Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Windy S 125cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı olsun demin incelemiştim Windy'i, görüntüsü fena değil güzel verniklemişler motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni windy s ama başlangıç
    bende 2. el aldım elektrik tesisasında sorun vardı biraz giderildi ama genelde ayak marsı ıle calıstırıyom pek sorun cıkmıyor ama elmarsı ile anca biraz yolgitsem belki calışıyor bunlar sorun değil şimdilik birdahaki bakıma göstereceğim servise asıl sorun arka fren yavaşlatıyor ama sert bassam bile kitlemiyor yani sorun fren birde arka amortisör lastikleri kopuk ama servis tek olmadığı için amortisör komple diyor bu benım sucum değılkı kanuninin değiştirmesi gerekmiyormu . bunlardısn da memnunum rampa aşaı 130 düzde 120 gördüm

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı ibrahimbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2. el aldım elektrik tesisasında sorun vardı biraz giderildi ama genelde ayak marsı ıle calıstırıyom pek sorun cıkmıyor ama elmarsı ile anca biraz yolgitsem belki calışıyor bunlar sorun değil şimdilik birdahaki bakıma göstereceğim servise asıl sorun arka fren yavaşlatıyor ama sert bassam bile kitlemiyor yani sorun fren birde arka amortisör lastikleri kopuk ama servis tek olmadığı için amortisör komple diyor bu benım sucum değılkı kanuninin değiştirmesi gerekmiyormu . bunlardısn da memnunum rampa aşaı 130 düzde 120 gördüm
    Aynı arka balata sorunu bende de var, kitlemiyo sadece yavaşlatıyo buda ani frenlemelerde tehlike karşısında zor durumda bırakabiliyo...saygılar

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    windy 125 sahibiyim (s Değil düz..) hiç sorun yaşamadım.. Gayet memnunum.Bakımlarını yaptırdıktan sonra gayette güzel motosiklet.

Ne demişler bakarsan bağ bakmazsan dağ olur..

İyi günler.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

WİNDY S 125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ WİNDY S 125
    benim widny s var suan 700 kmde rodaj sırasında 6000 devirde kullandım genelde. 500 km de bakıma soktum bakımdan sonra motor daha fazla yakmaya başladı açıkcacı motor acılsın diye birazda zorladım motoru ve benzin 1 lt ile yaklasık 32 km gitti.Normalde aldıgımda 50 km yol yapıyordu bu sefer çok yakmaya başladı motoru zorladığımdan sanırım yoksa baika bir problemmi var ayıkamadım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler