Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda VTR 250 Geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha arkadaslar motor HONDA SONUCTA ama fıyat olarak gercekten 10 bın cıvarı olursaaaaa ıste ozaman cbf 250 satısları artar cunkı onu alamayan ınsanlar dırek cbfe yonelır dıye dusunuyorum yanlısım varmı ?

Kişisel görüşüm cbf 250 satışlarını etkilemez. Zaten artık üretilmeyen bir model ve ortada yeni bir arz olmadığı sürece talebin artması çok önemli olmasa gerek... Göreceğiz bakalım. Naked tarzım olmamasına rağmen fiyatını çok merak ediyorum.
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Fiyatı uygun olursa güzel olur...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Fiyat sanırım 5 haneli olacak 00.000 Artık baştaki rakamı biliyoruz demektir asıl bileceğimiz ikinci hanedeki rakam. Hiç heyecanlanmadım çunkü bugun bizim motorcunun kapısında yatan kuzu bile bu mototorla kıyaslanmaz 2005 model Fazer a 10.000 dedi motorcu O rakamı dakika düşünmem fazer a veririm.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Ulen bu haber gt250r aldıktan sonra mı verilir.Aynı 30 beygirlik motor ama bu honda

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    8.500---9.000 lira aralığında satılması lazım...

buradan honda Türkiyeye sesleniyorum toplu alım indirimi varmı

7000 tl sayarsanız MT olarak 50 tane alalım

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı M'ARRENTZIEH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel görüşüm cbf 250 satışlarını etkilemez. Zaten artık üretilmeyen bir model ve ortada yeni bir arz olmadığı sürece talebin artması çok önemli olmasa gerek... Göreceğiz bakalım. Naked tarzım olmamasına rağmen fiyatını çok merak ediyorum.
    sıfırı uretılmıyo olabılır ama cbf 250 tutulan bı motor ınsanlar bu makınayı alamadıgı zaman 250 cc ye en uygun hangı motor varsa onu alır mesela naked olarak dıyorum , ybr 250,cbf 250 gıbı

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    mt ye 50 ad. beleş verilmesi lazzım bizde cekilişle dagıtırız
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

en azından lansman fiyatı olarak 8500-9000 TL gibi fiyatla girerlerse alıcısı olur.
    ama 10.000 lira üzeri bu motora bilinçli insan asla para vermez, Türkiye genelinde yılda 15 tane satarsa honda öpüp başına koysun..

Motosikleti
    VFR-800
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sessiz olun arkadaşlar adamlar bizim steyi takıp edıyorlar .Tahmini fiyatlarınızı düşük tutun piyasa nabzını yokluyorlar.benım tahmınım 5 bın lırayı gecmez
    arkadaşım sana katılıyorm... fakat bu motora ne topcase nede sidecase takılır, rüzgarlık bile hoş durmazz.. farları klasik..

gönlümden 5.5 koptuu
    [COLOR="Red"][B]V[/B][COLOR="Black"]e[/COLOR] [B]F[/B][COLOR="Black"]ark[/COLOR] [B]R[/B][COLOR="Black"]üya 'da[/COLOR][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Bu da tanıtım videosu :

http://www.youtube.com/watch?v=vyvJOqrZpME

Bu video en başta varmış pardon..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Şunu 8000-9000 aralığında yapalım, hem sürümden kazanalım hem de rakipleri bitirelim tarzında kafası çalışan bir adam var mı Honda Türkiye'de merak ediyorum...Bence yok.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Harikaaaaaaaaaaa bir motorrrrrrr...

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ya ne yaptınız ya 13 lira fiyatmı olur, gider xj 6 alırım 16.500 e, 7000 olsun, bizim olsun.

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    cizgileri ducati monster çok benzerlik taşıyo ama yinede güzel motor çok kaslı değil iri yarı bir insanın altında biraz tuhaf durabilr yinede gerçeğini görmek lazım genel olarak iyi yanlız
    fiyat o çok alangirli bir mevzu 10binden aşşağı lomaz o allahın emri ama tutupta 12
    yaparlarsa yuh derim 11 bin civarı 99 model ve üstü çok temiz monster alınır buna verilmez o paralar.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    8000-9000 TL arasında olursa motordan anlayan çok insana satarlar. 14-15 olursa da motordan anlamayan daha çok insan(!)a satabilirler, ayrı konu
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı BHTYR_VFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sana katılıyorm... fakat bu motora ne topcase nede sidecase takılır, rüzgarlık bile hoş durmazz.. farları klasik..

gönlümden 5.5 koptuu
    bendende hadi 6.000 olsun başka yok ama.honda duy sesimizi
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Bizim yollarımıza cevap veren KLE500 7.000tl arkadaşlar. Honda Türkiye'nin biraz bir piyasa araştırması yapmış olmasını ümit ederim. Hele ki motosiklet sevdalısı arkadaşlar çin motosikleti ile büyük tecrubeler edindikten sonra artık çok doğru kararlar verebilecek durumdalar.
    Kartallar yalnız uçar...

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    honda servisinde çalışan bir arkadaşımda bu modelle ilgileniyordu hatta epey araştırma yapmış bu konuda. motorun geçmişi var 80 li yıllara dayanmakta. ayrıca fiyatının 10000 tl nin altında olacagını söylemişti. ayrıca honda diger markalara göre pahalı degildir arkadaşlar. bugün diger markaların 600 lügünün fiyatına 10000lik alısınız. model ürkiyeye yeni giriş yapacagı için fiyat konusunda uçmazlar. belli bir satış adedini yakalamayı beklerler. tanıtımını fuarda yaparlar. vede oldukça cazip fiyattan müşteri listesi hazırlarlar.

gelelim motosikletin dizayn ve performansına. 250 cc için gayet başaılı bir motor. v motor olması bu tarz bir makina için oldukça cezbedici bir görünüm katmakta. tasarımın monstere benzedigi dogru amam zaten dünyadaki büütün motosikletler birbirine az yada çok benzerler. şahsen monstere aşık olan arkadaşlar kusura bakmasın oldukça kaba bir deposu var vtr onun yanında oldukça estetik. bence 7500-9000 arası çok satar bu alet.

bekleyelim görelim

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    gelmez bu da gelmez bunada uyduracakları yalanda hazır turkiye emisyonlarına yani kriterrlerine uymuyacağı mtr ve egzos çıkş oranı orantısız kalıyomuş oyle diyor honda yetkilileriii gelrsede epey oynama yaparlar oda fyt arttrr biz gene kara kara dşünruz ne alsak dıyeee
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler