Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TEM'de sagnak yagmura yakalaninca..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Dün Edirne'deki geziden dönerken senin dediğin gibi korkunç bir yağmur başladı. Ama yağmurluk mont bot eldiven vs tam takım hazır olunca , o yağmur altında tam 80 km hayatımın en güzel sürüşlerinden birini yaptım. İstanbul'a yaklaşırken yağmur kesilince çok üzüldüm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

allah allah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:30 AM ----------

ne komik ya

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    oooooooooo ben bunu deflarca yaşadım... motorcuysan alışmalısın bunlara....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    hayatının macerasını yaşamışsın herşey bir yana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    eger motorumun bakımları tamsa ve korumalarım var ise bu anlattığını defalarca yaşamak isterim

Motosikleti
    Var
    arkadaşlar selam,
    sağnak yağmura bende yakalandım ve motorla trafiğe çıkalı henüz iki gün olmuştu, daha çok yeniydim birden ne olduğunu anlamadan yağmur başladı üstelik dolapdere yokuşunda yakalandım istanbullular bilirler ve oradan halkalıya kadar sahil yolunu kullanarak gittim..ne yalan söyliyim acayip korktum yanımdan geçen arabalar yağmur sularını üzerime atmasını geçtim.. üzerimde dört mevsim sözüm ona yağmur geçirmez mont olmasına rağmen eve geldiğimde her yerimin ıslandığını fark ettim reklam yapmıyorum ama montum gerçekten kaliteli bi marka ama hepsi yalan arkadaşlar bal gibide su geçirdi.bi ara durup yağmurun dinmesini beklemeyi düşündüm ama bi yandan da bu korku dolu ama bi okadar da heyecanlı macerayı kaçırmak istemiyordum nitekimde öyle oldu.sağ salim 20-25 km yol geldim..eve gelincede; kışın karda kışta çalışan kurye arkadaşlara resmen saygı duydum onlar ekmeklerini gerçekten çok zor şartlarda kazanıyorlar.hepsine saygıyla selamlıyorum

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    iyi bir tecrübe olmuş eve sağ salım dönmüşsünüz şükredin geçmiş olsun

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı BreakerRuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger motorumun bakımları tamsa ve korumalarım var ise bu anlattığını defalarca yaşamak isterim
    Tam koruma ve motor bakimliydi. Adrenalin patlamasi yasadim. Motora binmenin ustune bide bu sartlar. Simdi dusunuyorumda, hmmm keyifli aslinda

Arkadaslar bu arada 2 hafta once sıkışık trafikte aynalara deymeden cambazlik yaparak gitmeye calisirken bi yerde sıkıştım ve sag ayagim egzozda 2. derece yanik oldu ve sonrasinda enfeksiyon kapti , tedavi 2 haftadir devam ediyo. Boyle bir yanikla karsilasirsaniz hemen bir acile gidin. Dogru tedavi ile 3-4 gunde iz kalmadan iyilesicekken simdi 2 haftadir aci cekiyorum ve iz kalicak.

Sevgili kizimin hem bacagimi yakmasi ve hemde kabus gibi bir yolculuk yasamamiza ragmen onu cok seviyorum ve ruhumu tasimaya devam edicek ;)

Motosikleti
    Var
    Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam koruma ve motor bakimliydi. Adrenalin patlamasi yasadim. Motora binmenin ustune bide bu sartlar. Simdi dusunuyorumda, hmmm keyifli aslinda

Arkadaslar bu arada 2 hafta once sıkışık trafikte aynalara deymeden cambazlik yaparak gitmeye calisirken bi yerde sıkıştım ve sag ayagim egzozda 2. derece yanik oldu ve sonrasinda enfeksiyon kapti , tedavi 2 haftadir devam ediyo. Boyle bir yanikla karsilasirsaniz hemen bir acile gidin. Dogru tedavi ile 3-4 gunde iz kalmadan iyilesicekken simdi 2 haftadir aci cekiyorum ve iz kalicak.

Sevgili kizimin hem bacagimi yakmasi ve hemde kabus gibi bir yolculuk yasamamiza ragmen onu cok seviyorum ve ruhumu tasimaya devam edicek ;)
    geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    Alıntı Aragorn78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben İstanbullu değilim TEM in bahsettıgın yagıslar sırasında ne halde oldugunu bılemem ancak yeterlı bılgı bırıkımı ve ustte soyledıgım faktorler varsa o mücadele gerçekten gününün değişik geçmesini sağlayacak bir şey, Antalya da doluya yakalanmıştım mayo ile, bahsettıgın durumu karşılamasa da hissettiriyor muhtemelen daha keyiflidir yazlık bır mekanda serin serin buzların ustune dusmesı motorla giderken değil mi keyifli sürüşler, umarım en yakın zaman da iyileşirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    geçmiş olsunn

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    buna benzer bir olayı motorun devrini almaya Çatalcadan - Eminönü giderken yakalanmıştım birde motorun fazla ıslandığında ayak müşüründen ötürü çalışmadığını sonradan öğrene biri olarak geçmiş olsun ...
    seni çok iyi anlıyorum
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Geçen yıl bi gt250 bulmuştum bodrumda,hiç vitesli motor tecrübesi yokken
    bi gazla bodruma gittim aylardan mayıs dı..
    Bütün gece yağmur yağmıştı otobüste
    Sabah orda olup işlemleri bitirip öğlen yola çıkmıştım
    Motoru satan adamın binme ambarla otobusle gönderelim feyratlarına karşı
    6 saat boyunca Bandırmaya kadar yağmur hiç durmadı..
    Bandırma-yenikapı feribotuna binip koltuguma geçtiğimde titriyodum
    Yolculuğuma artçım yusuf da eşlik etmişti..
    Kötüdür yağmur ama bi o kadar keyiflidir,tıkır tıkır kaska çarpan yağmur sesi

Geçmiş olsun..
    Hasan..

Motosikleti
    SYM EVO 250
    geçmiş olsun...

bende izmitten geliyordum arabayla dün...aynı saatlerde ordaydık sanırım..ben öyle şiddetli bi yağmur hatayım boyunda görmedim..trafik tam olarak durmuştu....gım gım gidioduk..herekeye geldim dedim çıkayım surdan açıktır falan..çıktı herekeden ulan baktım otoban açıldı hay allah dedim yaa...
    işte buna dokunma !!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler