Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmirin yollarını düzeltin!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar belki izmirde yaşıyanlar bilir yolların ne halde olduğunu
    artık şu yolların düzeltilmesi lazım
    kazaya sebebiyet verecek ve yolun tam ortasında çok büyük çukurlar var
    bi çukurdan kaçalım derken baska birisine giriyoruz
    kaldırımları yapacaklarına şu yolları düzeltsinler
    haksızmıyım!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Dink 150
    Hele o altınyol yokmu bayraklı karşıyaka arası oluklarlardan kaçmak için insan ne yapacağını şaşırıyor. Sana tamamen katılıyorum. Alsancağın bütün kaldırımları değişti. Giden paranın haddi hesabı yok. Ama yolların ortasını gören yok...
    Grand Dink 150cc

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ahmet Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hele o altınyol yokmu bayraklı karşıyaka arası oluklarlardan kaçmak için insan ne yapacağını şaşırıyor. Sana tamamen katılıyorum. Alsancağın bütün kaldırımları değişti. Giden paranın haddi hesabı yok. Ama yolların ortasını gören yok...
    cidden haklısın bn özellikle o girne caddesine takığım hala kaldırımlarını yapıyorlar ama yolları gören yok düzltçekleride yok.

Ahmet Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Dink 150
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cidden haklısın bn özellikle o girne caddesine takığım hala kaldırımlarını yapıyorlar ama yolları gören yok düzltçekleride yok.
    AMan diyeyim... Girnede yolun soluna koydukları metal plakaların bazılarında kocaman demir vidalar var. Arabanın biri geçen ay lastiği baya bıraktı orda. Bir motosiklet aynı şeyi yaşasa ne olur düşünmek bile istemiyorum. Sanırım şu anda düzelttiler. Onları çözüm diye koydular ama yağmurda yolun en hızlı şeridi tam slalom parkuru şeklinde. Hangi akla hizmetse. Hakikaten o yol ne zaman bitecek ???
    Grand Dink 150cc

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    izmir şehir içinde nasıl bilmem ama geçen hafta akçay'dan ayvalık'a gitmek için balıkesir - izmir yolunu kullandım. Ootomobil sürücüleri için pek zor olmasa da 55 km'lik bu yol motosiklet sürücüleri için tam bir kabus... öyle şehirlerarası yol olmaz olsun, yamalı, balıksırtı yollar, çukurlar; üstüne üstlük daracık bir yol... anlayacağınız bitmesi için sürekli dua ettiğim bu yolda resmen ecel terleri döktüm...
    gerçi böyle yollara istanbullular olarak alışkın sayılırız... istanbulda yaşayanlar bilirler. Ortaköyden sarıyere kadar olan yolda özellikle yeniköyden sonraki yol tam bir facia. Hiçbir yetkilinin burada bir problem olduğunu fark etmemesi ise daha bir facia. yani İzmirliler bu konuda yalnız değilsiniz...

Motosikleti
    Yok - İleride YBR 125
    Arka tarafa çok güzel yol yaptılar , trafiği o tarafa aktarıp altınyol 'u düzeltebilirler düşüncesindeyim . Tabii bu söylediğim tırlar veya ağır vasıtalar için geçerli değil . Onlar mahvediyor aslında yolları ... Bariyerleri kaldırlar , ama yol bağırıyor beni yenileyin diye duyan yok !

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    girne ve altınyol daki çukurların ne zaman kapanacağı belli değil...bazen manevra yapmaya bile fırsat kalmıyor direk çukura giriyorsunuz...turan daki köprüde birdelik var orta şeritte valla dikkat edin tekerlek jant ile beraber yarılır...bizim bu belediyemiz anca kaldırım yapıyor ve yolları daraltıyor...ödenen paralara yazık...geçen gün otobüse bindim konak a gittim gidiş geliş 6 tl şoolkkk oldum...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Ahmet Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AMan diyeyim... Girnede yolun soluna koydukları metal plakaların bazılarında kocaman demir vidalar var. Arabanın biri geçen ay lastiği baya bıraktı orda. Bir motosiklet aynı şeyi yaşasa ne olur düşünmek bile istemiyorum. Sanırım şu anda düzelttiler. Onları çözüm diye koydular ama yağmurda yolun en hızlı şeridi tam slalom parkuru şeklinde. Hangi akla hizmetse. Hakikaten o yol ne zaman bitecek ???
    bence hiç bitmicek çunku bi yeri kazıyolar sonra o kazdıkları bitmeden bi kaldırım yapımı baslıyor
    insanları tam deli ettiler ya
    o çukurlara girdiğimde acıyorum motora..
    yollar yuzunden motordan zevk alamıyorum çukurları düşünmekten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler