Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Monero Angel 150 Kullanicilarinin Dikkatine!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    K_C_K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONERO ANGEL 150
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve hepinize şimdiden selamlar...Ben 6/07/2006 tarihinde monero angel 150 aldım...Motorun performansından gayet memnundum taki düne kadar...Arkadaşlar motorum daha 80 kmde ve FAR YANSITICILARI ERİDİ...Bu nasıl iştir anlamadım açıkçası dediğim gibi sadece 80 kmde 80000de falan değilVe servisi arayıp söylediğimde ithalatcı firmanın bundan haberi olduğunu ve far yansıtıcılarının değişeceğini söylediler.Neyse sorun umarım çözülecek fakat dikkat edin arkadaşlar farlarınıza bakın ve eğer erime varsa değiştirin.Çünki ben motorun her yerıni incelememe rağmen farlara hiç dikkat etmemiştim ve bana bir arkadaşım gösterdi ve şok oldum...konuyla ilgili msjlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Alıntı K_C_K adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve hepinize şimdiden selamlar...Ben 6/07/2006 tarihinde monero angel 150 aldım...Motorun performansından gayet memnundum taki düne kadar...Arkadaşlar motorum daha 80 kmde ve FAR YANSITICILARI ERİDİ...Bu nasıl iştir anlamadım açıkçası dediğim gibi sadece 80 kmde 80000de falan değilVe servisi arayıp söylediğimde ithalatcı firmanın bundan haberi olduğunu ve far yansıtıcılarının değişeceğini söylediler.Neyse sorun umarım çözülecek fakat dikkat edin arkadaşlar farlarınıza bakın ve eğer erime varsa değiştirin.Çünki ben motorun her yerıni incelememe rağmen farlara hiç dikkat etmemiştim ve bana bir arkadaşım gösterdi ve şok oldum...konuyla ilgili msjlarınızı bekliyorum...
    merhaba bende bu sitede yeniyim 1 mayıs 2009 tarihinde monero 150 angel aldım, sizin yazdıklarınızdan sonra dikkat ettim ki far aynaları eriyor, motoru aldığım servise söyledim, firmayı aramışlar. firme da haberimiz yok, garanti kapsamına grmiyor demiş. insanı aptal yerine koyuyorlar ben gece doğru dürüst motor kullanmadım bile. bende şimdi her sorana kötüülicem. bir motor bir kişiye satılmaz bunu öğrensinler, ticaret böyle olmaz.........

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    öff hort...........
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler