Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kazalar küçük ayrıntıları sever!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

eline sağlık . böyle yazılar MT ye lazım. hatta bir kaç foto koymak istiyorum ibretlik olsun diye ama yasak sanırım kanlı fotolar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herzaman full koruma biniyorum.
    ama bu anlattıklarını kimse yaşamadan umursamaz ben ilk motor hayatıma başladığımda kask kolumda gezerdim, 10 gün içinde 2 kere ceza yedim birdaha kasksız yola çıkmadım eldivensiz ufak bir kaza geçirdim eldiven takmadan kontak açmaz oldum yani demek istediğim yaşamadan kimse bu durumları umursamıyor...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Çok güzel bir yazı, teşekkür ederim arkadaşım.

yokum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 R
    mükemmel bir yazı. hak vermemek eldemi.
    3 senedir yaralandığım tek kaza var. giderken yana yattım. hemde ara sokakta.
    ne mi oldu? elim ve dizim ciddi yaralandı.
    e sürekli takardım eldivenimi dizliğimi, niye yaralandım?
    çünkü o gün çok kısa bir mesafeye gidiyordum. ayrıntıyı kaçırmışım.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Paylaşım için teşekkürler. Yazlık kışlık diye aldıgım montumu 15 gun öncesine kadar giyiyordum. Artık katlanılmayaca kadar sıcak olunca mecburen tam yazlık ful koruma kıyafeti aldım. Köyde görenler yok örümcek adam,yok ninja kaplumbaga, uzaylı, robocop vs vs bi sürü seye benzettiler. Hiç birine kulak asmadan Ben kendimle barışık birisiyim, kendimi seviyorum. Ayrıca motora binmeyi de seviyorum dedim...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Teşekkürler bu güzel yazı için umarım ders alması gerekenler de okuyup gerekeni yaparlar. Yaklaşık 2,5 senedir motosiklete biniyorum. Yaz, kış... İnanın bana tüm kıyafetimi giymeden kendimi çıplakmışım gibi hissediyorum. Korumasız asla diyorum. Kask, eldiven, mont, bellik, dizlik ve bot. Dizliğimi bileğime kadar olanlardan aldım sırf kaval kemiğimi de korusun diye. Çoğu zaman ben de korumasız binen arkadaşları görüyorum sanırım hayattan beklentisi olmayan herhangi bir şekilde bir umudu olmayan insanlar bunlar. Yoksa insanın hayatını bu kadar hiçe sayabileceğini sanmıyorum. Kim sevdiklerini üzmek isteyebilir ki zevk için... Korumasız asla binmem umarım hiç kimsenin korumasız binmediği günleri görürüz. Sizi sevenleri zamansız üzmemeniz temennisiyle hepinize kazasız belasız gülücükler içinde sürüşler...

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herzaman full koruma biniyorum.
    ama bu anlattıklarını kimse yaşamadan umursamaz ben ilk motor hayatıma başladığımda kask kolumda gezerdim, 10 gün içinde 2 kere ceza yedim birdaha kasksız yola çıkmadım eldivensiz ufak bir kaza geçirdim eldiven takmadan kontak açmaz oldum yani demek istediğim yaşamadan kimse bu durumları umursamıyor...
    bir müsibet ,bin nasihatten iyidir
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motordan çok düştüm,kalan hasar sadece sol dizimdeki ufak asfalt yanığı dizliklerim yoktu,kafamda kask varken kaldırıma vurdum kafamı onda bile görüntü kaydı bende bi 5 saniye falan,mont vardı omzum yine de 3 gün ağrıdı olmadıklarını düşünemiyorum...

Bu sıcakta mont terletmiyo mu,o kaskın içinde nasıl hava alıyosun diyen çok arkadaşım var ama gerizekalı milletim bilmiyor ki sıcakta da ölünür sen hiç bişey yapma çek kenara dur kaldırımda adam geliyo yine vuruyo ya bizzat yaşadım bunu.
    We are many...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler