Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Artçı olamıyorum !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Evet biraz acayip gelecek ama bu da motosiklet fobisi gibi birşey oldu bende . Kimsenin arkasnda yolculuk yapamıyorum arkadaslar . Ne bileyim asırı hız yapıyor, dikkatsiz kullanıyor , şehiriçi gazı sonuna kadar açıyor. Arkada adrenalin yaşayan ben oluyorum. Kontrol bende olmayınca motosiklete binemiyorum.Ben kullanırken sorun yok.
    Benim gibi sorun yasayan arkadaslar var mı? Ya da yok mu bunun bi hal çaresi
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek bir hal çaresi var artçı olmayacaksın.......
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Artçı almak kadar artçı olmak da karşılıklı güven meselesi. Eğer rahat edemiyorsanız bence kullanan kişinin hatasıdır, takmayın fazla kafanızı

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    konu ile alakası pek yok ama bende şunu sormak istiyorum yüksek bi motorda topcase varsa artçı nasıl binebilir inebilir ?
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

benmki kullanıcı ile ilgili bi durum şimdi güvendiğim adamın arkasına artçı olurum ama nasıl kullandığından emin olmadığım kişiye kesinlikle olmam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende artık binmiyorum , çünkü kimin arkasına binsem bi sapıtma evresine giriyor , saçma sapan abuk subuk şeyler yapıyor . çok defa süratten dolayı virajı alamayıp kaldırıma çıkacağımız anlar oldu : ) tam uçuşa hazırlıyorum kendimi ama ilahi bi güçle dönüyoruz

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    bazıları sürmek için doğar

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende artık binmiyorum , çünkü kimin arkasına binsem bi sapıtma evresine giriyor , saçma sapan abuk subuk şeyler yapıyor . çok defa süratten dolayı virajı alamayıp kaldırıma çıkacağımız anlar oldu : ) tam uçuşa hazırlıyorum kendimi ama ilahi bi güçle dönüyoruz
    Bayan olduğundan kaynaklaniyordur. Türkiyede gösteriş meraklısı karşı cinse hava atmayi seven çok insan var
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Racer 200 S
    evet güven meselesi ama kullanan arkadakinin canını hiçe sayıyorsa binilmez yani

0 Rh (-)

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Alıntı atacanvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu ile alakası pek yok ama bende şunu sormak istiyorum yüksek bi motorda topcase varsa artçı nasıl binebilir inebilir ?
    Soldan binecekse sağ ayağını ayakcaka basar yukselir sonra sağ ayağını atarak biner. Direk yerden sağ ayağını kaldırıp atarak binmek zor olur.

...

ARkçı binememeniz normal bende özellikle kendi motorumda arkçı olunca (nasıl oluyor derseniz arkadas istiyo veriom napim vermesen esirgiyo oluyo) bende geriliyorum dediğiniz gibi kontrol sizde olmayınca insan geriliyor. Allah kolaylık versin.

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    hmm bu hafta sonu yaşadığım racing bir motordaki artçı deneyimim pek hoş olmadı.. Çünkü inanılmaz derecede yoruldum ve kollarım ağrıdı..

Daha öncede artçı deneyimlerim olmustu ama hiç racing gibi değildi.. Çok zormuş.. inanın hızlanırken sorun değil ama yavaşlarken öndekinin üstüne abanmayayım die kollarıma binen yük sebebiyle zor anlar yaşadım.. acayip kas yaptım :p

Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazıları sürmek için doğar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:10 ----------

Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm bu hafta sonu yaşadığım racing bir motordaki artçı deneyimim pek hoş olmadı.. Çünkü inanılmaz derecede yoruldum ve kollarım ağrıdı..

Daha öncede artçı deneyimlerim olmustu ama hiç racing gibi değildi.. Çok zormuş.. inanın hızlanırken sorun değil ama yavaşlarken öndekinin üstüne abanmayayım die kollarıma binen yük sebebiyle zor anlar yaşadım.. acayip kas yaptım :p

zor iş artçılık en iyisi kendin süreceksin

0 Rh (-)

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Çok normal bir duygu,bende binemiyorum,tabiki istisnalar var...

Sinir gerginliği,öfke vs.vs. olabiliyor.

Kendi motoruma artçcı bindiğim zaman.Sürücü atraksiyon arıyorsa,

......... süreceğin motoru,noktalı yerde erotik küfür ediyorum

.....gibi motor kullanıyorsun,sinyalini ver sağa çek
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    bende de var aynı sorun çok korkuyorum acaba motor kayacak mı, çarpacak mıyız, dikkatsiz mi sürüyo vs diye. ama bir arkadaşım var başından defalarca kaza geçti arabada taklalar attı motosikletle artçıyken 2 kez uçtu ama sağ kurtuldu (kedi gibi mübarek). gerçekten çok sevdiğim bir arkadaşımdır ve o kazadan sonra bir daha kimseye artçı olmadı motosikletten soğumuştu acayip korkuyordu hala daha korkar ama geçen hafta motosikletle her gün biyerlere gittik beraber.övünmek gibi olmasın ama bana dediği şey beni çok onurlandırmıştı. bana " eğer bu motoru sen değil de başkası sürseydi hayatta binmezdim" dedi ve gerçekten o an anladım ki dikkatli kullanırsak ve hız yapmadan kudurmadan kullanırsak şu aletleri hem kendi canımız hem de arkamızdakinin canının tehlikeye girme ihtimalini en aza indirebilirz. sonuç olarak önemli olan motosikleti kimin kullandığı. bazıları vardır yavaş git dersin inadına basar saçma sapan hava atar, böylelerinin arkasına değil artçı olmak, o motor üstündeyken etrafında bile dolaşmayacaksın. önemli olan güvendiğin ve sözünü geçirebildiğin biriyle yola çıkmak bence
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı monte986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benmki kullanıcı ile ilgili bi durum şimdi güvendiğim adamın arkasına artçı olurum ama nasıl kullandığından emin olmadığım kişiye kesinlikle olmam
    evet öyle ama adam hadi atla diyor acil bi işin oluyor mecbur kalıyorsun

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek bir hal çaresi var artçı olmayacaksın.......
    Bende zaten genelde kaçınırım ama zaruri hallerde biniyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:21 ----------

Alıntı DOOM46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de var aynı sorun çok korkuyorum acaba motor kayacak mı, çarpacak mıyız, dikkatsiz mi sürüyo vs diye. ama bir arkadaşım var başından defalarca kaza geçti arabada taklalar attı motosikletle artçıyken 2 kez uçtu ama sağ kurtuldu (kedi gibi mübarek). gerçekten çok sevdiğim bir arkadaşımdır ve o kazadan sonra bir daha kimseye artçı olmadı motosikletten soğumuştu acayip korkuyordu hala daha korkar ama geçen hafta motosikletle her gün biyerlere gittik beraber.övünmek gibi olmasın ama bana dediği şey beni çok onurlandırmıştı. bana " eğer bu motoru sen değil de başkası sürseydi hayatta binmezdim" dedi ve gerçekten o an anladım ki dikkatli kullanırsak ve hız yapmadan kudurmadan kullanırsak şu aletleri hem kendi canımız hem de arkamızdakinin canının tehlikeye girme ihtimalini en aza indirebilirz. sonuç olarak önemli olan motosikleti kimin kullandığı. bazıları vardır yavaş git dersin inadına basar saçma sapan hava atar, böylelerinin arkasına değil artçı olmak, o motor üstündeyken etrafında bile dolaşmayacaksın. önemli olan güvendiğin ve sözünü geçirebildiğin biriyle yola çıkmak bence

Cok güzel bir yaklasım . Herkesin böyle oldugu bi memlekette motosikletler "şeytan icadı" olmaktan çıkar
    Motosikleti dikkatli kullanımınla arkadaşının da güvenini kazanmışssın.

0 Rh (-)

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    kenan sofuoğluna bile artçı olmam.prensip meselesi tabi..
    yusuf la hiç alakası yok canım.nerden çıkardınız??

Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenan sofuoğluna bile artçı olmam.prensip meselesi tabi..
    yusuf la hiç alakası yok canım.nerden çıkardınız??
    sofuoğluna bile artcı olmayan adam prensiplerinden ödün vermiyor demektir

0 Rh (-)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    benim sürekli artçı olduğum sınıftan bi arkim de geçen gün kaza yapmıstı , suratının sağ tarafı komple zımparalanmıs gibi , benim yüzüme öle bisi olursa aşağı atlarım : )

bence artçı olmak daha çok adrenalin sağlıyo kontrol sende olmadığı için daha bi heyecanlı

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    En iyi artçı sırtında taşımadığındır galiba bazen arkamda artçı olduğunu bile anlamıyorum bazen ise koca bir kütlenin baskısı gibi oluyor binen kişiye göre değişyor durum nasıl bir taktikleri varsa
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler