Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rialli acil yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    arkadaşlar seyhan 125t motoruma ön jant alıcam,bu ..rialli.com.. ne kadar güvenilir bi site alış veriş yapan varmı,fiatları yarıyarıya düşük ne yapsam karar veremedim bi el atında beraber karar verelim..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    konu hortlamış olacak hemde epeylik bi konu tekrar açıp forum kirlensin istemedm.. ama bende aynı dertten kara kara düşünüyorum fiyatları uygun gldi ama güvenilirmi ? varmı alışveriş yapan?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    emre diye bir arkadaşım sürekli oradan parça alıyordu...
    sıkıntısız zahmetsiz eline ulaşıyordu siparişleri...
    2 senelik bir site...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    stok durumunu sorarak almanı tavsiye ederim. Ben bi far sordum angel halkası olan angel in ne renk yandığını telefona bakan arkadaş bilemedi. sen satın alıyorsun onlar getittirip açmadan sana yolluyor yani..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    3 kez alışveriş yaptım hiçbirinde sıkıntı olmadı güvenilir site fiyatları da piyasaya göre uygundur
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Rialli yollar siparisini merak etme bende gecen sene bisiler almistim eski canavarima skinti olmadi ne istedigini duzgunce belirtirsen Sorun cikmaz diye dusunuyorum

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bir kaç kez alışveriş yaptım. site güvenilir. ama bazı parçalar piyasadakilerden çok aşağı kalitede, bazıları ise piyasadakilerden üst kalitede. yani bunu göz önünde bulundurarak alışveriş yapın.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Rialli sağlam bir firmadı arkadaşlar...fiyatlarıda uygun....parçalar yan sanayinin de yan sanayisi bildiğiniz üzere...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. Ben Karbüratör contası ve hava filtresinin kutusunu alacağım zaten.

Çok yardımcı oldu yorumlarınız, bakalım mesaj attım stokta varsa almayı planlıyorum.Daha önce internetten alışveriş yaptım gittigidiyor'dan falan ama burdan sorun çıkarmı diye size sormak istedim İnşallah sorunsuz bir alışveriş olur.

Ben de hiç olumsuz bir durum görmedim Rialli'de.Fiyatları ise söylememe gerek yok.Ya acaba cbf ve ybr için olan mercek ve angel far takımını alıp kullanan var mı?Yakışıklı gibi.

Motosikleti
    ben bugün mesaj falana attım adamlar güzelce ve hızlıca geri döndüler posta çeki veya havaleyle ödeme yapılıyormuş kredi kartıyla yaptım ama hiç bunlarla alışveriş yapmadım araştırmam lazım onlar nasıl yapılıyosa belki mantıklı gelir. Çünkü kredi kartım yok.
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    Dün akşam siparişlerimi vermiştim, bugünde iş bankası bankamatiğinden havale yaptım ilk kez yaptığım için benim içinde tecrübe oldu bu

Hesap için 4 Tl aldılar bankamatikten yanlışlıkla adamın hesabınada 4 tl fazla geçirmişiz. O kadar malzeme aldık artık görmezden gelelim onuda derken arkadaş 2 tane buji atmış 4 tl tamamlamak için işte bu güven meselesi..

Şimdilik sitelerinde gönderildi diyor elimize ulaşsın bi inceleyelim bakalm memnun kalırız umarım. Tank pad hava fitresi benzin süzeği falan aldım. Bulunmaz denilen karbüratör hava filtresi borusunuda buldum ve komple bana hava filtresini satmak isteyen bazı satıcılar gibi değildi arkadaş düzgünce makul fiyattan aldık.

plastik parça sonuçta hava geçecek yan sanayinin yan sanayisi olsa ne yazar Benim fikrim yani bu.

Gelsin kargo resim vs eklerim. Gene detaylı bilgi veririm..

Güzel olmuş..Ben de xenon almak istiyorum.Kullanan var mı bu sitedeki xenonu?

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün okuldan eve geldim yani öyle bi geznmeye. özlemişim memleketimi motosikletimi toplim parçalar gelmişken dedim karbüratörü ve hava filtresi boğazını taktım depoyla biraz temizlik cart curt derken sinyal ampüllerimi değiştirdim vida civata ne varsa tek tek sıktım buji değiştirdim...

Neyse yeter bu kadar şamata

Şimdi soruma gelelimmm .. Ben motosikletimi kullanırken lastiğin her turunda şıkır , şıkır ,şıkır diye bir ses vardı hızlanınca seste hızlanıyor vs vs ..

Bende ön lastiği söktüm fren balatalarının olduğu o mekanizmayı incelerken(ismini bilmiyorum, bilen bir zahmet söylesin ) şıkırdayan parçanın fren balatası olduğunu gördüm oynatınca şak diye düştü balataların biri :( Pazartesi okuluma geri dönmem gerekiyo onun için acilinden o mekanızmanın ismini bulmam lazım tamir etmeye çalışcam olmazsa netten bakıp olmazsa spariş vericem bi ara ..

Şimdi cevaplarınızı bekliyorum .. Biliyorum çok soru soruyorum ama işte .. :(:(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler