Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yamaha Ybr 125 city 2009 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Arkadaşlar Uzun Bir Bekleyiş Sonunda Bu Yaz A2 Ehliyetimi Alacağım Allah'ın İzni İle Ehliyeti Aldıktan sonrada Ybr125 city Almayı Düşünüyorum İnternette Biraz Araştırma Yaptım Ve Şu An için 2 Şirket Buldum
    biri NebiOğulları Motorsiklet
    diğeri uyun Motor Ltd Şirketi
    Fiyatları Uygun Veriyorlar Hangi Şirket Daha uygun Sizce Hangisini Önerirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    ehliyetin hayırlı olsun adaş.
    benim bildiğim nebioğulları var sadece onu duydum(net ortamında)
    diğerini bilmiyorum hiç duymadımda zaten denizlideyim

şimdiden hayırlı olsun ybr en.
    20

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    nebiogulları uygun bence manavgatta ndr motor ötv indirirmli halini 3900 e verdigi halde nebiogullarında beldeyamanın site fiyatına diger dediginiz firmayı tanımıyorum.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    2009 city ler ankarada anhatar teslim 3500 tl 12 taksit bu fıyattan fazla odeme bence
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Motoliz kampanya yapmış

3.590.00 TL yerine 3.375.00

http://www.motoliz.com/index.php?p=s...181&k_id=0&kn=

Bi bak derim ;)

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoliz kampanya yapmış

3.590.00 TL yerine 3.375.00

http://www.motoliz.com/index.php?p=s...181&k_id=0&kn=

Bi bak derim ;)
    kampanyadan haberim var ama site babamın güvenini sağlayamadı :D

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 city ler ankarada anhatar teslim 3500 tl 12 taksit bu fıyattan fazla odeme bence
    aslında tarsustan alsam bnm için daha iyi olur çünkü tarsusta yaşıyorum ankaradan alsam 06 plaka çıkacak tarsusta tekrar plaka işlemleri ek masraf etmek saçma olur ama tarsustada fiyatrlar uçukmuş biraz
    gerçi internet üzerinden alırsam mecburen bu şekilde olacak yada geçici plaka alıp tarsusta işlemleri başlatma gibi bir şansımız oluyorsa o şekilde yapabilirim ama tercihim yakın olmasından dolayı antalyadır nebioğulları güvenilirmi

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiden hayırlı olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Hayırlısı olsun...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Dün Babamla Konuştum Ehliyetini Al Motorunu Çekim Altına Dedi Yakında Aranıza Bir Motorcu Daha Katılacak

Motosikleti
    yok
    inşallah...

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Hayırlı olsun kardeş.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Birde Kandırabilsem Babamı Özel Plaka Alacam Ama Kanacağını Sanmam özel plaka vergileri hakkında bilgisi olan varmı ?

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum. 2006 ybr 125 im var stop etme problemi sizde de var mı? Bu bizim kaderimiz mi yoksa? Fethiye deki servise götürdüm kalbratörden kaynaklandığını ve normal olduğunu söyledi. Bu konuda sadece 2004 modellerde sorun yokmuş. Paylaşımınızı bekliyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    birde kandırabilsem Babamı Özel Plaka Alacam Ama Kanacağını Sanmam özel plaka vergileri hakkında bilgisi olan varmı ?
    aslında tarsustan alsam bnm için daha iyi olur çünkü tarsusta yaşıyorum ankaradan alsam 06 plaka çıkacak tarsusta tekrar plaka işlemleri ek masraf etmek saçma olur ama tarsustada fiyatrlar uçukmuş biraz
    gerçi internet üzerinden alırsam mecburen bu şekilde olacak yada geçici plaka alıp tarsusta işlemleri başlatma gibi bir şansımız oluyorsa o şekilde yapabilirim ama tercihim yakın olmasından dolayı antalyadır nebioğulları güvenilirmi Diğer Üye Arkadaşlar Şu Anda Sizin yaşadığınız bölgede fiyatları nasıl ybrlerin bilgi verebilirmisiniz

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    arkadaşım bence özel plaka falan abartmaya gerek yok üstüne binince görmüyosun zaten ankarada 3500 12 taksit eger alacagın yerde bu fiyatın 300 400 üstüyse gel ankaradan al
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı umut2738 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bence özel plaka falan abartmaya gerek yok üstüne binince görmüyosun zaten ankarada 3500 12 taksit eger alacagın yerde bu fiyatın 300 400 üstüyse gel ankaradan al
    özel plaka benim hep hayalimdi 33 YBR 125 olcak Motoru Bu Kodla Tanıcaklar Ama Yaptığım Araştırma Sonucu Maddi Durumları Göz Önünde Bulundurarak 1 Ybr Fiyatı Plaka İçin Veremem :D Burda Fiyat En Son Sorduğumda 3,800 çekmişti Zam Gelmeden Önce Ondan Sonra Tekrar Gitmedim Dışarıdan Ucuz Bir Yerden Almak Benimde Aklımda Ama Dediğim Gibi Plaka İşleri Nasıl Olacak Geçici Plaka Verme İhtimalleri Varmı Geçiciyle Tarsusa Kadar Gelip Tarsusta İşlemleri Başlatmak Gibi Bİr Şansımız Olacakmı Birde Ankara Tarsus Nerden Baksan 350-400 Km Var 0 Km Motor İçin Daha İlk Marştan İtibaren Bu Kadar Yol Yapmak İyi Olurmu Oda Tartışılır Yani

merhaba,ben de ybr 125 modeli almayı düşünüyorum genelde 3770 tl bayi fiyatı var, ankarada 3500 tlye 12 taksit nerde var acaba adres verebilirmisiniz? teşekkürler.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bende yeni aldım 1 ay fln oldu city vardı o zaman yuvarlak kafa aldım 3 200 e aldım.Ruhsatada 2009 geçdi.
    HONDA

Motosikleti
    NX4 FALCON
    Alıntı kcotur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar siteye yeni üye oldum. 2006 ybr 125 im var stop etme problemi sizde de var mı? Bu bizim kaderimiz mi yoksa? Fethiye deki servise götürdüm kalbratörden kaynaklandığını ve normal olduğunu söyledi. Bu konuda sadece 2004 modellerde sorun yokmuş. Paylaşımınızı bekliyorum.
    öyle bi problem yok kardeşim. Bende de ybr var 2006 model.
    Bizim arkadaşlar da da ybr çok hatta babamda 2001 model var belki şeklini bile görmemişsindir.. Yıllardır tanıdığım bir motor yani..
    Gelelim senin problemine. Evet karbüratörden kaynaklanıyor.. Karbüratörün alt kısmında bir haznesi var, zamanla pislik ve depodaki terlemeden oluşan su orda birikiyor. Ve bu sıkıntıyı yapıyor karbüratörün sol alt tarafında bir vida var onu aç pis benzin boşalacak biraz akıttıktan sonra kapat. Hava filtresini değiştir. Birde hava ayarı yapabilsen çok güzel olur. Eğer anlayan arkadaşın varsa ona yaptır. Eğer yoksa karbüratörün en alt kısmında görünmeyem bir vida daha var yukarı doğru dik şekilde duruyor. Ayar vidası o. Sonuna kadar sık sonra iki yada ikibuçuk tur aç. Ortalama ayarı orda. Sonrasında rölanti değişebilir. Rölanti ayarı da yapacaksın. Rölanti için en güzeli 1200devir. Bunları yapabilirsen düzeleceğini düşünüyorum..
    Bu arada pis benzini akıtırken motorun fazla sıcak olmasın ne olur ne olmaz egsoza falan gider allah korusun..
    NX4

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı firatcecen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,ben de ybr 125 modeli almayı düşünüyorum genelde 3770 tl bayi fiyatı var, ankarada 3500 tlye 12 taksit nerde var acaba adres verebilirmisiniz? teşekkürler.

beldeyamanın kendi belirlediği fiyat 3760 tl plaka ruhsat hariç onun haricinde fiyat bayiye göre değişebiliyor 3600 tlye verende var 3950 tlye verende var araştırıp sana en uygun olanı bulmalısın
    Güncel Fiyat Listesi İçin Tıklayınız

araştırmalarım sonucunda bulduğum bir kaç fiyat

YBR 125 CITY 3.599 tl
    YBR 125 City 3400 TL
    Ybr 125 City 3650 TL

3500 Tl Ybr 125 City

daha 650 km kullanılmış ybr city 2950 tl
    Araştırmalarım Sonucu Bu Fiyatları Buldum Umarım Sana Yardımcı Olur
    www.sahildenturkiye.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler