Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkadaşlar CBR 125 Dik yokuş çıkarmı???

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet ARkadaşlar Cbr Almaya karar verdim ama yinede 1 süre araştırmam gerekiyor. Honda cbr125 2 kişi ile dik yokuşları çıkarmı? yada 2 kişiyi biz (150) kilo yapalım evet Cevaplar???

NOT (sormayı unuttum Sık SIk Uzun YOl Yapıcam sizden cvp bekliyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Çıkarda biraz geriden kaptırman lazım vede yokuşta durmaman lazım.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    yokuşta dursanda cıkar, yetıyor yavas gdersın ama genede cıkarsın
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    2008Honda ShadowVT750C -2006Bmw Gs Adventure 1150
    çıkar ama sanada bağlı tutup motoru yokuşun ortasında stop ettirirsen bu sefer geri kaçırmadan kaldırmaya uğraşırsın yani anlıycağın motordan yana sıkıntın olmasın çıkar sen kendin çıkabilceğinden emin ol..

Motosikleti
    ZX6-R
    deneme fırsatım olmuştu 2 kişi yokuşta rezalet

Motosikleti
    as t1
    Scooter 2 kişi istediğin kadar dik rampada dur kalk yap kalkıp gidiyor kaldiki cbr vitesli motor niye çıkmasın rahat çıkartır.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    cbr la iki kişi yokuş çıkmıştık. tamam abileri kadar rahat çıkmıyo ama sonuçta çıkıyo
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    ARTık motorum yok
    sakın durma dik yokuşun ortasındasen kendine güveniyorsan, motoru düşünme o rahat cıkar eski cbr 125 sürücüsü olarak söylüyorum

Motosikleti
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokuşta dursanda cıkar, yetıyor yavas gdersın ama genede cıkarsın
    Dik yokuşta durduktan sonra iki kişi ile yerinden kalkar ve çıkar haa yapma gözünü seveyim.Hayatta çıkamaz . Birde iki kişi
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı eser46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ARkadaşlar Cbr Almaya karar verdim ama yinede 1 süre araştırmam gerekiyor. Honda cbr125 2 kişi ile dik yokuşları çıkarmı? yada 2 kişiyi biz (150) kilo yapalım evet Cevaplar???

NOT (sormayı unuttum Sık SIk Uzun YOl Yapıcam sizden cvp bekliyorum)
    Bu yokuşun yol yapısı ve uzunluğuda önemli..!!
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    as t1
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dik yokuşta durduktan sonra iki kişi ile yerinden kalkar ve çıkar haa yapma gözünü seveyim.Hayatta çıkamaz . Birde iki kişi
    hocam sen ciddimisin neden çıkmaz
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen ciddimisin neden çıkmaz
    Çıkamaz demedim iki kişi dik bir yokuşu çıkarken dursun ve cbr 125 durduktan sonra kalkamaz diyorum ben

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Honda cbr 125 le çin malı benzerlerini karıştırdınız heralde...Anasını bile ağlatır neden çıkmasın.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr 125 le çin malı benzerlerini karıştırdınız heralde...Anasını bile ağlatır neden çıkmasın.
    Yapma ya Karıştırdım ha bu lafına işte gülerim.Ağlatsında göreyim dik bir yokuşta iki kişi dursun ve kalkmaya çalışsın. Görelim .Bak yeniden diyorum çıkmaz demiyorum durduğu zaman kalkamaz diyorum. Ben cbf 250 gibi torklu motosikletle kalkamıyordum herhalde cbf 250 den daha torklu değil dimi

çıkar hocam çıkmazmı yaa
    benim motor şuan rodajda çok fazla zorlayamıyorum ama ona rağmen iki arkadaş ben 80 kilo arkadaşta tam bilmiyorum ama 75-80 vardır 160 kilo de ankarada belki bilen vardır barış yolu yokuşu var orda trafik çok sıkışıktı yokuşun ortada durmak zorunda kaldım sağa solada kaçamadım,bol gaz(7-000---8000) ağır ağır debriaj bi kalkışı vardıki görmeliydin süpper çıkar yani tereddütün olmasın

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Yapma ya Karıştırdım ha bu lafına işte gülerim.Ağlatsında göreyim dik bir yokuşta iki kişi dursun ve kalkmaya çalışsın. Görelim .Bak yeniden diyorum çıkmaz demiyorum durduğu zaman kalkamaz diyorum. Ben cbf 250 gibi torklu motosikletle kalkamıyordum herhalde cbf 250 den daha torklu değil dimi
    kabiliyetsizzzz
    biz zaferle çıkmıştık hemide durduk yol ortasında
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

yok yok hocam bi yanlışın olacak çıkar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadan kaç kişinin ittiğine bağlı

çıkar bence , ama arkadasımın yarı otomatik motosikleti çıkmıyor

Motosikleti
    Nerde ne zaman isteseniz deneriz istanbulda olan arkadaşlar varmı kendine güvenen hadi bakalım öyle yazmayla olmaz çıkar deyipte.Kendine güvenen varsa buyursun gelsin cbr 125 i yoksa ben ayarlayacağım kendi cbr 125 varsa onunla gelsin .icraat görelim.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    zamanında honda beatla 3 kişi görüp görebileceğin en dik yokuşlardan birini çıkmıştık. Şimdi cbr 125 im var 2 kişi istediğin yokuşu her türlü çıkar. Sorduğun soru bu haliyle saçma olmuş. Ama eğer baymadan çıkar mı dersen uzuun ve dik yokuşlarda yer yer 2. vitese kadar düşmen gerekebilir. 2 kişi uzun yola giderken popo ağrısına kendinizi hazırlayın. En büyük sorun o emin ol.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler