Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper'lara sissy bar üretimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    arkadaşlar selam ben hüseyin izmirden...
    arkadaşlar benim motorum keeway süperlight 150 kendi sissy barımı kendim yaptım ve orjinal gibi oldu ve motorada çok yakıştı isteyen arkadaşlara üretmeye karar aldım fotolarını en kısa sürede yüklicem sizce olurmu bu iş..._?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    bi foto falan var mi? ben surucu sissy bar dusunuyorum aslinda

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    yakında yüklicem net ve yakın fotoları şu an birtane var ama hafif karanlık fazla net değil ve artçı için yapıyorum ben yada cadır uyku tulumu ve çanta bağlaya bilirsin karar sizin hata sonu ben tura çıktım herşeyi bağladım gayette sağlam oldu...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    olur tabi, kişilere özel yaparsın tasarımlarını göndersin sende yap neden olmasın... sürücü için bulmak cok zor mesela bu konuda istekleri karşılasan cok müşterin cıkabilir.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    evet sürücü için bir arkadaş yazmış düşündük onu zamanla onuda yapmaya dizayn etmeye başlıcaz inşallah.. şu an sadece artçı içn yapıyorum ve isteğe göre sadece chopper lara.. inşallah olursa dahada geliştirip diğer motorlarada yapmaya başlamak istiyorum ..bu işle özenle ilgilenmek istiyorum..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ben de kendi sisi barımı kendim yaptım ama pekte hoşuma gitmiyor.Uygun fiyyatla güzel bi işçilik çıkartırsan,hele bide sürücü için de yaparsan ben de talibim.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Bende kendim yaptım çok kullanışlı oldu. Fakat seri üretmediğimiz için baya masraflı oluyor ama yinede değer. Sana başarılar dilerim.

Motosikleti
    keweey 150 süperlight
    selam özcan fiyat uygun 100 tl ye yapayorum amasadece artcı için sürücü için hesaplamalar yapmam lazım senin motor için..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:19 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:18 AM ----------

Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kendim yaptım çok kullanışlı oldu. Fakat seri üretmediğimiz için baya masraflı oluyor ama yinede değer. Sana başarılar dilerim.
    saol göktay fazla masraf yok aslında mesela günde 5 tane çıkarırım ben hepsi kendi elimden geçiyo a dan z ye..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler