Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mahalle Arası Hız Yapan Apaçiler..

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Mahalle arasında niye hız yapar insanlar anlamıyorum bazıları yarış yapıyor dün akşam motorlu birisi ara sokağa gözümün önünde öyle bir girdiki sonra bi acı fren sesi ve o güm sesi arabaya bodoslama girmiş..Niye yapıyorlar ki? Bu çocuk 4 ay önce yine bi toyotaya girmişti bodoslama böyle..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    aldığı oksijene içeride bişeler yapıyo bunlar
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Geçen park dönüşü kızımla yürürken yanımdan bi tane 150'lik öyle bir hızla geçti ki , eğer ilerde dursaydı yakasına yapışıp ağzını burnunu kırardım.İşte böyleleri yüzünden motorcuların adı kötüye çıkıyo.Hepsi de 20 yaş civarı aklı bi karış havada serseriler.Sorsan ehliyet bile yoktur.Eğer canınız hız yapmak istiyosa şehir içinde yayalar arasında hız yapacağınıza çıkın yola kamyonlarla yarışın.Bi tane çocuğu altına alacağınıza girin bi kamyonun altına kurtulalım.Çok sinir oluyorum böylelerine.Geçenlerde bi tane arkadaşın annesini karşıdan karşıya geçerken komalık etmişti bi tane böyle serseri.Hem de ehliyeti yokmuş.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mahalle arasında niye hız yapar insanlar anlamıyorum bazıları yarış yapıyor dün akşam motorlu birisi ara sokağa gözümün önünde öyle bir girdiki sonra bi acı fren sesi ve o güm sesi arabaya bodoslama girmiş..Niye yapıyorlar ki? Bu çocuk 4 ay önce yine bi toyotaya girmişti bodoslama böyle..
    heryerde aynı sorun var mümkünse belli yerlere rampa yaptırın mahalle olarak hızları kesilsin
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heryerde aynı sorun var mümkünse belli yerlere rampa yaptırın mahalle olarak hızları kesilsin
    kasis işe yaramaz abi 125cc motoru olan genç diğer 125 cc liği görünce kan çekiyor naapsınlar gençlik işte ama ben de karşıyım çarşının ortasında böyle şeylere

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasis işe yaramaz abi 125cc motoru olan genç diğer 125 cc liği görünce kan çekiyor naapsınlar gençlik işte ama ben de karşıyım çarşının ortasında böyle şeylere
    valla kardeşim benim burdada aynı sorun var bi akşam bir kaç sefer geçtiler dayanamadım yola sabunlu su döktüm anladılar kesti

valla kardeşim benim burdada aynı sorun var bi akşam bir kaç sefer geçtiler dayanamadım yola sabunlu su döktüm anladılar kesti
    iyi etmişsin abi eline sağlık

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    apache demek doğru olmaz bence hıyarlar direk
    daha önce kaza yaptığı halde gidip bi daha aynısını yapabiliyorsa o çocukta....
    helal walla azraille baya bi akraba olurlar yakında...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi etmişsin abi eline sağlık
    gerçi bizde geçtiğimiz yola sabunlu su dökseler kızarız ama düşünce farkı diyelim

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    Ne oLursa oLsun hız yapılcak yer var yavas gidilmesi gereken yer var...

Arkadaşlarla bir kere gezerken ışıkta duruyoduk sol tarafımızda ford transit vardı yeşil yandı tam gaza bastık sol tarafdan cbf 150kullanan bi dangalak genc (19) yaşında transiti sollim geçim derken bizim arabanın önüne vurdu arabanın ustunden uctu zaten... motor dagıldı arabada da zarar vardı trafik polis en önemlisi orda hemen taksiye atlayıp hastaneye götürdük o arkadası yogun bakımda kaldı bi süre sonrasına karısmadık ama iyi oldugunu biliyorum...

[COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

Adı üzerinde apaçi bunlar.

tvs apache sahipleri duymasın

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen park dönüşü kızımla yürürken yanımdan bi tane 150'lik öyle bir hızla geçti ki , eğer ilerde dursaydı yakasına yapışıp ağzını burnunu kırardım.İşte böyleleri yüzünden motorcuların adı kötüye çıkıyo.Hepsi de 20 yaş civarı aklı bi karış havada serseriler.Sorsan ehliyet bile yoktur.Eğer canınız hız yapmak istiyosa şehir içinde yayalar arasında hız yapacağınıza çıkın yola kamyonlarla yarışın.Bi tane çocuğu altına alacağınıza girin bi kamyonun altına kurtulalım.Çok sinir oluyorum böylelerine.Geçenlerde bi tane arkadaşın annesini karşıdan karşıya geçerken komalık etmişti bi tane böyle serseri.Hem de ehliyeti yokmuş.
    o motorlarla otobanda nasıl hızlı gitme hissine kapılsınlarki
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Yazık.. Bir türlü normal davranış sergiliyemiyorlar..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Bizim mahallede de hızdan ziyade gürültü yapan iki zibidi peydah oldu. Delikanlı falan da değil bunlar, orta yaşı geçmişler. Altlarında yarış motoru, (reyzzzing demediğim için günaha giriyor muyum?) sırtlarında mont, dirseklerinde kask, mahalle içinde veriyorlar da veriyorlar ara gazı. Kafa beyin bırakmıyorlar. Bu kadar aleni ortaya konan bu kadar şiddetli bir ilgi çekme ihtiyacı ağır psikolojik rahatsızlıkla açıklanabilir ancak.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim mahallede de hızdan ziyade gürültü yapan iki zibidi peydah oldu. Delikanlı falan da değil bunlar, orta yaşı geçmişler. Altlarında yarış motoru, (reyzzzing demediğim için günaha giriyor muyum?) sırtlarında mont, dirseklerinde kask, mahalle içinde veriyorlar da veriyorlar ara gazı. Kafa beyin bırakmıyorlar. Bu kadar aleni ortaya konan bu kadar şiddetli bir ilgi çekme ihtiyacı ağır psikolojik rahatsızlıkla açıklanabilir ancak.
    cık pencereden kafalarına cam kül tablası at

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    çok basit.. kuruyorsun pencereye bi kamera sistemi.. bilgisayarına bağlıyorsun.. gece ses yapanı mı hızlı geçeni mi.. plakayı al ihbar et.. getirildiğinde ben de orada olmak istiyorum de.. zaten seni de çağırırlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:48 PM ----------

ben denedim. hatta bir ara tuğla ve kültablası falan da pervazda hazır ettim. ama sese uyanıp kalkıp pencereye koşana kadar uzaklaşıyor i.nenin çocukları

Süper bir fikir bence! Ama inşallah böyle insanları uyarmaya gerek kalmadan kendileri başlarına birşey gelmeden akıllanırlar. Gerçi tahsil cehaleti alır eşeklik baki kalır demiş atalarımız ama umuyorum ki böyle insanlar en kısa sürede islah olur!!!

Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok basit.. kuruyorsun pencereye bi kamera sistemi.. bilgisayarına bağlıyorsun.. gece ses yapanı mı hızlı geçeni mi.. plakayı al ihbar et.. getirildiğinde ben de orada olmak istiyorum de.. zaten seni de çağırırlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:48 PM ----------

ben denedim. hatta bir ara tuğla ve kültablası falan da pervazda hazır ettim. ama sese uyanıp kalkıp pencereye koşana kadar uzaklaşıyor i.nenin çocukları
    Yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar, çalışmalarının denetlenmesinden, karşı fikirler ortaya atılmasından ve tercihleri üzerinde münakaşa yapmaktan zevk alırlar.
    [I]- Mustafa Kemal ATATÜRK[/I]

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Aman ağalar, biz de gaza gelmeyelim. Kül tablası falan kafaya göze denk gelirse öldürür Allah korusun.

Bir keresinde bangır bangır müzik çalarak geçen bir arabaya elimdeki elmayı attıydım gerçi
    Tutturamadıydım ama. Ağaca takıldıydı.
    [B]J şimdi asker[/B]

Motosikleti
    yok
    2 kere çarpmış yine de akıllanmamış
    Life is what happens when you are busy making plans

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler