Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia Atlantic 250 Alacağım Ama??????????????

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba
    atlantic 250 almaya karar verdim fakat servis ve yedek parça beni düşündürüyor lütfen bilgisi olanlar bu konuda görüşlerini bildirirse sevinirim,Bi diğer konuda bu atlantic 250'lerin farlarının açma kapama düğmesi yokmuş diye duydum motor çalıştığı an yanıyomuş,Bana biraz saçma geldi ama varmıdır böyle birşey

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    2005 den sonra motorlara mecburi oldu o sistem ama hala uygulamayan markalar var. Sacma değil tamamen güvenlik amaclı.

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 den sonra motorlara mecburi oldu o sistem ama hala uygulamayan markalar var. Sacma değil tamamen güvenlik amaclı.
    motosikletle ilgileneli bi 5-6 ay felan oluyor hondanın bi kaç motorunu kullandım cbf150,cbr 125,cbf 250 bunlarda öyle bişi yoktu aprilla da görünce şaşırdım açıkcası yani kapatıp açılabilseydi daha iyiydi bence neyse bu çok önemli değil önemli olan yedek parça,servis,bakım sıkıntılımıdır.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı erdall_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletle ilgileneli bi 5-6 ay felan oluyor hondanın bi kaç motorunu kullandım cbf150,cbr 125,cbf 250 bunlarda öyle bişi yoktu aprilla da görünce şaşırdım açıkcası yani kapatıp açılabilseydi daha iyiydi bence neyse bu çok önemli değil önemli olan yedek parça,servis,bakım sıkıntılımıdır.

eminmisin sen cbf 150 kullandığında ondada farler sürekli yanıyor
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eminmisin sen cbf 150 kullandığında ondada farler sürekli yanıyor
    süreklimi yanıyor ???
    bilmiyorum ben hondanın gs2 gitmiştim orda 2 gün kullanmıştım hatırladığım kadarıyla far düğmesi vardı

Motosikleti
    BMW F 650GS
    farların sürekli yanması iyi bir özellik. görülür olmak önemli.

Motosikleti
    SWT
    gs2 de sanırım farlar akuden yemesin diye iptal edilmişti. Çünkü kontak açık unutan çok oluyor.
    Ama motorlarda standart kontağı açtığında yanar farlar.. Çok nadir motorda düğmeyle açılıyor.
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Atlantic'in motor aksamı Piaggio serisi ile aynıdır, parça sıkıntısı yaşamazsınız. Gövde ile ilgili stokta parça olduğunu sanmıyorum, ama Aprilia'nın yeni distirbutörü Ferco, dolayısı ile parça olmasa dahi yurtdışından temin konusunda sorun yaşamazsın. Anlayacağınız Aprilia'nın eski dönemlerdeki parça sıkıntısı kalmadı artık, fakat parça fiyatlarının tuzlu olduğu aşikar.

Maxi scooterların genelinde parça pahalıdır, bu sebeple scooter almaya karar verdiyseniz Atlantic güzel bir seçenek, tercih edebilirsiniz.

kardeş aprillia kullananlara sözüm yok aprilliayada sözüm yok çok kaliteli motor ama gel gör ki yedek parça bi dünya para. yanlış hatırlamıyosam rs 125 in krank ı 2 küsür euro du en son.zaten rs 125 5 bin euro. ayrıca kolay kolayda satamazsın en azından honda yada yamaha kadar kolay satamazsın.onun dışında çok güzel scooter.

Alıntı semtuluce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş aprillia kullananlara sözüm yok aprilliayada sözüm yok çok kaliteli motor ama gel gör ki yedek parça bi dünya para. yanlış hatırlamıyosam rs 125 in krank ı 2 küsür euro du en son.zaten rs 125 5 bin euro. ayrıca kolay kolayda satamazsın en azından honda yada yamaha kadar kolay satamazsın.onun dışında çok güzel scooter.
    Şimdi benide yedek parça çok korkutuyor
    Peki arkadaşlar 6500 max ne tavsiye edersiniz.maxi scooter olarak

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Arkadaşlar Merhaba
    atlantic 250 almaya karar verdim fakat servis ve yedek parça beni düşündürüyor lütfen bilgisi olanlar bu konuda görüşlerini bildirirse sevinirim,Bi diğer konuda bu atlantic 250'lerin farlarının açma kapama düğmesi yokmuş diye duydum motor çalıştığı an yanıyomuş,Bana biraz saçma geldi ama varmıdır böyle birşey
    dert etme ben düğmesi olduğu halde kapatmıyorum gündüz gece fark etmez nede olsa görünmüyoruz
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''
    Bizim insanımıza far düğmesi koyunca ne mi oluyor:trafikte gece bile hayalet gibi giden,koyu renkli ve saatli bomba misali onlarca araçla karşılaşıp son an
    da sıyırıyoruz. yani bizim insanımıza insiyatif vermeyeceksin .
    Hatta arabalarda da aynı şeyi yapmalılar,ÇALIŞTIĞI ANDA KISA HUZME YANACAK. düğmenin amacıysa sadece uzun-kısa yapmaya yaraayacak.
    Zaten günümüz tüm ciddi markalarında çalıştığı an yanar sen sadece
    kısa uzun seçer selektör yaparsın.
    Bunu neden garipsediğini anlayamadım,senede bir akü değişsen senin hayatından çok mu kıymetli sence,bir daha düşün bakalım...
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Şimdi benide yedek parça çok korkutuyor
    Peki arkadaşlar 6500 max ne tavsiye edersiniz.maxi scooter olarak
    İlanı incele, ben kullanıyorum, gayet güzel, parça sorunu da yok, ama ihtiyaç olursa pahalı olduğunu söyleyebilirim, fakat nerdeyse hiç ihtiyaç olmuyor, sadece alıp biniyorsun Üç senedir kullanıyorum, artık büyütme vakti geldiğini düşündüğüm için satmaya karar verdim, ilan tarihi şaşırtmasın başka ilan üzerinde güncelleme yapmıştım
    http://www.sahibinden.com/ideal_buyu...XQQdisplayitem
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sanki suzuki,yamaha vs.scooter parça fiyatları çok ucuz.eğer kalite bir motor alacaksan hepsinin parçası zaten el yakıyor.o yüzden beğendiğini al.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Maxi scooter düşünenlere küçük bir hatırlatma:
    * Aynalar gövdeye monteli olmalı , diğer scooterlar gibi gidonda olmamalı
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler