Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda VTR 250 Geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Ben de bunu bekliyodum.İnşallah 10.000 TL'yi geçmez fiyatı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWT
    Tahminim 12bin olur
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Güzel bir motora benziyor gerçekten. 10.000 TL üzeri olması muhtemel. Benim merak ettiğim acaba buna "Honda vergisi" ni de ekleyip 14.000-15.000 lira gibi bir fiyat çıkarırlar mı acaba karşımıza
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

Vallahi 10.bini geçmesin falan demişsinizde en az 12bin isterler ama 15.bin ve yukarı olursa kim alır 15milyara o motoru arkadaş gider temiz bir 600lük makine alırsın.

Güzel, inşallah fiyatı da güzel olur

nankör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde gözlem altına aldığım bir model.Teknik özellikleri olarak bence güzel.Arka sele biraz küçük ve arka stopları beyenmedim.

Fiyat tahmini 13.000-15.000 arası

helal olsun .........................
    korelinin 10000 tl olduğu piyasada normal .

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Yaw gene İtalyanlar dan model çalmışlar ayıp yaw Monster vardı zaten buda kardeşimi olucakmış
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hakettiği fiyat: 8000-9000 TL arası. Honda Türkiye'nin çekeceği fiyat: En az 12000 TL. Geçmiş olsun. Alanlara da şimdiden keyifli sürüşler.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıyorum başlıkları sonradan kimse açmaya yorulmasın:

Vtr mi geçer Cbf mi?
    Vtr mi tokatlar Zx250 mi?
    Yokuş aşağı Cbr125 mi geçer Vtr mi?
    Rx King mi Vtr mi?

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Temmuzun 1 inde cbf 250 enjeksiyonlu beklenirken bu sürpriz oldu...fiyat aralığı 10500/12000...sonra demedi demeyin bu bilgileri kenara not edin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    Yahu bu motor Monster'ın aynısı kim niye alsın ki ... Honda dediğin kendi dizaynı nı çizer o şekilde piyasaya sunar ...
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bu motora 10 bin lıra verilmez o fıyata getirirlerse kımsede almaz ,10 11 12 milyara temiz 600 cc motorlar dururken kıcıkırık bu 250cc leri napcaksınki yazık günah paraya,250 cc motora 6-7bin tl den fazla para vermek hiç mantıklı degil...250cc gecis cc si ve kısa sürede sıkılır ınsan cunku 125lık motordan agım şahım bir farkı yok kullandıgım icin biliyorum.İmkanım olsa 250cc den baslardım ama ilk motora yazık o kadar paraya..500cc bir naked en mantıklısı 125 ten geciş için...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motora 10 bin lıra verilmez o fıyata getirirlerse kımsede almaz ,10 11 12 milyara temiz 600 cc motorlar dururken kıcıkırık bu 250cc leri napcaksınki yazık günah paraya,250 cc motora 6-7bin tl den fazla para vermek hiç mantıklı degil...250cc gecis cc si ve kısa sürede sıkılır ınsan cunku 125lık motordan agım şahım bir farkı yok kullandıgım icin biliyorum.İmkanım olsa 250cc den baslardım ama ilk motora yazık o kadar paraya..500cc bir naked en mantıklısı 125 ten geciş için...
    Yanılıyorsun bu motor 32beygir su soğutma enjeksiyon var daha ne olsun v2motor var arka fren disk. 125lik ybr'nin yapaağı hız 100-110da kesilirken bu motor 150ye kadar uzar gider Türkiye şartlarına uygun bir motor hem 600lük gibi araba gibide yakmaz hemde gerektiğinde basar gider kimse durduramaz. Hem 10.binlira 11binlira olursada gayet iyi bir rakam ybr250 9milyarda ne oluyor arka fren disk değil 20beygir performansı düşük. Yani honda yanından gazlarken ybr250 sakin sakin gider bence süper bir motor hyosung 250comete rakip olur fiyatı iyi olursa süper olur.

Ybr250'yi örnek vermemin sebebi piyasadaki kaliteli bir motosiklet olup sıfırının halen üretilmesi.

M'ARRENTZIEH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked - Kuba STR250
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçiş cc'si ne demek ki.... Kim nereye geçiyor anlamadım. Kimse parça kalitesini, dayanıklılığını, kullanıcı beklentisini vs. sorgulamıyor. Herkeste bi cc'ye göre kıyaslama mantığı.... Kimsede kaliteli motora nasil bineriz diye bi merak yok. Herkes ss kullanıcısı zaten. Ne bu oyun campaigni mi? 125'likten başlıyosunuz Goldwing 1800'lükte oyunu sıfırlatmış mı oluyorsunuz?

Elbette bir cevabın vardır ama başlığı amacından saptırmamak adına bundan fazla bir şey yazmayacağım. Ben bunu her yerde söylüyorum ve ülkemde malesef bi motoru sadece motor hacmine göre kıyaslayan mantığı gördükçe çok üzülüyorum eski mesajlarımda da bunu görebilirsin
    www.dersverilir.net/cagriakkoc----> Ankara'da ÖSS ve SBS hazırlık öğrencilerine özel Matematik ve Geometri dersleri verilir.
    msn:cagriakkoc@orphaned-land.net

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    süpermiş inşallah ağustosta falan gelir , seçeneklerim arasına aldım :D
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıyorum başlıkları sonradan kimse açmaya yorulmasın:

Vtr mi geçer Cbf mi?
    Vtr mi tokatlar Zx250 mi?
    Yokuş aşağı Cbr125 mi geçer Vtr mi?
    Rx King mi Vtr mi?

Hoşgeldin leyyyynnn
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Alıntı M'ARRENTZIEH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçiş cc'si ne demek ki.... Kim nereye geçiyor anlamadım. Kimse parça kalitesini, dayanıklılığını, kullanıcı beklentisini vs. sorgulamıyor. Herkeste bi cc'ye göre kıyaslama mantığı.... Kimsede kaliteli motora nasil bineriz diye bi merak yok. Herkes ss kullanıcısı zaten. Ne bu oyun campaigni mi? 125'likten başlıyosunuz Goldwing 1800'lükte oyunu sıfırlatmış mı oluyorsunuz?

Elbette bir cevabın vardır ama başlığı amacından saptırmamak adına bundan fazla bir şey yazmayacağım. Ben bunu her yerde söylüyorum ve ülkemde malesef bi motoru sadece motor hacmine göre kıyaslayan mantığı gördükçe çok üzülüyorum eski mesajlarımda da bunu görebilirsin
    Kesinlikle katılıyorum insan kendi ihtiyacını karşılayacak kalitesine güvendiği bir motosikleti alır paşalar gibi senelerce kullanır ama bizim insanız anladığım kadarı ile doyumsuz okuduklarımda hep şöyle diyor 125ille başla zaten 2 ay sonra sana o yetmez 250alırsın 2çel bir tane temiz sonra alırsın 600lük....... bunedir arkadaş bizim bu kadar doyumsuzmuyuz cc'ye göre seçim bence çok saçma böyle bir yazı varmı moderatörleriden birinin bulan koysun.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum insan kendi ihtiyacını karşılayacak kalitesine güvendiği bir motosikleti alır paşalar gibi senelerce kullanır ama bizim insanız anladığım kadarı ile doyumsuz okuduklarımda hep şöyle diyor 125ille başla zaten 2 ay sonra sana o yetmez 250alırsın 2çel bir tane temiz sonra alırsın 600lük....... bunedir arkadaş bizim bu kadar doyumsuzmuyuz cc'ye göre seçim bence çok saçma böyle bir yazı varmı moderatörleriden birinin bulan koysun.

gökhan önce bir motorun olsun kullanmaya basla sonra söliceklerini söle, zorla konudan saptırıp ınsana zorla mesaj yazdırtıyorsunuz..bana 125 yetmıyor 250 de yetmıyor bu ulkede 500 600 cc altı uzun yol kaldırmaz ok..basınca motorun gitmesi kacması lazım trafikte saygı görmen lazım ustune cıkmamaları lazım sıkıstırdıkları zaman kacman lazım bunlar dusuk cclerde olmuyor gazı actıgın zaman anlarsın...ben 125 ccye bınıyorum sıkayetımde yok 70-80 le tin tin gezmeyide seviyorum en güzel olan şey motora binmek ayriyetten kalın teker ve 4 silindir sesinede hastayım o yuzdende kesmiyor...ayrıca motora ulasım aracı olarak degil hobi olarak biniyorum ona ragmen ybr125 motorumu cok seviyorum...uzatmayalım bu konuları hic geregi yok ok
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    sessiz olun arkadaşlar adamlar bizim steyi takıp edıyorlar .Tahmini fiyatlarınızı düşük tutun piyasa nabzını yokluyorlar.benım tahmınım 5 bın lırayı gecmez

crazy_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    vallaha arkadaslar motor HONDA SONUCTA ama fıyat olarak gercekten 10 bın cıvarı olursaaaaa ıste ozaman cbf 250 satısları artar cunkı onu alamayan ınsanlar dırek cbfe yonelır dıye dusunuyorum yanlısım varmı ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler