Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce bu montu almalımıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250 '11
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44520

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45735

hangisini almam daha iyi olur size ben 4 mevsim giyebileceğim bi mont istiyorum.hava zaten izmir de çok aşırı soğuk olmuyo ama işte o yazlık olanı alsam kışın da giyilebilr mi?
    yada hangisini alayım yada ikisini de mi almayım???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    dostum ilk mont bende almayı düşünüyorum. ama türk malı olduğunu sylediğlerr forumda dikişleri atar dediler.ikinci montu alma bi yağmur yağarsa görürsün.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...418&ShowPane=2
    bendede bu monttan var terletmıyor sıcak havalarda yada ruzgarı hıc almıyor ben memnunum kaza yaptımgımdada vucudumda hıc bır sey yoktu

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tam konu üzerine geldim sanırım benim aksamdan beri kafamı kurcalayan robocop montu 140 lira civarı fakat rüzgar alıcak tabi üstüne bi kat daha mont giyimek gerekiyor kış ayında.Fakat yaz ayı için çok ideal. Full koruma görünüşü tasarımı harika

http://www.feyizoglu.com/alisveris/s...5740&variant=A

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 PM ----------

Feyizoğlundan havale ile alışveriş yapan arkadaşlar var mı.?

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Kardeş selam ..
    Bir kere izmir de kesinlikle 4 mevsimlik mont olayı yalan diye düşünüyorum ..
    2 mevsim oluyor da; kış ve yazın malum kesinlikle düzgün mont giymek gerekiyor.
    Kışın desen bazen kalın montlar üşütürken yazın ise atletle çıkmak istiyorsun ama çıkamıyorsun, fön gibi esen rüzgardan korunman gerekiyor. ...

Neyse gösterdiğin montlardan ikincisine benzer bir Held var bende. YAzlık bir mont, ağ gibi dışı.. NAsı desem danteller gibi havayı geçiriyor işte ama fantazi deil işte ..
    Korumaları sağlam ve güzel. Ama benimki held işte. Aynı şekilde held yazıyor. Acaba tasarımda mı aynı dır bilmiyorum.. Ama şu yaz havaların girmeye başladığı günümüzde hava almayan mont kesinlikle kullanıllmıyor...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İkinci montun Held olanını ben kullanıyorum. Ama aynısı arkadasım.. Gercekten bu fiyata cok cok güzel bir mont.. Hiç terletmiyor sıcakta.. Yaz sıcağında motordan inince bile montla oturduğumu biliyorum...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    İmkanınız varsa bir kışlık bir de yazlık fileli mont alın. 4 mevsimli dediklerinden ben de aldım, yandım ve geri verdim. Robocop'a gelince giymesi, çıkartması bir dert ayrıca yazın da adamı yakar hele bir de sırt koruması var ki askıda gibi olursun.
    Dediğim gibi imkanınız varsa fileli bir yazlık bir de kışlık mont diyorum.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm dostum ben 2.linkteki montu kullanıyorum almadan baya bi araştırdım.Malum antalyadayız ve yazın sıcağında file mont dışında bişey giyemezsin.Gayet güzel ve kullanışlı bir mont kesinlikle terletmiyor tavsiye ederim

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    bütün motorculara 2 mont tavsiye ederim ben yarım armode kullanıyorum yazın fermuarıda var zaten hava alıyor yaz için iyi ama kışın da uzun olan montum var daha kaliteli richa pek rüzgar almıyor onu da kışın kullanıyorum istesemde kalitelerinden dolayı birini mecbur kışın birinide yazın kullanıyorum yağmur richa az geçiriyor ama armode hemen alıyor zaten aşırı yağmuru almayacak mont ben duymadım ya sprey yada mecbur yağmurluk lazım kolay gelsin

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam konu üzerine geldim sanırım benim aksamdan beri kafamı kurcalayan robocop montu 140 lira civarı fakat rüzgar alıcak tabi üstüne bi kat daha mont giyimek gerekiyor kış ayında.Fakat yaz ayı için çok ideal. Full koruma görünüşü tasarımı harika

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 PM ----------

feyizoğlu sağlam firmadır. Hem netten, hem gidip yerlerinden alışveriş yaptım. Ayrıca aldığınız ürünü hiç bekletmeden hemen gönderirler. Herhangi bir problem de hiç sıkıntı yaşatmıyorlar.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44520

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45735

hangisini almam daha iyi olur size ben 4 mevsim giyebileceğim bi mont istiyorum.hava zaten izmir de çok aşırı soğuk olmuyo ama işte o yazlık olanı alsam kışın da giyilebilr mi?
    yada hangisini alayım yada ikisini de mi almayım???

yanlış anlama ama ikiside alınmaz. yani her ikiside ideal bir seçim değil. bir kere izmirde yazlık hemde ultra yazlık bir mont almazsan giyemezsin..

ilk mont iyi ama izmir sıcaklarında seni hoşafa çevirir. ikinci mont ise hava azıcık serinse burnundan getirir dişlerin kaskın içinde takırdarken motosikleti kullanamazsın.

bu ikisini de unut.. daha işlevsel bişilere bak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:35 PM ----------

Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş selam ..
    Bir kere izmir de kesinlikle 4 mevsimlik mont olayı yalan diye düşünüyorum ..
    2 mevsim oluyor da; kış ve yazın malum kesinlikle düzgün mont giymek gerekiyor.
    Kışın desen bazen kalın montlar üşütürken yazın ise atletle çıkmak istiyorsun ama çıkamıyorsun, fön gibi esen rüzgardan korunman gerekiyor. ...

Neyse gösterdiğin montlardan ikincisine benzer bir Held var bende. YAzlık bir mont, ağ gibi dışı.. NAsı desem danteller gibi havayı geçiriyor işte ama fantazi deil işte ..
    Korumaları sağlam ve güzel. Ama benimki held işte. Aynı şekilde held yazıyor. Acaba tasarımda mı aynı dır bilmiyorum.. Ama şu yaz havaların girmeye başladığı günümüzde hava almayan mont kesinlikle kullanıllmıyor...
    bak arkadaş güzelce açıklamış bendeki eski montta held di. held ama pakistan yapımı.. bu montla aynı kalitede sadece isimleri farklı.. zaten bu heldin takliti. taklit derken neredeyse aynı kalite olduğunu belirtmek isterim.

izmirde baharlı mont bile hikaye olur bence. o yüzden iyi bir yazlık mont al. gerisini salla.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:37 PM ----------

Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş bu mont değil. ne yapıyorsun... bu body armor. montla alakası yok.. bunu montun içine giyersin. eğer sadece bunu giyersen bir kazada hiç bir işe de yaramaz.. ki kalite olarak da iyi değil. body armor ama adı bu.. işlevi değil. body armor alınacaksa daha düzgün ürünler öneririm. mesela orta sınıf olan fox (en alt sınır), zandona, evs gibi.. daha düşük kalite ve fiyattakileri almışsın almamışsın çok bir anlamı da fazla yok.

yerinde olsam denemeden mont almam. feyizoğlundaki fiyatların en az %10 altına da bulablirsin aynı ürünleri. feyizoğlunun fiyatları biraz yüksek. git bir dükkana pazarlık yap. fayizoğlundan hiza çek. onun %10 altına alırım diye düşün. daha fazla da indirim yaptırabiliyorsan ne ala

bu arada imla hataları için kusura bakmayın..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler