Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dünya turu yapan çift türkiye'de !

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu arkadaşlar şu anda nerede bilen var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Çift Şu anda Turkbikers Motosiklet Kulübü Başkanı Fatih ÖZsoy'un evinde kalıyor, kulüp olarak kendilerini ağırlıyorlar. Mail adresleri turkbikers@gmail.com isteyenler burdan kontak kurabilir ben kurdum ve çiftle tanıştım gerçekten harika iki insan.

Diğer taraftan bu arkadaşların macerasına sorumsuzluk olarak bakan bir zihniyeti anlayabilmeme imkan yok. İnsanlar yapamayacakları şeylere neden kılıf uydururlar. Takdir etmek daha çok yakışır. Onların 44 ülkede elde ettiği deneyimi 10 üniversite bile bitirse elde edemez insan. Bizim yetiştirilme tarzımız farklı diye başkalarına sorumsuz yakıştırması yapamayız.

Ayrıca Türkiye'de yaşanan talihsiz olaylardan dem vuracağımıza bu insanlara destek olabilir, ya da destek verenler için birşeyler yaparak çorbaya bir parça tuzumuz olmasını sağlayabiliriz. Onlar ağırlayan kulüp yöneticisi ve üyeleri ile tanıştım, okumuş , bilinçi ve sağlam tiplerdi. Misafirlerine de inanılmaz sahip çıkıyorlar. Grup sürüşlerinde bile misafirlerinin motosikletleri aralarında sanki bir kalkanın içinde gibiydi.

Macera ruhunu taşıyan herkese tavsiye ederim, bu çiftle tanışın. İnsanın içindeki maceracı ruhu ateşleyen bir duruşları var.
    [B]MOTOSİKLETE BİNMEDİYSEN YAŞADIM DİYEMEZSİN.[/B]

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    neden tüylerim diken diken oldu anlamadım
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Evet şu anda neredeler bilgisi olan varsa paylaşabilirmi...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

İzmir'e gelecekler mi, bilen var mı? Tanışmak isterim...

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Şu anda İstanbul Maltepe'deler. Pazar günü ( 7 Haziran'da ) Vespa festivaline katılacaklar. Ballıkayalar'da yapılacak festival de diğer motorcularla tanışacaklar. Daha önceki mesajlarda kendilerini ağırlayan motosiklet kulübünün e-mail adresi de var ordan iletişime geçebilirsiniz.
    [B]MOTOSİKLETE BİNMEDİYSEN YAŞADIM DİYEMEZSİN.[/B]

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    aman ha o italyan gelin gibi heder olmasınlarda Türkiye tehlikel iyerdir kamyoncusu taksicisi osu busu..Allah yardımcıları olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler