Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Enteresan bişeler oldu ama ölüyoduk galiba

Motovento
    REKLAM ALANI
    alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    allah korumuş walla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

burası türkiye her an herşey olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Yazıklar olsun ya,ya biranlık farketmeseydin..Vallahi güvenipte yollarda az bi gaz verilmio,Hele gelin samsunu görün,Tayyip gelecek die buraya secım zamanı,Yol yaptılar,asfalt felan ,Sımdı gelın o yolları görün kamikaze gıbı tepe gıbı darmadagan olmus,yapboz gıbı ulke.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    korku filmi gibi gerçekten , bizde buna benzer birşey yaşamıştık , arkadasım kullanıyordu ve çin malı scooterimizin farı yanmıyordu , yol hiç görünmüyor , sadece çok gerimizde kalan sokak lambasının loş ışığı var .biz de konusa konusa gidiyorduk taa ki ilerde manevra yapan bir arabanın farları çok kısa bir süre için yolumuzu aydınlatana kadar . o an kocaman bir belediye çukurunun yanından geçmekte olduğumuzu farkettik , ikimiz de sustuk tabi yusufla tanıştık . 100 metre kadar daha gitmiştik , hala korkudan ikimiz de bembeyazken ne olduğunu anlayamadığım bir karartının motorumuza doğru koştuğunu gördüm ben korku filmi izler gibi olan biteni anlamaya calısıyorum , karartı motorumuza kadar çok hızlı bi şekilde geldi ve ön tekere taakkk diye çarpıp aynı hızda geldiği yöne doğru geri döndü ,küçük bir sokak kedisiymiş o akşam izlediğim bütün korku filmleri gözümün önünden geçti

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Tamam da ya kapağın altında adam varsa, kanalizasyonu onarıyorsa? Adamı içeri hapsetmiş olmayasınız?

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam da ya kapağın altında adam varsa, kanalizasyonu onarıyorsa? Adamı içeri hapsetmiş olmayasınız?
    gecenin 12sinde öyle bile olsa ona iyi bi ders olur, bi dahaki sefere bi uyarı filan koyar yola
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    geçmiş olsun, valla diyecek şey bulamıyorum (OHA desem kaba olmaz inşallah). ya çukura girseydiniz ne olurdu diye düşünmeden edemiyorum, o arkadan çıkan adam müsveddesi ne düşünüyordu acaba? (o kapağı satmayı değil de oraya takılan bir aracı soymayı hesaplamış olabilir)

Motosikleti
    Yok(Kawasaki zx-6r 2005-06)
    cidden Allah korumuş, karanlıkta neler olabilecegini hergün duyuyor görüyoruz. karanlıkta bari cok hız yapmayalım. sonuşçta insanıız bazıları için değerliyiz.
    [B]KAWASAKI ZX-[COLOR="SeaGreen"]6R[/COLOR]
    [/B][B][COLOR="Gray"]2005-06[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler