Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

atv seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilker48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar uzun bir süre sonrasında atv almaya karar verdim lakin markalar arasında kararsızım öncelikle butcem 150 lik veya 180 liğe yetiyor , 2-3 marka var sıfır Yuki 150 Lik ileri geri vitesli 2. el aeon 180 overland birde dorado markası . ayrıca tecrubesi olan arkadaşlara sormak istediğim biliyorsunuz bu makineler 2-3 tip kasada spor tipi bide düz kasa kare şeklinde siz hangisini önerirsiniz . burada bunu tecrübe etmiş bır cok arkadasın bana yardımcı olacağına inanıyorum
    sevgilerimle
    owner

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilker48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu konuda fikri olan pek kimse yok galiba ?
    owner

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Günceeel tut yardım eden çıkar muhakkak.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    avcılık ve kamp işlerinde kullanmak istiyorsan sport olanlar yüklerini bağlayacağın yer açısından sıkıntı yaşatabilir.
    arazide kullanılacaksa geri vitesli ve ayak marşı olan modelleri tercih etmelisin.
    geri vitesli olanlarda vites geçişlerinde mutlaka tam olarak durmuş olmalısın.
    atvler 50 km/h den yukarı olan hızlarda çok güvenli değillerdir. bunu göz önünde bulundurmanda fayda var.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    atv de sanırım aerodinamik çok önemli.bu yüzden çin mallarından kaçmalısın , ama japonlarda bayağı tuzlu :(
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atv de sanırım aerodinamik çok önemli.bu yüzden çin mallarından kaçmalısın , ama japonlarda bayağı tuzlu :(
    aerodinamik olup olmaması çok etkli değil öndüzendeki boşluklardan kaynaklanıyor.
    rot ayarını yapacak pek usta yok 60 - 70 km/h hızlara çıkınca yolda tutmak zorlaşıyor
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    yok
    arkadaşlar ben 13 yaşındayım ehliyet gerektirmeyen ve 2000tl nin üstünde olmayan bir atv almaya karar verdim lütfen yardımcı olabilirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler