Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Emniyet şeridi motorlara serbestmi???

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    yassahhh kardeşim yassahh
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWT
    Motosikletten aldığım en büyük haz arabalar köprü üstünde dururken ben emniyet şeridinden akıp gidiyorum.. Bundan büyük keyif mi olur?
    Eds kameralarını görünce çizgiye yaklaşıyorum sonra devam.
    Yarın öbür gün bu hoşgörü biterse polisler dur bakiiim nereye derlerse motosikletten soğuyabilirim
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Plakaya kesilen cezalar eve geldimi artık motoru satar cezaları ödersiniz.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Zinhar, günahtır, caizdir, haramdır ve yasaktır
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

kazurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaya
    Birgün caddebostan tarafından eve yani büyükçekmeceye dönerken ümraniye, kavacık, köprü istikametinde ben bir adet scooter bir adette goldwing emniyet şeridinden en az 4 adet yunus ve motorlu trafik polisi geçtik ama bir allahın kulu bişey demedi..
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Adı üstünde emniyet şeridi. İhtiyaç halinde kullanılması gereken bir yer.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bazen sağ şertitten gidiyosun adam arkandan hareket yapıyo emniyet şeridine gir de geçeyim diye...geçmeyince üstüne bide makas yiyosun...en iyisi çizgi üstünde gitmek
    Motosiklete binince çoluk çocuk sanıyorlar heralde. Böyle durumlarda ben, arabayı durdurup elimi camdan içeri sokarak yola fırlatıyorum sürücüyü. Sonra özür diliyor hemen. Temiz bir dayak yiyince akıllanıyorlar. Kaç kişiyi dövdüm ben bu sebebten. Tavsiye ederim.

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    motoru satacagınız zaman temiz kagıdı almaya gittiginizde kabarmış olan cezaları görürsünüz
    2bin7 HONDA CBF 150 (34 EN 6186) İSTANBUL- AVCILAR

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YuXeXeS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete binince çoluk çocuk sanıyorlar heralde. Böyle durumlarda ben, arabayı durdurup elimi camdan içeri sokarak yola fırlatıyorum sürücüyü. Sonra özür diliyor hemen. Temiz bir dayak yiyince akıllanıyorlar. Kaç kişiyi dövdüm ben bu sebebten. Tavsiye ederim.
    geçen pazar avcılardan e5 büyükçekemce istikametine dönüyorum 360 derece viraj...yavaş gidiyorum bariyere yanaştım arabalar geçiyo beni...bi tanesi geçti geçti yamındayken bana doğru yanaşmaya başladı...bacağımla arabası arası 1 karış bariyerlede diğer bacağım arası bir karış kalmıştıki virajda olmama rağmen fren yapmak zorunda kaldım...allah korudu çok şükür...sonra peşine takıldım neyse sağa çek dedim benzinliğe girdi...inmiyo arabadan...inicem ama sakin ol diyo...sen gibiler yüzünde yılda kaç motorcu ölüyo biliyomusun in dedim...indi herif iner inmez sarıldı bana lütfen sakin ol diyo...nolur hakkını helal et seni görmedim dedi...napıcan ölürmüsün öldürürmüsün...

Motosikleti
    1993 yamaha virago 535
    normal otomobil mantığıyla kullandığımız zaman herkesden selektör , korna ve azar yiyoruz bu ülkede. adamlar alışmış aralardan geçen motorlara önlerinde gittiğiniz zaman böyle oluyor. alışmış kudurmuştan beterdir diye de bir laf var hani.

yalnız bu eds sistemi de emniyetin döner sermayesi haline gelmiş durumda artık. birden bire yanan viraj ortasına konan kırmızı ışıklar bunu kanıtlar derecede.

Alıntı zaknafein adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal otomobil mantığıyla kullandığımız zaman herkesden selektör , korna ve azar yiyoruz bu ülkede. adamlar alışmış aralardan geçen motorlara önlerinde gittiğiniz zaman böyle oluyor. alışmış kudurmuştan beterdir diye de bir laf var hani.

yalnız bu eds sistemi de emniyetin döner sermayesi haline gelmiş durumda artık. birden bire yanan viraj ortasına konan kırmızı ışıklar bunu kanıtlar derecede.
    aslında bunda birazda, kimse yanlış anlamasın ama bu lokanta vb. firmaların çoluk çocuğa verdikleri scoterlarında payı var...deli gibi kullanıyo bu çocuklar motorları...doğal olarakta bizlerinde imajı bunlarla birlikte eski olarak şekiilleniyo....

Motosikleti
    1993 yamaha virago 535
    aslında bunda birazda, kimse yanlış anlamasın ama bu lokanta vb. firmaların çoluk çocuğa verdikleri scoterlarında payı var...deli gibi kullanıyo bu çocuklar motorları...doğal olarakta bizlerinde imajı bunlarla birlikte eski olarak şekiilleniyo....
    kesinlikle öyle

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eds'ye dikkat etmek lazım, biryerlerden hatırladıgım ard arda iki kameraya yakalanınca ceza kesiliyor (not:bu tamamen kulaktan dolma bir bilgidir, şehir efsanesi de olabilir, itibar etmeyin çünkü ben etmiyorum ve eds varsa girmiyorum)

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    diyelimki motorda bişey var saatre 20 km yi geçemiyorsun. Üstüne üstlük ara ara duruyorsun .( motor hararet yaptı diyelim) . Şimdi amcalar fotografta bunu nasıl tespit edecekler.
    Yoldan gidersen olmaz. Emniyet şeridi emniyette olmak için kullanılmaz mı ?
    Bir soru bilen var mı? bu EDS kamerlarında hız tepiti yapılabiliyor mu?

Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eds'ye dikkat etmek lazım, biryerlerden hatırladıgım ard arda iki kameraya yakalanınca ceza kesiliyor (not:bu tamamen kulaktan dolma bir bilgidir, şehir efsanesi de olabilir, itibar etmeyin çünkü ben etmiyorum ve eds varsa girmiyorum)

wallahi kabak gibi çıkmış plaka

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Forumu eskiden takip edenler bilirler emniyet şeridinden gidildiği için canını kaybeden insanlar oldu burada.Siz hala emniyet şeridine girsek ceza yermiyiz diyorsanız ben de birşey diyemiyorum.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı starblazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyelimki motorda bişey var saatre 20 km yi geçemiyorsun. Üstüne üstlük ara ara duruyorsun .( motor hararet yaptı diyelim) . Şimdi amcalar fotografta bunu nasıl tespit edecekler.
    Yoldan gidersen olmaz. Emniyet şeridi emniyette olmak için kullanılmaz mı ?
    Bir soru bilen var mı? bu EDS kamerlarında hız tepiti yapılabiliyor mu?
    EDS hareket halindeki araçları denetliyor.edsye girdiğinde belli bir süre baz alınıyor ama ne kadar bir zamandan bahsediliyor tam bilemiyorum.zaten bir sorun olduğunda sinyalini,dörtü flaşörünü açıp çekersin sağa sorun varsa bir cezai işlem uygulanmıyor.Ayrıca araçların arıza vs. gibi durumlarda takibi yapılıp trafikle alakalı birimlere bilgi veriliyor araç uzun süre kaldığında çekici veya yetkili birimler bilgilendirilip olay yerine gönderiliyor.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

Motosikleti
    Suzuki AN 125

motorcu imajı

arkadaşlar ne yazık ki İstanbul trafiğinde motora saygı sıfır; bunda kimse kusura bakmasın ama motorcularda da buyuk suç var, kimsenin ben ekmeğimin peşindeyim diye deli gibi kuralsız, selamsız sabahsız körlemesine gitme hakkı yok motorun üstünde...

Arkadaşlarımız yazmış tamam bazen bende deliriyorum ama yok indirdim yok patlattım bunlar da çözüm değil, Sen bady yapıyorsun 120 kilosun yahut benim belinde silahım var indirdim patlattım..Ondan sonra o sürücü yaptığına pişman mı oluyor yoksa motorcu düşmanı mı kesiliyor...tabiki düşman kesiliyor ve gördüğü gücü yettiği her motorcuyu bariyere kaldırıma vs. sıkıştırıyor. Onun için başka bir arkadaşıma zarar gelmesin ve motorcu imajı bozulmasın diye çok yerde geçip gidiyorum, gazı kesiyorum, frene basıyorum,

Motosikleti
    Yeni motor alıcak :)
    Emniyet şeridi sadece polis, jandarma, ambulans gibi araçların trafik sıkışık olduğunda kaza veya olaylarda trafiğie sıkışmaktansa daha çabuk ulaşmak içindir. Ama burası Türkiye burda heryerden gidilir

tarikiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWT
    geçen pazar avcılardan e5 büyükçekemce istikametine dönüyorum 360 derece viraj...yavaş gidiyorum bariyere yanaştım arabalar geçiyo beni...bi tanesi geçti geçti yamındayken bana doğru yanaşmaya başladı...bacağımla arabası arası 1 karış bariyerlede diğer bacağım arası bir karış kalmıştıki virajda olmama rağmen fren yapmak zorunda kaldım...allah korudu çok şükür...sonra peşine takıldım neyse sağa çek dedim benzinliğe girdi...inmiyo arabadan...inicem ama sakin ol diyo...sen gibiler yüzünde yılda kaç motorcu ölüyo biliyomusun in dedim...indi herif iner inmez sarıldı bana lütfen sakin ol diyo...nolur hakkını helal et seni görmedim dedi...napıcan ölürmüsün öldürürmüsün...
    Aynı şey bağdat caddesinde başıma geldi, ışıklarda en öndeyim yeşilde hızlı kalktım 200mt ilerde 40 km ile seyrederken adam boş yolda arabasının aynasını bana çarptırdı... Kısa bir şoktan sonra selektör, korna sesleriyle yanına gittim.
    Artislik yapmasaydın ışıkta dedi bende çek kenara dedim. Sanırım tam idrak edemedi pizzacı filan sandı(burgman vardı ozaman) Sağolsun gsr'lı bir arkadaş daha olaya şahit olmuş, yanında hanım arkadaşıyla destek olmak için durmuş.
    Sonrası kırmızı nokta.... Adam ders almışmıdır? Bence almıştır bir daha motorcu sıkıştırmaz.. Lakin bunun sonu yok burası istanbul bu şehirde trafikte kavga etmeyin.. Evde bekleyenlere yazık.
    Biraz konu dışı oldu kusura bakmayın
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler