Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar ben bu motor sevdasına daha yenı tutuldum. sormak istedigim sey 125 cbr honda ile en fazla kackm yaparsın. hız olarak degıl yanlıs anlamayın hanı nası derler motor omru gıbı???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu tip soruları; Forum bölümünde; Motosiklet Modelleri anabaslığı altındaki CBR 125 topic inde sorsan daha mantıklı cevaplar alabilirsin.. Konu açmana gerek yoktu ama yine de söyleyeyim

Honda CBR gercekten Harika bir motor. Ben de 1 yıl kullandım, Kışın ortasında sattım. 22ooo km de sattım; 16000 de almıstım. Hiç bir sorun yasamadım. 45.ooo km de olan arkadaslarımızı biliyoruz. Bu sorduğun soru kullanıma bağlıdır ve bakımlarını aksatmamana bağlı.. Ama Honda nın motoru öyle kolay kolay bitmez

Hız olarak da ; En düzgün rodajlısı 145 km/h yapıyor. Yani düz de 130 ile140 arasında oynuyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip soruları; Forum bölümünde; Motosiklet Modelleri anabaslığı altındaki CBR 125 topic inde sorsan daha mantıklı cevaplar alabilirsin.. Konu açmana gerek yoktu ama yine de söyleyeyim

Honda CBR gercekten Harika bir motor. Ben de 1 yıl kullandım, Kışın ortasında sattım. 22ooo km de sattım; 16000 de almıstım. Hiç bir sorun yasamadım. 45.ooo km de olan arkadaslarımızı biliyoruz. Bu sorduğun soru kullanıma bağlıdır ve bakımlarını aksatmamana bağlı.. Ama Honda nın motoru öyle kolay kolay bitmez

Hız olarak da ; En düzgün rodajlısı 145 km/h yapıyor. Yani düz de 130 ile140 arasında oynuyor...
    +1
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gereken cevap verilmiş gerçi.

aşağıdaki linkten sorunun secabını bulabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Açılan konu başlıkları anlaşılır ve konu ile alakalı olmalıdır.lütfen forum kurallarını okuyalım.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)