Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Artık bu olaylara ÖNLEM bulmak lazım. Herkes baksın...

Motovento
    REKLAM ALANI
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    ben ne düşündüğümü burada yazamıyacam bu sefer... hafifleterek deniyorum; yapılacak şey olabilecek en ağır ve ibretlik cezaların uygulanmasıdır. el mi kesilir, kafa mı koparılır bilmem ; ama benim elime geçerse böyle bir .........çocuğu yaşam belirtilerini kaybedeceği kesin.
    otopark ve kasko diyen arkadaşlar haklı aslında ama bu kadar ekstra masrafa girmek zorunda mıyız yani???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Bizleri uyarıp önlem almamıza yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    kilit + kilit + kilit lazım
    anca öyle caydırıcı olur
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında en başından şunu düşünmemiz lazım.. motorlarımızı korumaya yerimiz yoksa komşularımızın garajı falanda yok mu? Ortak kullanabilirsiniz pekala. ayrıca size Yakın karakol falan varsa o tip güvenli 24 saat çalışan yerlerede konulabilir diye düşünüyorum
    selam Özer nasılsın

İstanbul'da komşuluklar sizin oralardaki gibi değil kardeşim ,

burda adamın garajı müsait bile olsa almaz senin motorunu ,banane len senin motorundar der

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek muhterem saygı değer emniyetimizin motosiklet hırsızlarını bisiklet hırsızlarıyla aynı kefeye koymasının sonucu bukadar yogun çalıntı olayı yaşatıyor..ben bile istedğim zaman bir sürü motosiklet hırsızı yakalayabilirm.adamlar internette satıyorlar motorun grenajını ön takımı aka taımı lastik jant motor kapagı blogu zinciri vs bir sürü çıkma parça toplasan motor çıkıyor zaten yani aşıkar çalıntı oldugu.o adamla geç irtibata birşey satın al sonra takibe al yakala bukadar basit..de bizim emniyet görevlileri ça çorba içmekten vakit bulamazlar yazık sonra kim gidip kaçak kumar oynatan kahvehanelerin önünde 5 dk bekleyip harçlık alıp gidip çorba içecek onlarada hak vermek lazım
    +1
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    canım kardeşim hassas Selçuğum inan senin kadar bende üzülüyorum emeklere yazık oluyor bir hain gelip çalıp gidiyor ...ama sende bende polis çocuğuyuz...pederler polis...bu konuda emniyet birşey yapmıyor canım kardeşim...hatta benim hanımın amcası hırsızlık büroda görevli ama bana bile faydası olmaz o kadar acziyet söz konusu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek çözüm kasko + ücretli otopark
    motor 5.000 tl kasko senelik 600 tl peki nasıl olucak bu koskocaman araba 1000 tl kasko parası.yapsınlar uygun bir fiyat yaptıralım kasko.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklısın mete abim. Allah yardımcımız olsun nediyim...

Motosikleti
    :"/
    Nasıl olsa hırsıza kilit dayanmaz deyip hiç bir koruma onlemi almamak olmaz en azından bir zincir-kilit takımı+disk kilidi (abus onguard krptonite vs gibi markalardan) bulundurmak lazım dışarda bırakılmak zorunda kalan motosikletler için...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 5.000 tl kasko senelik 600 tl peki nasıl olucak bu koskocaman araba 1000 tl kasko parası.yapsınlar uygun bir fiyat yaptıralım kasko.
    çalınma olasılığı daha fazla olan bir şey için sen ucuz fiyat çekebilirmisin çekersen nasıl firmanın döner çarkını çevirebilecekmisin birazda bu açıdan bakmak lasım

motosiklet alırken kasko masrafınıda göz önünde bulundurmak şart artık bence
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aklına gelen bütün önlemleri alacaksın, ve gözünden uzakta olmayacak.ben evin içinde dahi kilitlerim, ve üzerini mutlaka brandasıyla kapatırım
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklına gelen bütün önlemleri alacaksın, ve gözünden uzakta olmayacak.ben evin içinde dahi kilitlerim, ve üzerini mutlaka brandasıyla kapatırım
    haklısın arkadaşım ek olarak

başına Koycan bi tane azılı Alman Kurt köpeğini bak bakalım yaklaşabiliyormu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler