Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yENİ MonDial 100Mfh

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 mfh
    Arkadaslar
    Mondial 100 mfh (cup) motor aldım daha yeni 100km yi gördüm ilerde daha ii 1 performans almam için bu motoru nasıl kullanmamı önere bilirsiniz...
    Yorumlarınızı bekliyorum teşekürler.

ßu da motorun site linki
    http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...MFH/index.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    şehir içinde basma gerek yok yorma motoru 2 3 km için 80 le gitme hızlı kalkıs yapma motor 1000 km den farkı göreceksin rodaj zamanı cok önemli sonra bu motor nie 80 km geçmiyor deme ))
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Öncelikle hayırlı olsun. En başta tüm takım taklavatın tam olsun kask-mont-koruyucu vs. Motoruna iyi bak. Ve kitapçıkta yazan neyse onu uygula rodaj döneminde. Abidik gubidik benzin istasyonlarında benzin alma. motoruna modifiye diye saçma sapan böle ışık hüzmeleri takma(led ışık ve neon takanların bazıları hariç, hani bu yılbaşı ağacına çevirenlerden bahsediyorum) akünü yersin. Bunlar hayatında sadece birkere scooter motor kullanmış ve yakında bilinçli bir motosiklet binicisi oalcak adayın yaklaşık 1 ayda öğrendiklerim. Amatöründe amatörüyüm ama boş konuşmam çok okudum bu sitede ordan biliyorum. Tabi bazıları diyebilir binmeden anlayamazsın. Bende işin şimdiden teknik boyutunu kapmaya çalışıyorum. Scooterla şehirçinde tek tekere kalkan bi motorcu olmıcam en azından =)
    Asla pes etme !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)