Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kaskosu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben kanuni racer s 200 kullanıcısıyım motorum yeni sayılır 5 aylık makine. Dün koç ailanstan kasko için fiyat aldım 200 cc motor icin verdiği fiyat 388 tl ayrıca isvicre ergo'dan fiyat aldım o ise 1460 tl gibi ucuk bir fiyat verdi koç kaskonun fiyatı uygun geldi çünkü daha önce 650 gibi bi fiyat vermişti. ne dersiniz bu fiyata kasko yaptırılır değilmi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    kasko fiyatlarını bilmiyorum ama bu fiyatlar çok bence kazada sence ne kadar masrafın çıkar motorun bi hesapla ve uygun olacağını düşünüyosan yaptır derim. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    1460 YTL mi yuh komple motor mu alıos bencede aklına ve cebine en uygun olanı yaptır derim..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

ya arkadaşlar ben o fiyatları kıyaslama icin yazdım sonuçta iki firma iki fiyat ve ardaki ucurum tabiki koç kaskoya yaptıracağım.

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    1460 liraya kazalı al bi tane
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    388 Lira fiyat aldıysan, hiç bekleme hemen yaptır.. Fakat sigorta şartlarını belirtmemişsin.. Hangi olaylara karrşı sigortalıyorlar, kapalı garaj yada daha farklı şartları var mıdır? Bilgi verseydin, bizde ucuz kasko bulduk diye sevinirdik..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1460 liraya kazalı al bi tane
    ya kardeşim ben ne diyorum sen ne yazmışsın. bak diyorum ki iki farklı firma iki farklı fiyat aradaki ucurumu gör ve bu işin bir standardı olmadıgını anla.
    ayrıca lucas bugün tekrar konuşucağım şartları öğrenir sizlerle paylaşırım.

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    388 Lira fiyat aldıysan, hiç bekleme hemen yaptır.. Fakat sigorta şartlarını belirtmemişsin.. Hangi olaylara karrşı sigortalıyorlar, kapalı garaj yada daha farklı şartları var mıdır? Bilgi verseydin, bizde ucuz kasko bulduk diye sevinirdik..
    Ben de 300 küsura yaptırdım allianz dan kaskoyu ancak çalınma durumunda kapalı garaj şartı arıyor. Yaptıran arkadaş buna dikkat etsin. 1.460 fiyat veren firma büyük ihtimalle açık kapalı farketmez çalıntıyı her halukarda ödüyordur. O yüzden o kadar uçuktur. Allianz ın avantajı kaza durumunda sakatlık veya Allah korusun ölüm durumunda tazminat miktarı yüksek. Yol yardım hizmetlerini de ücretsiz sunuyor diye hatırlıyorum.
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Selam arkadaşlar 2002 f 650 gs kullanıcısıyım 9,500 tl üzerinden ERGOİSVİÇRE sigortadan ful kasko fiyat teklifi aldım 958 tl fiyat çıkardılar fakat verdikleri hizmet KASKO (yanma,çalınma,çarpışma)DEPREM YANARDAĞ,SEL SU BASKINI VE BENCE EN ÖNEMLİSİ ASİSTANS hizmetleri.
    Bu fiyat bence fazla geldi fakat ilk sefer olacağı için indirim yapmadılar ileriki senelerde indirimler olacağı söylendi.
    Çok karasız kaldım görüş alabilirmiyim ASİSTANS hizmeti beni cezbediyor.
    Ne dersiniz arkadaşlar.......

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Beyler bu denli ucuz fiyata yaptırılan kaskolar aslında hiç bir işe yaramıyor.Kelime oyunlarıyla dolu. Çalınmaya karşı kaskolu.Fakat şu şekilde ;
    Kapalı ve kilitli bir garajın olacak ve motor kilitli iken çalınacak. Kazalarda ise motor perte çıkmadan karşılamıyorlar masraflarını.
    Sözleşmeyi iyice oku, çevirmesini yaptır bnce
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Tabiki söylenenlerin yalancısıyıs tabiki araştırıyoruz bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse bizde doğru bir iş yaparız, başına kötü bir şey gelmiş arkadaşlar varsa sakıncası yoksa kasko ile ilgili olarak paylaşabiliriz.

arkadaşlar ben kaskoyu yaptırdım koç allianza 340 tl'ye. mart ayının ikisinde kasko policesini yüklereim şartlara bakınız. ayrıca bütün firmalar 250 cc altına kapalı garj mecburiyeti getiriyor o yüzden en uygun olan koçtu ona yaptırdım

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bildiğim kadaryıla hepsi getirmiyordu geçen bi yazı grörmüştüm bi firma kapalı garaj zorunluluğu vermiyor

ayrıca kasko firmalarının kendi şubeleri arasında bile fiyat farkı doğabiliyor aynı firmada bi kaç farklı firmaya bakmanın bile faydası var
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    isviçre sigorta'nın kasko fiyatları çok yüksek her zaman.bende yarın kısmetse anadolu sigorta'da yaptıracağım fiyatta anlaştık.2008 model cbf 150 için 430 TL.ayrıca poliçede çok önemli,neleri içeriyor bunlara çok dikkat et.mesela benimki çalınma durumunda (Allah korusun) % 25 muafiyet uygulanacak.

Kasko...

ya arkadaşlar bende dün sym 200 joyride evo aldım. 6600 tl peşin satış bedeli 2-3 yere kasko sordum 2900 ile 2700 arasında fiyat verdiler. Siz bu 300 - 400 lü rakamları nereden aldınız bi telefon falan verebilir misiniz? aldığım en düşük fiyat 980 tl. motora kaskosuz binmek istemiyorum ama motorun yarı fiyatına kasko yaptırmak da ahmaklık olur biraz...

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    http://www.moto.gen.tr/forum/index.php?showtopic=1091

Ray sigortada indirim yapmış ama sadece 250cc üstü içinmiş. Benim GV250ye 1100 lira kasko çıkardılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)