Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kross alırken yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Selamlar arkadaşlar...
    Öss nin geçmesiyle birlikte ben de motoruma kavuşma hayallerine bir adım daha yaklaştım
    Arkadaşlar trabzona gidicem büyük ihtimalle, ailemin korkusundan dolayı da kross motosiklet almayı planlıyorum...Bana 5000 liraya kadar (az biraz geçebilir) güzel kaliteli bir başlangıç motoru önerebilir misiniz?İlerde biraz daha kendime gelince bir büyüğünü almayı düşünüyorum.Bu arada boyum 1.73 kilom 65.
    Bir de bu krosslarda düz motosiklet kaskı taksak ilginç bir görüntü ortaya çıkar mı?
    son olarak bana önerebileceğiniz bir kask ve mont modeli var mı?
    Teşekkürler şimdiden okuyana yazana yazmayana okumayana
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Honda XL200 sanırım.Hem 200cc baslangıç için ideal.Uzun yolada gider.125lik alma çabuk sıkılabilirsin.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Yok
    hmm sağolun.
    Peki yamaha xt125 nasıl bir motor, alınır mı?
    facebook.com/kaskafa

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar...
    Öss nin geçmesiyle birlikte ben de motoruma kavuşma hayallerine bir adım daha yaklaştım
    Arkadaşlar trabzona gidicem büyük ihtimalle, ailemin korkusundan dolayı da kross motosiklet almayı planlıyorum...Bana 5000 liraya kadar (az biraz geçebilir) güzel kaliteli bir başlangıç motoru önerebilir misiniz?İlerde biraz daha kendime gelince bir büyüğünü almayı düşünüyorum.Bu arada boyum 1.73 kilom 65.
    Bir de bu krosslarda düz motosiklet kaskı taksak ilginç bir görüntü ortaya çıkar mı?
    son olarak bana önerebileceğiniz bir kask ve mont modeli var mı?
    Teşekkürler şimdiden okuyana yazana yazmayana okumayana
    Merhabalar. Öncelikle başlangıç motoru olarak kullanacaksanız, küçük hacimli ve hafif bir kross motosiklet tercih etmelisiniz. Muhtemelen 4 zamanlı olarak seçim yaparsanız, hem daha sakin bir makine kullanmış olursunuz, hemde kullanım acemiliklerine karşı daha ekonomik bir motorunuz olur. Zira kross motosikletleri, hafif olamalarına karşın, lastik yapısı, vites oranları ve kasa tasarımı nedeniyle ekonomik olamıyorlar. Professyonel bir makinede, hakimiyet sorunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca, oturum yönünden uzun mesafelerde yorucu olabilir. Ancak şehir trafiğindeki her türlü zorlu şartlarda kolayca kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz rakama Yamahanın XT 125 serisi (hatırladığım kadarı ile) ikinci el olarak hem size çok uygun hemde genç bir motosiklet sahibi olabilirsiniz.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı teknikhoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Öncelikle başlangıç motoru olarak kullanacaksanız, küçük hacimli ve hafif bir kross motosiklet tercih etmelisiniz. Muhtemelen 4 zamanlı olarak seçim yaparsanız, hem daha sakin bir makine kullanmış olursunuz, hemde kullanım acemiliklerine karşı daha ekonomik bir motorunuz olur. Zira kross motosikletleri, hafif olamalarına karşın, lastik yapısı, vites oranları ve kasa tasarımı nedeniyle ekonomik olamıyorlar. Professyonel bir makinede, hakimiyet sorunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca, oturum yönünden uzun mesafelerde yorucu olabilir. Ancak şehir trafiğindeki her türlü zorlu şartlarda kolayca kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz rakama Yamahanın XT 125 serisi (hatırladığım kadarı ile) ikinci el olarak hem size çok uygun hemde genç bir motosiklet sahibi olabilirsiniz.
    çok teşekkür ederim elinize sağlık
    facebook.com/kaskafa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler