Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki RF 600'ü nasıl bilirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    bu motoru yakından gördüm ve 1 kez deneme şansım oldu ,l,ucas arkadaşımıza katıldığımı söyleyemem motor resimlerden daha güzel,gürültülü bir çalışma sistemi var eski teknolojiye bağlı olarak gaza tepkisi çok iyi fakat vites geçişlerinin sert olduğunu söyleyebilirim.Bahsettiğim motor 1993 model geçmişte bu motorla ilgili bir konu açıp almaya niyetlenmiştim fakat 93 model olması beni soğuttu
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madcobra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 DR-Z 400 SM
    Bu konu 2009 yazında açılmış ama yeni rastladım ve bi şeyler yazmak istedim, Bende 96 model civciv sarısı vardı (RF600) 1 sene kullandım. Sürekli buji yakıyodu, 2-3 günde bir buji değiştirmekten delirdim senkron ayarı yaptırdıktan sonra buji problemi çözüldü ilk sahibinden almıştım makinası hiç açılmamıştı performansı o yaşta bir makinaya göre gayet tatmin ediciydi ve bi o kadar da yakıtı düşüktü, son olarak debriyaj tasını dağıttı ve bulana kadar göbeğimiz çatladı tabiri caizse Denizli'de hurdaya ayrılmış bir Rf bulduk ondan debriyaj tasını ve balatalarını komple aldık, topladıktan sonra hemen sattım, Sattığım arkadaşta 1 ay sonra motor kol çıkardı Şuan bu motor Ankara'da ve üzerine Gsx-R 750 motoru yerleştirmişler halen Ankara'da kullanılmakta,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:16 ----------

Bu da bi hatıra kaldı;

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Konuyu Toplam 4 Üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    Whitehair, Muharrem1, Carl Gustav, redlion999

Belki profesyonel bir kullanan vardırda yorum yapabilir (Carl Gustav)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler