Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

polise yakalananlar :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ASYA 150
    aranızda hız sınırını veya kural ihlali yapan vardır mutlaka herhalde
    Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    henüz beni yakalayabilen olmadı
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    ASYA 150
    BENİ BOLUDA ERCAN DİE Bİ YUNUS POLİS VAR KASKSIZLIKTAN YAKALADI BAYA Bİ PARA KİTLEDİ SUÇUM BİRAZ YÜZ KIZARTICI AMA EHLİYETSİZ OLMAM VE KASKSIZ MOTORA BİNMEM POLİS GERÇEKTEN HAKLIYDI ONDAN SONRA O POLİSLE KANKA OLDUM BOLULU OLANLAR ERCANI İYİ BİLİR ZATEN

Motosikleti
    Yamaha 09 YBR sonunda:)
    Bende birkeresinde cevirmeye girmiştim motorun 500km. bakımı için servise gittim eve dönerken bi baktım polis amca gel gel yapıyo :D ehliyet hak getire tabi:D neyse kaçış yok girdik polis amcanın yanına kask+korumalı ceketi görunce yumuşadı tabi ruhsat kontrolu yaptı sonra derdimi anlatım bakıma gitmek zorunda olduğumu söyledim oda anlayışlı çıktı gönderdi:d ama aşırı heycanlanmıştım
    Benim İçin Hayat 1.Raundda Stili Tanınır 2. Raundda Rekabet Edilir 3. Raundda Nakavt Edilir..

Motosikleti
    ASYA 150
    Alıntı yiit10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende birkeresinde cevirmeye girmiştim motorun 500km. bakımı için servise gittim eve dönerken bi baktım polis amca gel gel yapıyo :D ehliyet hak getire tabi:D neyse kaçış yok girdik polis amcanın yanına kask+korumalı ceketi görunce yumuşadı tabi ruhsat kontrolu yaptı sonra derdimi anlatım bakıma gitmek zorunda olduğumu söyledim oda anlayışlı çıktı gönderdi:d ama aşırı heycanlanmıştım
    UCUZ YIRTMIŞSIZ SEN O ZAMAN

Motosikleti
    Alıntı bela_sewda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    UCUZ YIRTMIŞSIZ SEN O ZAMAN
    evet ama o anki heycanı hiçbir yerde yaşamadım ben ya :
    Benim İçin Hayat 1.Raundda Stili Tanınır 2. Raundda Rekabet Edilir 3. Raundda Nakavt Edilir..

Motosikleti
    ASYA 150
    bi söz vardır hani illa tecrübe diye buda onlardan biri olmuştur

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Dün arkadaşın yeni motorunu (Asya 125t) (civciv sarısı) beytepeye götürürken epeyce tırstım aslında. Plaka işlemlerini yetiştiremediler muameleciler henüz. Bi ara benim motorun plakasını mı taksam diye bile düşündüm. Sonra dedim kaza maza yaparız iyice sıvamayalım bari... Neyse ki bişi olmadı. Eşimle beraber kasklarımızı takıp, 50yi geçmeden 25 km yaparak bıraktık motoru arkadaşa. Bu arada Asya 125t bayağı keyifli bir motormuş... Peggynin yanına bi tane alıp koysam mı diye düşünmedim değil...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Motosikleti
    ASYA 150
    Alıntı HTBAYDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün arkadaşın yeni motorunu (Asya 125t) (civciv sarısı) beytepeye götürürken epeyce tırstım aslında. Plaka işlemlerini yetiştiremediler muameleciler henüz. Bi ara benim motorun plakasını mı taksam diye bile düşündüm. Sonra dedim kaza maza yaparız iyice sıvamayalım bari... Neyse ki bişi olmadı. Eşimle beraber kasklarımızı takıp, 50yi geçmeden 25 km yaparak bıraktık motoru arkadaşa. Bu arada Asya 125t bayağı keyifli bir motormuş... Peggynin yanına bi tane alıp koysam mı diye düşünmedim değil...
    2004 Aprilia nın yanında iyi gider bütcen uygunsa tavsiye ederim ama vergi vergi vergi

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaba bakarak uygulamadan kaçtığımı yada yolumu değiştirdiğimi sanmayın işin latifesiydi.

ilk motorumdan itibaren tüm evraklarım tam ve hiç kasksız motora binmedim.ehliyet konusunda yanlış bilgilendirme ve oyalama sebebiyle 4 ay ehliyetsizdim.

sakın ola evrakım eksik diye uygulamadan kaçmayın polis görevini yapabilir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    ben 240 la radara giriyorum
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    sakın ola evrakım eksik diye uygulamadan kaçmayın polis görevini yapabilir
    haklısın babaçi artık korumaları sadece bizi kaza durumunda korusun die diil görevini yapan polislerin görev kurşunlarındanda korunmak için giycez(!) fulface kask yerine askeri mihfer çelik yelek fln

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Ehliyetmı ilk aldım gündü motorla gezıntıye cıktım kayseri turu yapıyodum kiii bide ne göreyim yanımda bi yunus belirdi ben tabıı gayet rahat hanı artık ehiyetim varya kafamda kask yok bana güsel bi caza yerlestirdi.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 240 la radara giriyorum
    senin 240 la radara girmediğini bilmeyen mi var?
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Kanuni Windy S
    Benim bi arkadaş polise yakalanıyo tabi ehliyet yok. Bizimki cüzdan evde kalmış yanımda hiç bişey yok arkadaşı arayayım getirsin diyor, o ara polis tanıdıgı olan başka bi arkadaşı arıyor beni kurtar gibilerinden diğer arkadaş geliyor ama ara ara tanıdık polislere ulaşamıyorlar, zaman geçiyor polis baskı yapıyor hadi arkadaşın nerde kaldı falan. O ara bizimki motoru alıp kaçıyor amaaa diğer elemanı polis bırakmıyor kolundan tutup arkadaşı geri çağırtıyorlar. Sonra ne mi oluyor.

Dur emrine uymamaktan
    Ehliyetsiz araç kullanmaktan
    Motoru ehliyetsiz kişilere vermekten (motorda bizimkinin üstüne değil tabi)

1000 in üstünde ceza yiyor....

Buda yetmiyor tabiiii

Bizimki kursa yazıldı ama ehliyet hala yok tabi....

Bizim eleman temkinli polis gördüğü yerde ya dönüyor ya duracakmış gibi yapıp kaçıyor bi şekilde yırtıyor ama enson eve bi ceza daha geldi 250lira dur emrine uymamak ve trafiği tehlikeye sokmaktan

Şimdi bizimki plakayıda söktü öyle geziyor

Bu arada motorda satsan 1000 lira etmez....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    yaşım 15 idi ve 301 mz im vardı... ismini vermek istemem ama bir firmada okul sonraları kuryelik yapıyordum... kartal soğanlık yan yolda 3 sefer 3 er ay arayla motorumu bağlattım... ikinci sefer bağlattığımda savcıya çıktım... üçüncü sefer bağlattığımda mahkeme 45 gün ceza kesti.. yaşımın ufak olması sebebiyle paraya dönüştürdüler. yaşım tuttuğu gün a2 ehliyetimi aldım beni bağlayan polisin yanına gittim... ehliyetimi gösterecektim tayini çıktı dediler diyarbakır a.... oturup ağlıyacaktım... şimdi sitem edebilirsiniz ehliyetsiz motor neden kullandın diye.. hemi okuyup hemi çalışmak zorunda kalmayan beni anlayamaz....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    bende radara gırmıstım.memur beyde gorevıne yenı baslamıs coookk sadık bırısıydı..yazdı cezayı
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin 240 la radara girmediğini bilmeyen mi var?
    onun ibre 360 vuruyor tavan yapıyorda gören yok işte ahahaha

bu arada hiç ceza yemedim motosiklet üzerinde
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşım 15 idi ve 301 mz im vardı... ismini vermek istemem ama bir firmada okul sonraları kuryelik yapıyordum... kartal soğanlık yan yolda 3 sefer 3 er ay arayla motorumu bağlattım... ikinci sefer bağlattığımda savcıya çıktım... üçüncü sefer bağlattığımda mahkeme 45 gün ceza kesti.. yaşımın ufak olması sebebiyle paraya dönüştürdüler. yaşım tuttuğu gün a2 ehliyetimi aldım beni bağlayan polisin yanına gittim... ehliyetimi gösterecektim tayini çıktı dediler diyarbakır a.... oturup ağlıyacaktım... şimdi sitem edebilirsiniz ehliyetsiz motor neden kullandın diye.. hemi okuyup hemi çalışmak zorunda kalmayan beni anlayamaz....
    ortak içinde patladı desene :D
    Yatakta ve Batakta eşi iyi olmayan eline mahkumdur...

unknown07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi GP1 250
    ehliyetimi 2006 da aldım..ehliyetimi aldığımdan beri ödediğim ceza 900YTL ve 6 ay ehliyetsiz kalma..ceza yememdeki süreç boyunca yakalanma sayım 3 kez..Düşünün artık ne gibi ihlal yapmışım..Ama artık dikkat ediyorum )
    OZAN GÜLMEZ
    E-Mail = unknown_member07@hotmail.com
    Facebook = https://www.facebook.com/ozan.gulmez2

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler