Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Egzoz yanigi

Motovento
    REKLAM ALANI
    washburn24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250 '11
    ben izmirde gittim ve doktor ameliyat lazım dedi. eğer senin de tanıdığın başka bi plasitik cerrah varsa ona da gidebilirim belki ameliyattan kurtulabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    tamam ben önce bi görüşeyim ,sonra sana telefon numarası vereyim , detayları konuşursunuz ...

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Geçen sene aynı yanık aynı şekil benimde sağ bacağmda vardı. Artık o leke ömür boyu seninle beraber. İzi hayatın boyunca kalacaktır. Benim ki öyle idi..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    2008Honda ShadowVT750C -2006Bmw Gs Adventure 1150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabikide , nasıl ki suya düşmeyen raftingci sayılmıyorsa bacağında egzoz yanığı olmayan da motorcu sayılmıyo birde saftirik olunca insan , Allahın emri zaten

yalnız birşeye dikkat ettim , herkesin yanığı bacağının iç tarafında ama benimki dış tarafında bu da ayrı bi yetenek istiyor , herkes yapamaz
    benimde dışta yalnz değilsin

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım geçmiş olsun allah tan senin çok derin değil bende 1 ay önce ayağım egsozla teker arasına sıkıştı ve 1 aydır tedavi görüyorum bacağımın üst baldırın oralardan biyerden deri alınarak yanık yere deri nakli uygulanacak ameliyat olacağım yani... sana tavsiyem kesinlikle plastik cerrahiye git çünkü bana acil de 3 hafta boyunca 3 kremi karıştırarak pansuman fln yaptılar v.s. v.s ama plastik cerrahiye gittiğimde konunun uzmanı doktor. bu yarayı günde 3-4 kere izotonik le temizle ve etrafını batikonla sil dedi. yani plastik cerrahiye ilk gün gitseydim belki de ameliyattan kurtulabilirdim... sana tavsiyem eğer gitmediysen direk plastik cerrahiye git
    Cok cok gecmis olsun, okurken yanigim cizzz etti, deri nakli falan deyince....
    Benimkisi birazda enfeksiyon kaptigi icin bu kadar uzun suruyo. Seninkisi ise daha derin oldugundan , aman dostum cok cok dikkat et, eger enfeksiyon kaparsa tedavi süresi min. x2 yada 3.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    egsoz yanıgını bilirim fena yakıyo ellerim çok yandı benim ama sen ayagını epey yapıştırmışsın geçmişolsun.yav bırak plastik cerahı fln ordaki izden bişi olmaz bide bıcak altınamı yatıcaksın alıcaklar kalcandan bi parca oraya takıcaklar:D benim ayagımdaki yarayı göstersem seninki kedi şeyi gibi kalır doktor dokuyu kurtaramam plastik cerahi müdahale etmeli dedi ben dedim kendi iyileşir şuan biraz iz kaldı asfalta sürttümdü kırıkta vardıya neyse en pis acı yanık açısı tekrar geçmişolsun geçer dert etme
    Motosiklet mucidi

Ne dertliymişiz bu konuda yaa.Benim yanık için sormuştum abilerime onlar izi kalmaz dediler inş. kalmaz kalırsa da motorcunun dövmesi gibi sayar avuturum kndimi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hepinisde iz kalıcakkk

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinisde iz kalıcakkk
    iz kalsa nolur ya erkek adamda problem olmaz onu bayanlar düşünsün bayan her konuda mükemmelligi elinde tutmalı erkek zaten mükemmel :D 2 cizikle yanıkla birşey kaybetmeyiz elimi bu hafta 3 kere egsoza degdirdim aman nolmuş harita gibiyse bizi seven bölede sever..)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:53 PM ----------

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne dertliymişiz bu konuda yaa.Benim yanık için sormuştum abilerime onlar izi kalmaz dediler inş. kalmaz kalırsa da motorcunun dövmesi gibi sayar avuturum kndimi
    aynen,önemli olan içi...
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler