Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey 2150-23 O kadar mı kötü ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 6 hafta sonra Ramzey 2150-23 alıcam.Hakkındaki yorumları okuyorum; "Yolda toplarsın , "Dökülür bu motor" vb. Yahu söylenildiği kadar varmı gerçekten ? bu işin aslı nedir söylermisiniz ? 1.3 milyar bütçem var ,alabilceğim en iyi şey 2. el bi ramzey 2150-23 .Paranı biriktirip 2. el bir cbr al diceksiniz biliyorum, ve çoğu kişide hiçbir açıklama yapmadan aynı şeyi söylüyor , ama yok usta işte yok , öğrenciyim 2 ve + milyarı biriktirmek imkansız benim için . Tamam japon lara herzaman saygım sonsuzdur kalitedir birşey diyemem , ama çin lilerde bu kadar kötü mü be usta. Yorumları okuyorum bu motor hakkında , düşünüyorum zırt pırt tamir mi edicem ben şimdi yani ,adam gibi binemiyecek miyim gibi şeyler düşünüyorum,ne kadar düşünsemde alıcam biliyorum ama usta kendimi düşünmektende alı koyamıyorum. Şu işin ASLINI yaşayan abilerimden kardeşlerimden duymak istiyorum.TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    bana kızacan ama CBR

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    evet gerçekten kötü ve hepsi doğru ama şöyle bir güzelliği var çinlinin seni ya motordan bezdiriyor yada sonraki aldığın motora (japon avrupa) sımsıkı sarılıp kıymetini biliyorsun hor kullanmaktan kaçınıyorsun yani he şerden bir hayır çıkıyor hesabı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yamaha xt125r
    cbr ı geçtim eski bi ybr al usta az bi paran varsa ne diyim ama cine girme bence ille alacaksan kanuniye bak ne diyim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler