Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Forumda aynı durum bir kaç kişinin başına gelmiş lütfen yardım edermisiniz ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlarım teşekkür ederim ilginizden dolayı. Sanırım en iyisi iptalidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Güvendiğiniz bir akrabanıza motorun değeri kadar borç almış gibi senet düzenleyin sizi ödemedi diye icraya versin motoru gören polis motorun ruhsatında haciz var diyip direk motoru bağlarlar )
    Denemiş yöntemdir ancak tanıdık bir avukat ve çok güvenilir bir akraba veya dost olmadan yapmanızı tavsiye etmem

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    karakola git durumu anlat onlar gerekeni yapacaktır. dogrusu neyse onu anlat merak etme sana bişe olmaz. olan şu anda motor kimdeyse ona olur. ya alır motoru üzerine yada yada mezarlıga hurdaya ayırılar

Öncelikle geçmiş olsun,
    Bisiklet değilki bu, noterden satışı yapmadan en yakın arkadaşınız,dostunuz,hatta akrabanız olsa dahi kimseye verilmemeli.Ruhsat sizin üzerinize bir kazaya karışsa mahkemede siz yargılanırsınız vermeseydin der hakim, benim başıma gelmedi ama gelen arkadaşlar var yazdıklarıma sakın kızmayın kim olursa olsun ister satma amaçlı isterse şuraya gidiyim geleyim diye kimselere vermeyin noterden satış işlemlerini de yapmadan asla motoru teslim etmeyin satış işlemleri bitsin imzanızı atın ondan sonra teslim edin yoksa başınız ağrıyabilir naçizane fikrim bunlar....
    Saygılar...

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    imzaladıgınız kagıtlar elinizde kalsın derim ben tam olarak yasayı bilmiyorum ama 50 cc motorun vergisi yok bunun için size bi zararı olmaz kanaatindeyim. vergi olayı yok ama baska türlü masraf acarmı onu bilmiyorum.

3. Sahibi 61 TL ceza yemiş cezası bana geldi ceza kağıdını ödeyin diye onlara gönderdim )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:25 PM ----------

bu yerdemi bilemem ama korktu bildiğim kadarı ile telefonunu kapatmış artık ulaşılmıyor sanırım plakası ve ruhsatınıda motordan çıkarmış olmalıdır....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler