosikleti
    Var
    dışarıda istesemde göremeyeceğim(çünkü henüz türkiye'ye gelmedi)ancak resimlerinden bende çok enteresan hisler uyandıran ''streetfıghter S'' İtalyan'ların bi kez daha esteteik ve aykırılık konularında süper olduklarını görebiliyoruz.. ne hondası ne yamahası ne de suzikisi alayı yalan belki görmek isterseniz buyurun http://www.ducati.com/en/bikes/my200...=Streetfighter almak isterseniz 29 bin euro arkadaşlar alana hayırlı olsun

Motosikleti
    yok
    motorun markası ne olursa olsun yinede bakınca özeniyo insan
    onlarda var bende yokkk diye
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    Alıntı ucuran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dışarıda istesemde göremeyeceğim(çünkü henüz türkiye'ye gelmedi)ancak resimlerinden bende çok enteresan hisler uyandıran ''streetfıghter S'' İtalyan'ların bi kez daha esteteik ve aykırılık konularında süper olduklarını görebiliyoruz.. ne hondası ne yamahası ne de suzikisi alayı yalan belki görmek isterseniz buyurun http://www.ducati.com/en/bikes/my200...=Streetfighter almak isterseniz 29 bin euro arkadaşlar alana hayırlı olsun
    iyi paraymış harbiden alana kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc motosiklet bile görsem hele birde park halinde ise bakarım .incelerim .Benim hastalıkta bu.
    aynı dert bendede var tedavisi varmı acaba

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler